Malowany Świat

Placówki artystyczne

Gdynia, Antoniego Abrahama 48A

Iga - opinia (1) Super ! Cudowne zajęcia rozwijające kreatywność :) Iga Karolina - opinia (1) Pani Asia jest świetną nauczycielką, podczas zajęć dzieci uczą się nie tylko... Karolina Dorota - opinia (1) Cudowne miejsce, Cudowna pani Joanna, która pokazuje dzieciom swoim zmysłem... Dorota
Ada - opinia (1) Zajęcia u Pani Asi to najlepsze, co można zaproponować zarówno dzieciom, jak... Ada Michał - opinia (1) W pracowni Pani Asi miałem przyjemność zorganizować imprezę integracyjną dla... Michał Asia - opinia (1) Świetne zajęcia, ciekawe, różnorodne, polecam wszystkim bez względu na wiek! Asia Ashley Borusowska - opinia (1) Do Malowany Świat uczęszczałam jako dziecko w podstawówce i gimnazjum.... Ashley Borusowska Jagódka - opinia (1) Chodzę od 2 lat na zajęcia do Pani Asi. Uwielbiam je, robimy dużo ciekawych... Jagódka Asia - opinia (1) Pani Asia jest niezwykle ciepłą osobą, a z jej zajęciami wiążą się jedne z... Asia Anna - opinia (1) Najlepsze zajęcia plastyczne dla dzieci! Anna Anna W - opinia (1) Pani Asia zaraża nie tylko miłością do sztuki ale i optymizmem i śmiechem. Po... Anna W Gosia - opinia (1) Dzięki zaznajomieniu się z historią sztuki i techniką już w młodym wieku,... Gosia Ania - opinia (1) Chodzilam do Pani Asi od malego bez przerwy i nigdy nie zalowalam;) Same... Ania magda - opinia (1) Pani Joanna niesamowita osoba ,pełna profesjonalizmu, ciepła i miłości do... magda Maj - opinia (1) Super zajęcia, rozwijają kreatywność i zdolności manualne. Dzieci... Maj Ewa - opinia (1) Niesamowite podejście do dziecka, rozwijanie wyobraźni, ćwiczenie manualnych... Ewa Aniela - opinia (1) Zajęcia u Pani Asi są naprawdę wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, pozwalają... Aniela Zosia - opinia (1) U Pani Asi uczyłam się przez zabawę już od malucha. To ona zaszczepiła we... Zosia Joanna - opinia (1) Wspaniałe miejsce dla dzieci w każdym wieku. Pani Asia jest cudowną osobą ;... Joanna Ania P - opinia (1) Wspaniale zajęcia, które odcisnęły na mojej córce ślad na wiele lat -... Ania P