Spoko oko (2) Dobra robota, nie aż tak drogo, jakość super :) kd Pełen profesjonalizm (1) Serdecznie polecam firmę MAM BIS. Szybko, tanio i przyzwoicie o tylko kilka... Stała klientka Najlepszy wybór - nie trzeba szukać dalej! (1) Gorąco polecam Mam-Bis - w pełni profesjonalna i przyjazna obsługa, bardzo... Beata
Wojciech Karol - opinia (1) na firme trafiłem z polecenia (poczta pantoflowa). Zamówiłem lustra oraz... Wojciech Karol Firma godna polecania !! (1) Z firmą Mam-Bis współpracuję od 5 lat, realizują dla ZoomProjekt wszystkie:... Marcin Zubal super firma (1) Korzystam z usług Mambis od wielu lat. Bardzo rzetelna i uczciwa firma.... Joanna Maruszewska szyba na ścianę z nadrukiem (1) zamówiłem szybę do zamontowania nad wanną z wybranym przez siebie nadrukiem.... Piotr Niestety nie polecam chociaż z polecenia!! (1) Szczerze odradzam kontakt z ww. firmą panowie na pomiarze bardzo mili... RAFAŁ Gorąco polecam firmę Mam Bis! Profesjonalizm w najlepszym wydaniu:) (1) Panowie są bardzo profesjonalni, punktualni, do tego sympatyczni i z... Monika Polecam (1) Polecam firmę Mam - Bis. Panowie wykonywali u mnie lustra pod wymiar w... Agnieszka Łazienka (1) Jeżeli potrzebujesz eleganckiego i gustownego wystroju łazienki czy też... Ryszard super firma (1) Z oferty firmy skorzystałem po przeczytaniu tych wszystkich opinii i muszę... Marcin Wojciechowski Polecam (1) Szybko, konkretnie i fachowo, a do tego super kontakt i wykonanie, bardzo... Marzena Majka - opinia (1) Szczerze polecam tę firmę. Przyjechali, pomierzyli,w ciągu paru dni... Majka polecam (1) bardzo fajna , konkretna i elastyczna firma, korzystam z jej usług kolejny... Michał Perek polecam! (1) solidna firma. łatwy kontakt, bogata oferta,atrakcyjne ceny, szybki i... kasia popławska Polecam (1) Zadowolenie w 100 %, czego chcieć więcej?:) Anna Szybko i solidnie (1) Od MAM-BIS zamówiłem duże lustro do łazienki. Realizacja zamówienia... Michał Godne Polecenia (1) Usługi wykonywane przez Mam-Bis polecał z całą odpowiedzialnością, perfekcja... Monika Szczere zadowolenie ze współpracy! Polecam z czystym sumieniem :-) (1) Porysowane i stłuczone lustro wbudowane w szafkę w łazience wadziło mi i... Ania