TK - ocena (1) Drugi dom dla naszego syna. TK Mama Ali - ocena (1) Kolorowe przedszkole to najlepsze miejsce w trojmiescie jeżeli chodzi o... Mama Ali AZ - ocena (2) Bardzo polecam. AZ
Chris - ocena (2) Bardzo profesjonalne podejście i miła atmosfera. Poleca Chris Paulina - ocena (2) Moje dziecko przygodę z placówką zaczynało trzy lata temu w grupie Toddlers,... Paulina Andy - ocena (2) Czułe i uważne Panie, opieka z poszanowaniem emocji dzieci, wsparcie na... Andy Magda H. - ocena (2) To miejsce to drugi dom dla moich dzieci. Kadra regularnie podnosi swoje... Magda H. Ola - ocena (2) Moja córka dołączyła do grupy w Bojanie jako maluszek, bardzo się obawiałam o... Ola ElCym - ocena (2) To jedno z przedszkoli, które jak wybierzesz to wiesz, że dokonaliście... ElCym Stanisław - ocena (2) Nie ma lepszego miejsca dla dziecka!!! :) Stanisław Patrycja M - ocena (2) Żłobek Toddlers to naprawdę wspaniałe miejsce dla maluchów, które... Patrycja M Filip M - ocena (2) Przedszkole, do którego uczęszcza moje dziecko, zasługuje na moją wyjątkowo... Filip M Magda&Piotr - ocena (1) Dołączamy się i potwierdzamy wcześniejsze pozytywne opinie o przedszkolu.... Magda&Piotr Magda - opinia (1) Bardzo serdecznie polecam to przedszkole! To miejsce w którym dzieci od... Magda Ewa K - opinia (1) Moja córka zawsze uczęszczała z uśmiechem do przedszkola. Nigdy nie było... Ewa K Mama Misia - opinia (1) Jestem bardzo bardzo zadowolona z wyboru przedszkola, a wcześniej żłobka.... Mama Misia Paulina - opinia (1) Grupa Toddlers to wspaniałe i przyjazne miejsce dla dziecka. Dzięki... Paulina Weronika - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wyboru placówki. Moje dziecko z ogromną radością... Weronika Paulina - opinia (2) Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego przedszkola. Widzę jak córka wspaniale... Paulina Justyna - opinia (2) Wspaniałe miejsce, indywidualne podejście do każdego maluszka. Panie z... Justyna