Gorąco polecam! (1) Profesjonalne usługi przesympatycznej Pani Sary. Polecam na każdą okazję.... Wiesława Kołosowska Makijaż (1) Talent Sary (bo uważam, że to słowo, aniżeli słowo "praca", bardziej pasuje... Magdalena Dybowska Absolutnie polecam (1) Od wielu lat śledzę pracę duetu SISstyle i wielokrotnie miałam okazję być... Marta Pałucka
dieta Kaczmarek (1) Obsługa perfekcyjna Katarzyna Kaczmarek, Lider Forev Polecam z całego serducha (1) Mój makijaż w dniu ślubu wyglądał idealnie do późnych godzin nocnych, a tym... Alina Rewelacja (1) Mój makijaż ślubny przerósł moje oczekiwania. Nigdy wcześniej nie wyglądałam... Renata Absolutnie polecam SISSTYLE (1) Absolutnie godna uwagi usługa. Bardzo punktualne.Doskonała propozycja... Maria P. Polecam (1) SiSstyle to ogromna dawka kreatywności, mając dziewczyny na planie zdjęciowym... Sandra wspaniałe (1) Bardzo polecam współpracę z tak zdolnymi siostrami, poza pełnym... Dominika Śnieg polecam! (1) Pełen profesjonalizm, rzetelność, a co najważniejsze ogromna kreatywność,... Maja Jasek polecam (1) profesjonalistki w kazdym calu. dodatkowo przemile dziewuchy! Aleksandra G pełen profesjonalizm (1) Jestem fotografem reklamowym. Wielokrotnie współpracowałam z SISstyle przy... Katarzyna Polecam (1) Godne uwagi. Godne polecenia. Elegancka usługa. zolw przepiękny makijaż ślubny (1) Polecam z całego serca. Piękny makijaż w dniu mojego ślubu. Efekt... Marta Wygrywają osobowością... (1) Talent plus osobowość! Czysta przyjemność kreatywnej współpracy! Tes Jestem zachwycona! (1) Makijaż? Stylizacja? Tylko u niezwykle kreatywnych dziewczyn z SISstyle!... eM