Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Jesteśmy 4 lata po ślubie i do tej pory wszystko było ok. Mamy po 30 lat. Mąż od kilku miesiecy pracuje w nowej firmie. Od miesiąca niemalże codziennie zostaje po godzinach. W domu często odbiera telefony i zaszywa się z komórką w innym pokoju. Jak pytam kto dzwonił mówi, że to kolega z pracy. Zaproponowałam żeby zaprosił znajomych z pracy do nas ale uzyskałam jakąś zdawkową odpowiedź. Ostatnio zdarza się że wraca z pracy pod wpływem alkoholu czego nigdy wcześniej nie było. Podobno w styczniu czeka go weekendowy wyjazd słuzbowy - czyli tak zwana "delegacja". Niestety nie wiem gdzie, nie znam zadnych konkretów bo mąż z gaduły zamienił się w milczka. Boję się, że jak wyjedzie to coś się tam wydarzy. Poza tym mam obawy, że wpadnę w paranoję i zacznę go śledzić, szpiegować itp. Nie wiem sama co robić
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

nas kobiet intuicja nigdy nie zawodzi, a przynajmniej rzadko. jezeli widzisz takie drastyczne zmiany w zachowaniu męża i jest to dla ciebie dziwne to niestety pewnie nie mylisz sie podejrzewajac go o zdrade. 1. zapytaj go o to wprost i powiedz dlaczego tak mysli - obserwuj reakcje 2. tutaj przychodza mi na mysl same "brzydkie" rady ale zacznij od rozmowy a dopiero potem podpowiem Ci jak go sprawdzic - troszke kombinujac
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Julka ja też jestem po rozwodzie moje pierwsze małżeństwo trwało 3 lata. Mój mąż także zaczął pisać dużo smsów i nie odstępował telefonu na krok. Kiedyś odebrał smsa jak zapytałam od kogo powiedział że kolega,ale udało mi się zajrzeć mu przez ramię i pisało coś w stylu czemu nie odpisujesz....i coś tam typowo kobiecy sms. Ja byłam przebiegła a mój mąż mało dyskretny wiec udało mi się przyłapać go na kłamstwie....Miałam także nr do niego do pracy więc łatwo było porównać fakty jeśli chodzi o wyjazdy i imprezy służbowe. Przy generalnych porządkach okazało sie że ma nawet osobne konto o którym nie wiedziałam, znalazłam wydruk. Ciężko było z pilnowaniem go bo mieliśmy psa i jak wychodził na spacery to rozmawiał z "kolegą" .....próbowałam do niego w tym czasie dzwonić no i było zajęte....Nie chcę oczywiście uogólniać że jak mąż rozmawia przez tel to od razu zdradza, ale pewne jest że jak zdradza to zmienia się bardzo jego zachowanie.....Powiem tak aby uratować małżeństwo muszą chcieć tego dwie osoby niestety mojemu mężowi nie zależało. Całe szczęście że nie mieliśmy dzieci więc i z rozwodem nie było problemu.Teraz mam cudownego męża i czekamy na dzidzię. Pozdrowienia i trzymaj się nie ma nic gorszego jak błaganie męża o litość i poniżanie się to nie skutkuje..... Obserwuj go bacznie jeśli ma coś na sumieniu na pewno to odkryjesz...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Może to niewłaściwa strategia, ale jestem zwolennikiem dwóch wyjść: albo go zignorować i zająć się swoimi sprawami - niech robi, co uważa za stosowne, zacząć mieć swoje plany, wychodzić, organizować sobie czas niezależnie, jakkolwiek to bolesne - albo postawić kawę na ławę i powiedzieć mu, co się myśli - to z kolei może być pewnym szokiem. Ty znasz go najlepiej i wiesz, co lepiej podziała.

A przede wszystkim myśl niezależnie, nie jesteś jego własnością i świat się na nim nie kończy, nawet jeśli w tej chwili tak czujesz. Chroń siebie.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

No i niestety zadzwoniłam w piatek po 18:00 do pracy, a męża tam nie było. Pani sekretarka była rozbawiona moim telefonem i powiedziała "Pan Jarek wyszedł dziś z pracy punktualnie - jak zawsze" . Mój mąż wrócił do domu o 22:00 twrdząc, że miał nawał roboty i coś tam jeszcze. Powiedziałam, mu że jak juz będzie gotowy przestać kamać to chętnie z nim porozmawiam. Chyba trzeba będzie jednak podjąc jakieś kroki bo jak na razie nie doczekałam się rozmowy.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Byłaś mędą nie małżonką, więc sama zrobiłaś sobie krzywdę i facet cię zaczął zdradzać. Wybacz, ale to jedyne wytłumaczenie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 41

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

a ty niby skąd wiesz, że była mędą? łatwo rzucać takie słowa
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Bzdura wiesz kto zdradza ten ktory nie poczucia wlasnej wartosci
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Witam,
jestem redaktorką w TV w redakcji Rozmowy w toku i szukam par, które jednostronnie lub nawzajem podejrzewają się o zdradę. Znasz takich. Możesz mi pomóc? Numer do mnie32 253 2720. e-mail: g.inglese@tvn.pl

Pozdrawiam
Giusy Inglese
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

A sama masz doświadczenia w zdradach ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Na pewno zajrzy tu po 4 latach i odpowie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Ja na Twoim miejscu rozejrzałabym się za jakimś pocieszycielem. Z tego Twojego małżeństwa to i tak chyba nic będzie. Tak to już jest meżczyznami.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Oj, oj to niedobrze..
Jestem po rozwodzie w drugim związku już 10 letnim...szczęśliwym. Tyle ,że jak mąż opowiada o ekscesach kolegów(żonatych) to mi się wszystkiego odechciewa.
Weź bilingi i podzwoń... i wszystko!
Samo życie! Teraz powtarzam sobie.. Jestem silna ! Jak trzeba będzie zostanę sama! Ale dam radę! A mam 4 dzieci.
Tego kwiatu pół światu. Dziewczyno głowa do góry !
Wiem to trudne, ale nic na siłę!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

No i stało się, decyzja zapadła i rozwodzę się. Podobno to straszne przeżycie ale z tej drogi już nie ma odwrotu. Słyszałam, że rozwód to istny koszmar i że na rozprawie pytają o intymne szczegóły. Nie wyobrażam sobie przy tylu obcych ludziach tak o sobie opowiadać. Poradzcie coś.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Najważniejsze to szanować siebie i nie pozwolić ,aby ktoś cie upokarzał.
Jeśli Twoj mąz Cie zdradził to mowy o zadnym zaufaniu juz być nie moze.I nawet jesli stwierdzicie,ze dacie sobie jeszcze 1 szanse to ta niepewnosc i obawa juz zawsze bedzie gościć w waszym związku.Z tego co widzę,to coraz więcej bardzo młodych małżeństw sie rozwodzi,3-4 lata i po małżeństwie.Bądz silna i myśl przede wszystkim o sobie,a nie o tym co on biedny zrobi jak Ciebie nie bedzie.Wierz mi,ze da sobie rade. Polecam wizyte u psychologa,moze pomoc,a na pewno nie zaszkodzi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Julka jak nie macie dzieci to rozwód może skończyć się na jednej rozprawie. W sądzie jesteście tylko wy, sędzia i dwóch ławników. Ta osoba co złożyła pozew zeznaje pierwsza, druga może się ustosunkować do tego co powiedziała pierwsza. Sprawa trwa może z 20 min. Sama nie uwierzysz po wyjściu z sądu że to takie proste rozwieść się. Jeśli jest majątek i nie podzieliliście go sami przed rozprawą to wtedy troszkę może potrwać. Inaczej też jest jeśli rozwód jest z orzekaniem o winie bo wtedy zaczyna się pranie brudów.Trzymaj się i pamiętaj że całe życie masz jeszcze przed sobą. Powodzenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Witaj. mój mąz też mnie zdradza. może nie fizycznie, ale przez naszą klasę odnowił kontakt ze swoją pierwszą milością. Dowiedzialam się, po zmianie zachowania w stosunku do mnie, że z nią pisze. Czasem omyłkowo nie wykasował sms'a czy gg, potem weszłam na stronę operatora to zobaczyłam, że pisze do niej po 60 sms'ów dziennie. Nawet leżąc ze mną w łózku pisał do niej. Jesteśmy razem, ale jak to jest w słowach piosenki "żyli nie z sobą lecz całkiem obok". Jesteśmy dalej razem ze względu na dzieci, ale coraz częściej myślę o rozwodzie. Zwłaszcza, że rozmowy nic nie dają. Mąż nie czuje się winny i dalej z nią utrzymuje kontakt.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

wiam piszesz ze weszlas na strone operatora jak to zrobic muj maz tez ciagle pisze esemesy i zamyka sie wlazience opdpis
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Ja mam bardzo podobny problem tylko ze moj maz rozmawia przez messengera z kolezanka z pracy. Czasami nawet po kilkanascie raz dziennie. Twierdzi ze to niewinne I tylko kolezenskie. Ale ta dziewczyna ostatnio wyznala mu milosc I zobaczylam ta wiadomosc. On nadal twierdzi ze jest niewinny I nie mial zadna go wplywu na jej uczucia. Ja uwazam ze to normalne ze dziewczyna sie zakochana jak sie z nia flirtuje codziennie szczegolnie jak laska ma dopiero 23 lata. Nie wiem czy powinnam mu dale ufac i czy jest szczery ze to juz koniecznie ze on do niej nic nie czuje. Jest ciezko bo mamy razem cudowna go synka I nie wyobrazam sobie go z nim dzieci. Szczegolnie ze maz jest anglikiem I w zyciu nie zgodzilby sie abym wyprowadzila sie z nim do polski. J
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Julka, bardzo mi przykro ...

to marna pociecha, ale jak juz będziesz po, zobaczysz, że jednak to nie koniec świata i że podjęłas dobra decyzję ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Kur.. chłopy >:(
Trzymaj się... Nie masz innego wyjścia jak tylko sobie poradzić. Trzymam kciuki za Twoje mocne nerwy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Po 4 latach decyzja o rozstaniu w 2 tygodnie. Na pewno macie po 30 lat...?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

może kolejna "ambitna" prowokacja..
szkoda że tylko tak smutna i prawdziwa jak niekiedy życie :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Raczej nie mam wyjścia skoro mąż stwierdził, ze się zakochał po czym spakował kilka rzeczy i się wyprowadził. Od tygodnia odebrał telefon tylko raz i powiedział, że skoro chcę się "bawić" w rozwody to nie ma nic przeciwko temu. Po czterech latach małżeństwa i w sumie 6 znajomości nie trzeba dwóch tygodni żeby wyczuć, że z tego juz nic nie będzie. Nie jestem w stanie wybaczyć zdrady, nie zasłuzyłam sobie na to z resztą maz mnie o wybaczenie nie prosi więc nie ma o czym rozmawiać.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

I jeszcze tylko dodam, że piszę o tym wszystkim na forum bo podobnie jak mąż przyjechałam z małej miejscowości do Trójmiasta do pracy nie mam zbyt wielu znajomych, trudno nowo poznanym kolezankom z pracy opowiadać o takich sprawach, rodzicom nie moge na razie nic powiedzieć bo strasznie by się zamartwiali no i to ich hasło " w naszej rodzinie rozwodów nigdy nie było". I tyle.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Ty się Julka tak nie przejmuj niektórymi komentarzami bo wiesz........ ludzie w wielkich miastach są starsznie podejrzliwi.......
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Ja też mam problem z mężęm. ALe mamy 2 dzieci (2latka a drugie 2miesiące). Mimo tego mąż odszedł bez słowa 4.02.09. Wyszedł do pracy o 17 i do tej pory nie wrócił. Dziń wcześniej zrobił mi awanturę, wyzwał mnie od głupich, brzydkich, powiedział że mu się nie podobam, prawie mnie uderzył. Nie mam pojęcia co w niego wstąpiło. Wczoraj zauważyłam że zostało wymontowane radio z samochodu, zabrał telefon komórkowy (jest w mixie na mnie) i papiery. Dzwoniłam do niego ale nie odbiera telefonów. Kontaktowałam się z rodziną, ale teściowa nie odebrała telefonu, odrzucała mnie a na koniec wyłączyła komórkę. Siostra męża powiedziała że się nie wtrąca w nasze sprawy, jeden brat męża nie odbierał telefonu a drugi brat - odebrał ale też dał do zrozumienia że wtrącać się nie będzie. Rozmawiałam nawet z kuzynką męża. Spytałam się o co tak właściwie chodzi i czemu się odzywają do mnie. Napisąła mi że przekraczam wszelkie progi bezczelności, powinnam zachowywać się jak dorosła, zachowuję się jak głupia gimnazjalistka. Jednak ja nadal nie wiem o co chodzi. Podejrzewam że teściowa naopowiadała o mnie głupot. Tylko jaki miała w tym cel?
Ostatnio widziałam męza w mieście. Szłam z dzieckiem. On też nas widział. Maluch zauważył jego i zaczął po swojemu krzyczeć tata, ale ten odwróciłsię na pięcie i poszedł. Nawet nie podszedł do syna. Rodzina męża tak go kryje i broni że nadal ni wiem gdzie on jest. Co ja w tej sytuacji mogę zrobić. Mogę powiedzieć że mąż zdradza mnieze swoją rodziną.



popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Zapomniałam dodać ze jestesmy dopiero 2,5 roku po ślubie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Rozumiem, że ludzie się rozstają, bo czasmi tak bywa, może nie dopasowali się, może coś wygasło, ale nigdy nie zrozumiem jak ojciec 2 małych szkrabów może je odrzucić od siebie?I co, teraz odwraca się na wasz widok, a za pare lat obudz się i przypomni sobie o dzieciakach, żaden z niego męzczyzna!Wybacz, ale tak uważam, bo mimo tego że być może chce od Ciebie odejść, zrozpocząć życie z kimś innym, należy Ci się rozmowa, wyjaśnienie wszystmkiego i przede wszystkim podjęcie jakiś kroków, aby Wasze decyzje były jak najmniej bolesne dla dzieciaków, a Twój mąż zachowuje się jak obrażone dziecko uciekające przed odpowiedzialnością!
Pozdrawiam i trzymaj się, dasz radę!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Najważniejsze, to wiara w siebie, życzę Ci tego z całego serca.Dasz radę ja też dałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Większość facetów nigdy nie dorasta mój były mąż jest żywym przykładem. Rozwiedlismy się jak syn miał 6 lat. A jak miał 16 to mu zalany łzami wygarną że nie ma prawa go pouczać, zapytał gdzie był przez te wszystkie lata jak go potrzebował A ten drań zaczą odbijać piłeczkę gdzie on był przecież mógł do niego przyjechać sam itd.. Brak słów poprostu!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

ja naszczęście nie miałam ślubu. Mnie facet zostawił w ciąży (chociaż wcześniej chciał mieć ze mną dziecko, ślub- nawet się zaręczyliśmy). Jednak mu się "odwidziało" w 3 msc ciąży i mnie zostawił... Niestety zmiana w zachowaniu oznacza zdrade.. moj tez przed zostawieniem niemial wcale czasu a na tel nawet nie moglam spojrzec chociaż raz mi sie udalo i przeczytalam jednego smsa ktorego zapewne zapomial wykaswac:( Ciesz się, żę niemasz z nim dzieci, ten mój nawet nie jest w papierach bo zwyczajnie sobie olał:/ chociaż teraz sobie przypomina raz na jakis czas ale ja mam gdzies i nawet mu nie odpisuje (dziecko ma 3 latka) Pozdrawiam Cie 3maj sie napewno dasz rade:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Data rozprawy wyznaczona, rodzice w szoku z mężem nie mam kontaktu nie wiem nawet czy przyjdzie i czy odebrał zawiadomienie. To dziwne mieszkać z kims, spać w jednym łóżku i po 3 miesiącach nie wiedzieć co się z ta osoba dzieje. Jakby go nigdy nie było. W pracy wieści już się rozeszły i kolega zaprasza mnie na "kawę". To ostatnia rzecz na świecie, którą bym teraz zrobiła. Faceci naprawdę nie mają wyczucia. Żadnych facetów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Julka, ile czasu upłynie od złożenia pozwu do rozprawy u ciebie? Mnie też to czeka w najbliższych dniach i chcę wiedzieć, na jaki okres oczekiwania się psychicznie nastawić.

Ja wezmę adwokata, będzie mnie reprezentował, nie pojawię się na sali, szkoda nerwów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Ja czekałam na rozprawę 7 m-cy. Mamy dwoje dzieci i decyzja o rozwodzie była jak najbardziej słuszna. Rozwód po prawie 12 latach małżeństwa. Sprawa przebiegła szybciutko, zwłaszcza, że wszystko omówiliśmy przed rozprawą. Po wszystkim nawet razem na kawę poszliśmy. Jak widać można rozwieść się spokojnie, ale do tego potrzeba dobrej woli obojga.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

My się nie rozstajemy w spokoju niestety, choć mamy rozdzielność i nie mamy dzieci. Od złożenia wniosku czeka się 7 miesięcy na rozprawę???? Proszę jeszcze o inne wypowiedzi, nie chce mi się wierzyć, że to reguła - w sieci czytałam o 2, góra 3 miesiącach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

7 miesięcy nie jest regułą. Ale tak się nam trafiło. Najczęściej ok. 4-5 miesięcy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Byłam wczoraj u adwokata, powiedział, że czeka się góra 3 miesiące. Oznacza to, że składając wniosek jutro, rozprawę będę mieć jakoś w lipcu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

rozumiem, ja bylam w podobnej sytuacji i wyszlam z tego. Mam dwójkę małych dzieci. Jak ktos bardzo chce wiedziec o zdradzie, polecam nasze usługi, sprawdzenia tej osoby. Jako jedyni wiemy tez, jak pomóc i jak zatrzymać męża, osobę przy sobie. To nie jest pomoc psychologa. My sprawdzamy osobę/potwierdzamy zdradę i pomagamy zatrzymać partnera/partnerkę, jezeli klientowi na tym zalezy. Szczegóły na maila LeeLay1@hotmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

a ja jestem w 25 tygodniu ciąży mamy 10 letniego syna z mojego pierwszego zwiazku i 6 letnią córkę z jego pierwszego zwiazku. On jest za granicą- dziś sobota- trzeci tydzień z rzędu w ten dzień nie odbiera telefonu i nie odpisuje na smsy. W tygodniu też dzwoni maksymalnie 2 razy a jeszcze miesiąc temu robił to codziennie przy czym parę smsów i kilkanaście strzałek-teraz nic. przeczuwam najgorsze-przed wyjazdem był inny niż ten "mój" z którym byłam ( nadal jestem?) 4 lata. raz sie tylko przez tydzień jego pobytu kochalismy ale czułam tak jakby nie był ze mną. nie wiem co robić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

kurna zaczynam załamywac sie sobą bo u nas w związku to ja jestem tą która zdradza, kurcze nie wiem dlaczego to pisze, pewnie łatwiej jest tak anonimowo niż przyznać sie przed przyjaciółmi, tylko że ja sie nie zakochałam, i może zabrzmi to strasznie głupio i wszystkie mnie zaraz zjedziecie ale ja kocham swojego męża a z tym drugim jestem bo potrzebowałam chwilowej odskoczni od problemów, nigdy bym mojego męża nie zostawiła.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

To skoro go kochasz, zjada cie pewnie poczucie winy? A rozmawiacie ze sobą i nie korci cię by mu to powiedzieć???
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Witaj,
jestem redaktorką w TV w redakcji Rozmowy w toku i szukam par, które jednostronnie lub nawzajem podejrzewają się o zdradę. Jeśli chcesz wystapić w programie TV to zadzwoń lub wyśli maila. Numer do mnie32 253 2720 e-mail: g.inglese@tvn.pl.
Pozdrawiam
Giusy Inglese
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

I po co namawiacie tych biednych ludzi do takiego emocjonalnego ekshibicjonizmu?
Może sama opowiedz publicznie o swoich problemach, co Ty na to?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Najwyraźniej czegoś mu brakuje w waszym związku, no ale dzieci.
Lepiej żyć w kłamstwie, być poniżanym, bo dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Ale te posty są z 2009 i pewnie coś już tam się pozmieniało Miłka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Polecam http://www.testprzyszlosci.pl/kocha/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Niestety muszę Cie zmartwić, bo takie zachowanie nie wroży nic dobrego nie martw się tym, że wpadasz w paranoje masz do tego prawo, jego zachowanie nie jest normalne, najlepij go przyłapac neistety bo tak to możesz tylko gdybac
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

jsli masz taki problem a nie wiesz co zrobic napisz na tego maila annatur.adm@wp.pl to jest wrozka ktorami pomoglai wszystko co mi apiala dokladnie sie sprawzilo. polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Naturalna kobieca intuicja zwykle nie zawodzi.

Kobiety natychmiast wyczuwają zmiany w swoich partnerach, emocjonalne zmiany. Więc nie dziwię się, że masz podejrzenia. O ile nie jesteś paranoiczką, bo to też się zdarza, to powyższe zachowanie masz prawo interpretować tak, jak interpretujesz. Co z tym zrobisz, niestety tylko Twoja wola, nikt Ci recepty nie da. Życzę wszystkiego dobrego.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

nie bede czytał tego spamu, sorry jeśli ktoś już to napisał....

a przyszło Ci do głowy, ze może ma drugą robotę albo bierze nadgodziny żeby zrobić niespodziankę i Tobie/Wam coś kupić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

No to trzeba było przejrzeć chociaż początkowy "spam" bo autorka się rozwiodła. Jednak te nadgodziny to nie na taką niespodziankę były ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

Mój mąż zdradzał mnie!

Nadal jesteśmy razem!

nadal jesteśmy zakochany!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

A co sądzicie o angażowaniu przy takich sytuacjach (wysoce prawdopodobna zdrada męża, niekoniecznie jednorazowa) agencji detektywistycznych? Sama nie wiem co robić, a trafiłam na ofertę jednej z nich (AD Sprawdź Wierność - nazwa mówi sama za siebie) - nie ukrywam, nie mogę znieść już tej niepewności!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mam taki problem....podejrzewam, że zdradza mnie mąż. Nigdy nie byłam podejrzliwa ale teraz coś jerst nie tak.

zrobiłaś błąd że wyszłaś za rówieśnika, on zresztą również. Od tysięcy lat naturalne było, że facet brał sobie partnerkę o kilka-kilkanaście lat młodszą. Widać ten zew natury się odezwał teraz u twojego męża i sobie szuka młodszej.
Naturalne było, że w trakcie małżeństwa dziewczyna przechodzi spod opieki jej rodziców pod opiekę męża. Powiedz mi jak ma się mąż opiekować tobą, jak ma tyle samo lat?!
Małżeństwa rówieśnicze to jedno z największych przekleństw naszych czasów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

to sprawdź - ja bym tak zrobiła. w sieci jest sporo oprogramowania na telefony np od spyecler, to chyba jest takie najbardziej znane i popularne. instalujesz i możesz sprawdzić co twoja druga połówka wyczynia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez miałam meża kiedys i też mnie zdradzał wiem z kim oczywiście wiedzieli wszyscy tylko nie ja. Miałam sie rozwieśc ale nie zdążyłam...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przykra sprawa. Ale tacy sa faceci. I kobiety, nic na to sie nie poradzi tak jest od wiekow tylko dawniej sie o tym nie mówiło
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ja wiem, chyba fajnie się dobrać podobnie wiekiem. Niektórzy wolą przecież starsze kobiety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lokalizacja samochodu jest prostym i skutecznym sposobem na sprawdzenie gdzie jeździ Twój mąż, Z monitoringiem od http://www.zlokalizujauto.pl/ z pewnością dowiesz, się, gdzie jeździ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wg nie do końca ma znaczenie różnica wieku. Mój jest 9 lat starszy i odkryłam, że od pół roku flirtuje z koleżanką z pracy. Mega szok był to dla mnie... Myślałam że zaufanie jest najważniejsze. Chciałam odejść bo nie uznaje oszukiwania... Przepraszal, Twierdził że się pogubił, że nie chce mnie stracić. Dałam szansę choć ciężko mi jest już mu zaufac... Jakie to straszne uczucie kochać kogoś nad życie a potem taki cios w samo serce.... Myślę że to mogl być kryzys wieku średniego u niego.... Ja przestaje wierzyć w sens instytucji malzenstwa... "obiecuję Ci miłość wierniść i uczciwość małżeńską" Po co te slowa skoro przestają mieć znaczenie.... Czy są małżeństwa wieloletnie które są sobie wierne czy jednak zdarza się to i większości albo kobietom albo mezczyznom? Zaczynam myśleć widząc nawet różne sytuację w pracy że zycie polega na zdradzie odskoczni póki druga strona się o tym nie dowie ludzie czują się w tym dobrze....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chcecie to też ich zdradzajcie,im wolno to wam też z chęcią się podziele jest super w tym co robi piszcie do niego a same zpbaczycie tomasza@onet.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesteście razem jeszcze? Jak poradzić sobie z brakiem zaufania? To chyba nie ma sensu..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wynajmij detektywa. Albo odpuść i też kogoś znajdź.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda kasy na detektywa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

Czy tabletki na podniesienie libido działają? (12 odpowiedzi)

Dziewczyny czy testowałyście jakieś tabletki na podwyższenie libido? Czy coś takiego działa?

nnt. Gdzie kupię fajny męski skórzany portfel? (23 odpowiedzi)

Dziewczyny pomocy. Potrzebuję na prezent i nie wiem gdzie mają duży wybór.