Jestem bardzo bardzo zadowolona z wyboru przedszkola, a wcześniej żłobka. Moje dziecko uczęszcza do tej placówki od grudnia 2019, chodź lepszym określeniem dla tego miejsca jest drugi dom. Moje dziecko przyszło z innego żłobka, i wymagało dłuższej adaptacji (z racji nie miłych doświadczeń) Pani Polina dostosowała ten proces pod dziecko. Przez miesiąc chodziłam ze swoim dzieckiem do żłobka, i widziałam, jak Panie oddają swoje serce dzieciom. Brałam udział, w zajęciach, wyjściach na dwór i posiłkach, wszystkie dzieci są zaopiekowane przez wykwalifikowana kadrę. Na chwile obecna moje dziecko uczęszcza do grupy przedszkolnej, i Panie również oddają swoje serce dzieciom. Wspaniały kontakt z cała kadrą. Jestem poinformowana o każdym problemie, który pojawia się w przedszkolu. Moje dziecko przez cały okres uczęszczania tam, zrobiło bardzo duże postępy i uczy się codziennie nowych ciekawych rzeczy. Tam dzieci się nie nudzą, codziennie w planie są inne zajęcia np. Rytmika, język angielski, robotyka, zajęcia ruchowy czy indywidualne zajęcia logopedyczne. Uważam, że to jest najlepsze miejsce na świecie!!!!