Talent Sary (bo uważam, że to słowo, aniżeli słowo "praca", bardziej pasuje do tego co czyni ta Kochana dziewczyna z Twarzą innych kobiet) można by określić w jednym zdaniu, które w dniu Naszego Ślubu wypowiedziała moja Mama: "Sara wydobywa piękno z kobiet". Zgadzam się z tą opinią w 100% i myślę, że jest super odniesieniem do tego co robi Sara, będąc przy tym tak miłą osoba, że gdy makijaż jest już skończony aż jest żal, że czas tak szybko zleciał :)
Profesjonalista w pełnym słowa tego znaczeniu. Zapyta i dokładnie wysłucha czego klientka oczekuje, doradzi, podpowie. Efekt jest piorunujący. Widać, że ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Makijaż jest naprawdę trwały, bez konieczności poprawiania. W dodatku dojeżdża do klientek co w dniu ślubu jest bardzo ważne, cena usług jest bardzo przystępna, wręcz konkurencyjna w porównaniu do innych, nie zapominając o bardzo wysokiej jakości makijażu wykonanego przez Sarę.
W dniu swojego ślubu dzięki Sarze czułam się naprawdę wyjątkowo! Moja Mama i Świadkowa wyglądały przecudnie!
Teraz już nie wyobrażam sobie uroczystości, gdzie makijaż musi być nienaganny czy jakiejś sesji bez makijażu wykonanego przez Sarę!
Wszystkim serdecznie polecam! ❤