Gosia - opinia (1) Szczerze polecam tę placówkę! Zarówno grupę żłobkową, jak i przedszkolną. Syn... Gosia Anastazja K - opinia (2) Musieliśmy zrezygnować z przedszkola z powodów finansowych ale daje w tej... Anastazja K Anastazja K - opinia (1) Musieliśmy zrezygnować z przedszkola z powodów finansowych ale daje w tej... Anastazja K
Asia - opinia (1) Synek uczęszczał najpierw przez rok do grupy żłobkowej - bardzo troskliwe... Asia Pan tata - opinia (2) Placówka rewelacyjna pod względem zajęć dodatkowych. Niezależnie od pogody... Pan tata Mama - opinia (2) Kreatywne spędzanie czasu, super zajęcia dodatkowe, plac zabaw i duże... Mama Kuba - opinia (1) Świetna kadra, bardzo zaangażowana i kreatywna w organizowaniu dzieciom czasu. Kuba Andrzej - opinia (1) Super przedszkole, polecam serdecznie. Andrzej Wiktoria - opinia (1) Super atmosfera, zajęcia dodatkowe, Panie i ogólna opieka nad dzieckiem Wiktoria Magda - opinia (1) Wspaniałe miejsce, synek odnalazł się w nim bardzo szybko, a codziennie są... Magda Margola - opinia (1) Monessori oddział Wielki Kack. Wnuczka (5l.) uczęszcza tu od roku. Miejsce... Margola Adam - opinia (1) Opiekuńcze, troskliwie i bardzo zaangażowane nauczycielki. Panie wkładają... Adam Angelika Mikołajczyk - opinia (1) Niesamowita atmosfera i niezastąpieni pracownicy. Angelika Mikołajczyk Maja, mama dwójki dzieci - opinia (1) Wspaniałe przedszkole stosujące w pracy z dziećmi metodę Montessori dzięki... Maja, mama dwójki dzieci Kaja - opinia (1) Cudowne miejsce, z cudownymi Paniami. Nie miałam żadnych obaw zostawiając tam... Kaja Slav - opinia (1) Spokój prowadzenia zajęć, indywidualne podejście do każdego dziecka i... Slav Filip P - opinia (1) Jestem bardzo usatysfakcjonowany, pracownicy bardzo mili, a dziecko zawsze... Filip P Jan - opinia (1) Ok. Polecam przedszkole, dobre wyposażenie , dodatkowe zajecia, profesjonalna... Jan Karolina - opinia (1) Wiele dodatkowych zajęć. Dziecko jest bardzo szczęśliwe gdy wraca z przedszkola Karolina Klaudia Zubrzycka - opinia (1) Dawno nie spotkałam się z tak ciepłym, radosnym, przyjaznym, ze wspaniałym... Klaudia Zubrzycka