Iza - ocena (1) Polecam  ze względu na profesjonalną opiekę i edukację, bogatą ofertę zajęć... Iza Ania - ocena (1) Wspaniałe przedszkole. Świetnia atmosfera i zaangażowanie nauczycieli.... Ania Monika Kołakowska - opinia (2) Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola, obie córki uczęszczają już kolejny... Monika Kołakowska
Arkadiusz - opinia (1) Obie córki chodziły do przedszkola i zawsze jak je odbierałem wracały... Arkadiusz Joanna M. - opinia (1) Polecam przedszkole Mali Odkrywcy. Cudowne panie, przeróżne zajęcia,codzienne... Joanna M. Ewelina - opinia (1) Kameralne domowe przedszkole. Dzieci czują się bezpiecznie. Najlepsza kadra... Ewelina Mum - opinia (1) Polecam w 100%. Cudowne Panie, dzieci super zaopiekowane. Mum Mama - opinia (1) Gorąco polecam! Wspaniałe, kameralne miejsce, zaangażowane panie, świetna... Mama Jolanta - opinia (1) Przedszkole godne polecenia, sympatyczna i profesjonalna kadra, ciekawe... Jolanta Krzysztof - opinia (1) Bardzo dobre przedszkole, super podejście do dzieci. Profesjonalna kadra i... Krzysztof Drogo i ciągle inne opiekunki. Mało miejsca (2) Drogo i ciągle zmieniają się opiekunki. Malo miejsca, dzieci stloczone w... mama Krzysztof - opinia (1) Syn chętnie chodzi do przedszkola i nie chce wracać do domu ;) Jest dużo... Krzysztof Polecam (1) Polecam każdemu punkt przedszkolny. Panie kochane, wspaniałe. Atmosfera... Patrycja Polecam!!! (1) Super przedszkole...doskonała opieka...Panie serdeczne i z serduchem... Graszszka Zadowolona (1) Super przedszkole. Dużo fajnych zajęć i wycieczek .. aż dzieci wracać do domu... Agata Zadowolony (1) Jestem zadowolony z opieki i zajęć. Syn chodził chętnie. A to najważniejsze Tomek 3 (2) Uczęszczał tam mój syn oceniam przedszkole na 3 duża rotacja opiekunek... Joanna Polecam (1) Bardzo dobra opieka i fajne zajęcia dodatkowe. Paweł Tak sobie (1) Bardzo mała przestrzeń dla dzieci.Niestety minusem jest duża rotacja... Kama Punkt Mali Odkrywcy (2) Fajne miejsce, ale bardzo mała przestrzeń dla dzieci. Minusem jest rotacja... Rodzic