Bartek - opinia (1) Polecam każdemu. Moja córka bardzo lubi chodzić do tego żłobka, jeszcze nie... Bartek Rodzic - opinia (1) Nasz syn chodzi do przedszkola dopiero od sierpnia ale z całą pewnością mogę... Rodzic Miłosz - opinia (1) Mamy same pozytywne wrażenia, jesteśmy bardzo zadowoleni z Naszego... Miłosz
MR80 - opinia (1) Dziecko się dobrze rozwija i uczy poprzez zabawy i eksperymenty. Chętnie... MR80 Dorota - opinia (1) Ciepła atmosfera, indywidualne podejście do dziecka, liczne ciekawe zajęcia... Dorota Paulina mama Huberta - opinia (1) Wspaniałe miejsce. Dzieciom poświęca się 100% czasu. Opiekunowie zaangażowani... Paulina mama Huberta Justyna - opinia (1) Trafiłam do placówki we wrześniu zdesperowana szukając zmiany z 3,5 letnią... Justyna Rafał - opinia (1) Bardzo polecam ze względu na świetną kadrę, która z zaangażowaniem, dużą... Rafał Magdalena - opinia (1) Przede wszystkim fantastyczna kadra, która kocha dzieci, a do tego zajęcia... Magdalena J - opinia (1) Panie są bardzo zaangażowane i zyczliwe cierpliwe i profesjonalne posiadaja... J kd - opinia (1) bardzo dobra opieka, pełen profesjonalizm, duza ilość Pań kd M - opinia (1) W grupie Poszukiwaczy bardzo sympatyczni i kompetentni opiekunowie. Dużo... M Olo - opinia (1) Bardzo dobra opieka na wysokim poziomie Olo Ewa - opinia (2) Moje dwie córki uczęszczały do przedszkola Montessori na Wielkim Kacku. Jest... Ewa Maksym Kolomiiets - opinia (1) Polecam to miejsce wszystkim, który naprawdę zależy na dobru dziecka. Dzieci... Maksym Kolomiiets rodzice - opinia (1) Moje dziecko chodziło do przedszkola przez 2 lata i byliśmy bardzo zadowoleni... rodzice matkaPrzedszkolaka - opinia (1) Wspaniała kadra, super atmosfera, indywidualne podejście do każdego dziecka,... matkaPrzedszkolaka Inwestycja w rozwój (1) Moi synowie uczęszczali do niedawna do przedszkola Montessori i polecam je... Krzysztof Synak Perfect kindergarten for a bilingual child! (1) Perfect kindergarten for a bilingual child! Personnel is open and friendly,... Eugen Wspaniałe przedszkole! (1) Piękna placówka, duże, doświetlone sale, zadbany ogród z bezpiecznym placem... ilona