Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

-Marzec-
02.03 - Eweliina
04.03 - jaydee
05.03 - Vika - dziewczynka :)
09.03 - Ineskaa
10.03 - wisienka3107
15.03 - Flatershine
18.03 - Justas
21.03 - j.malgorzata :)
26.03 - darlonek
27.03 - panna-anna
27.03 - Lucky83
27.03 - TaLala

-Kwiecień-
02.04 - Agi8877
02.04 - gosiaczek.k
05.04 - Kanika
07.04 - sasanka
17.04 - kruszynka82
17.04 - beti1982
20.04 - ciekawa
22.04 - Patla
27.04 - jagodzianka

link do poprzedniego wątku .
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-Marcowe-i-Kwietniowe-cz-2-t562502,1,16.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ja również witam nowa mamcię :)
Lucky , ale Ci zazdroszczę! Nie dość, ze znasz już płeć to jeszcze czujesz ruchy, a miedzy nami jest tylko jeden dzień różnicy w tc :) i pewnie brzuszek też masz już fajny, to nie fair hehe :D
Mój dzidziol chyba do kręgosłupa się przykleil :P będę musiała zacząć wypinac brzuszysko, bo na targi mnie nie wpuszcza, powiedza, że symuluję ciążę :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Witam nową mamusię!
A ja muszę się pochwalić! Dziś pierwszy raz wyraźnie poczułam ruchy mojej gwiazdeczki :D Do tej pory nie miałam pewności, ale dziś to nie mogło być nic innego :D Suuper uczucie, warto było na to czekać!
Dziewczyny nie wkręcajcie sobie :D widziałyście na usg maleństwa? Widziałyście! więc co się z nimi stało? Nie wyparowały :) Książkowo ruchy ponoć odczuwalne są w 20tc więc jeszcze chwilę poczekajcie. Jeszcze będziecie miały dość kopniaków w żebra :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

-Marzec-
02.03 - Eweliina
04.03 - jaydee
05.03 - Vika - dziewczynka :)
09.03 - Ineskaa - chłopiec :)
10.03 - wisienka3107
15.03 - Flatershine
18.03 - Justas
21.03 - jonczyk.malgorzata :) - chłopiec :)
26.03 - darlonek
27.03 - panna-anna
27.03 - Lucky83 - dziewczynka :)
27.03 - TaLala - chłopiec
-Kwiecień-
02.04 - Agi8877
02.04 - gosiaczek.k
05.04 - Kanika - chłopiec :)
07.04 - sasanka
14.04 - Palinkaa
17.04 - kruszynka82 - chłopiec :)
17.04 - beti1982
20.04 - ciekawaforumka
22.04 - Patla
27.04 - jagodzianka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Witaj Palinkaa. :-) Im nas więcej tym weselej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Witajcie dziewczyny.
To moja pierwsza ciąża :D Termin mam na 14 kwietnia :) Oboje z mężem jesteśmy bardzo podekscytowani!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Jeny, Darlonek, jak miło nie być samemu. Witam w klubie. Też mam wrażenie, że ta ciąża to chyba jakiś żart. ;-) Też nic nie widać, ruchów nie czuć i gdyby nie te cycki, to chyba bym już całkiem zwątpiła. Zupełnie nie mogę sobie przypomnieć kiedy zaczęłam coś czuć w poprzednich ciążach. A najgorsze jest to, że zaczynam sobie wkręcać jakieś głupoty. Za dużo leżę i myślę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

TaLala nie jesteś sama, ja też jeszcze nic nie czuję :( brzucha nie mam, ruchów nie czuję chyba ktoś mi wkręca, że jestem w ciąży hehe :P
Wczoraj jak się polozylam to strasznie "jeździło" mi w brzuchu, ale raczej to nie było to, bo już wielokrotnie tak miałam nie będąc w ciąży...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Witam po dłuższej przerwie :)
Mój komputer wrócił od "lekarza" i aż przyjemnie się teraz z niego korzysta:)

Zazdroszczę, że już czujecie ruchy i że niektóre znacie już płeć!!!
Ja byłam u gina we wtorek ale dzidziol chyba był obrażony, że tak wcześnie zostaliśmy wyciągnięci z łóżka. Jest ułożony pośladkowo, chował się i jeszcze skrzyżował nóżki - na prawdę wyglądał na obrażonego :) Nie dostałam więc sugestii co to płci. A następne USG - połówkowe dopiero 28 listopada :(
Współczuje Wam dziewczyny tych chorób. Ja w tym okresie też przeważnie chorowałam ale na razie jakoś się trzymam.
Najgorsze są u mnie spadki ciśnienia, normalnie mam dość niskie. Ostatnio prawie nie padłam w sklepie. Po tym jak doczłapałam się do domu miałam ciśnienie 80 parę na 50. Ale dostałam przyzwolenie, że w takich przypadkach mogę sięgnąć po moją ulubioną kawę :)

Trzymajcie się zdrowo dziewczęta :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ciekawa, ja leżałam w Wojewódzkim i tam będę rodzić. A myślałam, że może się spotkałyśmy na jakimś oddziale. :-)
Jak się czujesz? Kiedy masz kontrolę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Dziewczyny - jesteście jak torpedy - nie wyrabiam z czytaniem nowych postów :)

Ja zarejestrowałam się dawno na warsztaty do |Gdyni ale...ze względu na to moje leżenie chyba będę musiała zrezygnować. Szkoda wielka.

TaLala- leżałam na klinicznej i naprawdę czułam że byłam pod dobrą opieką. Wiem już, że to właśnie tam bym chciała rodzić.

Wszystko mnie w tej ciąży zadziwia. Myślałam że ruchy są wyczuwalne dopiero kiedy brzuch jest zdecydowanie widoczny.... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

To wygląda na to, że tylko ja nic jeszcze nie czuję. :-/ Wydawało mi się, że skoro wciąż leżę, to powinnam być jakoś bardziej wyczulona, a tu nic. No trudno, pozostaje mi tylko cierpliwe czekanie. Może to moje dziecko jest jakieś wyjątkowo spokojne. ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ja też już czuję ruchy dosyć długo, na początku czułam tylko wieczorem jak już usiadłam lub się położyłam, od ok 2 tyg czuję je dużo częściej i wyraźniej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Czuję ruchy maluszka od jakiegoś czasu, pierw myślałam, że to ruchy trawienia, ale teraz już nie mam wątpliwości, kiedy maluch się wierci :) Najbardziej czuć w nocy, jak się położę na plecach, albo jak się najem czegoś słodkiego :) Fajne uczucie (wierzę doświadczonym mamom, że później już nie jest tak fajnie, jak dzidzia urośnie :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ja czuję takie typowe ruchy od 16 tygodnia, w 15 tyg poczułam takie przelewanie, przemieszczanie się dziwne. Ale przy kolejnej ciąży łatwiej wyczuć pierwsze ruchy. Teraz to malutka juz potrafi nawet tak kopać ,że czułam jej nóżki. Zresztą na 3d mam nagrane jak kopie :)
A ostatnio często czuję jak ma czkawkę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Dziewczyny, czujecie ruchy swoich maluchów? Ja trochę się martwię, bo jeszcze w sumie nic szczególnie nie czuję, albo nie potrafię tego odróżnić od przelewania się w brzuchu. :-/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Hej,
również zapisałam się na warsztaty w Gdańsku ale dostałam na razie maila z aktywacją zgłoszenia, ale nie wiem czy to już wszystko? Bardzo chciałabym w nich uczestniczyć, ale wszystko zależy od samopoczucia. Czy moje mdłości mi na to pozwolą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

i jak kobietki czy ktos procz mnie wybiera sie na warsztaty do gdyni??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Szkoda, że nie dam rady być w gdansku 22 bo chętnie bym sie z Wami spotkała:( mam nadzieję, że jeszcze będzie nie jedna okazja.
Mi sie udało na tego typu warsztatach wygrać poduszkę do karmienia:)
w upominkach były smoczki, buteleczki, myjki, reczniczki i próbki kosmetyków:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Tak mi przyszło potwierdzenie.
No to super to się umowimy jakoś przed na herbe ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Kanika - by to byl króki pobyt w szpitalu
Lucky - dzięki, właśnie się zapisałam, miałam kiedyś robić dla nich zdjęcia. Mam nadzieję, że mnie dopiszą do listy a co do spotkanie to chętnie, czy wy dostałyście jakieś potwierdzenie na email, u mnie przyszło coś, zgłoszenie aktywne? mhy....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

szkola podstawowa nr 80 i numer 5 na Zaspie - proszę o opinie (21 odpowiedzi)

Czy ktoras z Mam zechcialaby sie wypowiedziec na temat tych szkol .z gory dziekuje :)

Co Za Sąsiedzi.... (109 odpowiedzi)

Mieszkam w bloku i szanuję swoich sąsiadów. Niedawno urodziłam synka. Myślałam, że coś się zmieni...

szkoła Montessori - ktoś miał styczność? (56 odpowiedzi)

Chciałam poprosić o opinie osoby, które mają/znają dzieci uczęszczające do szkoły (nie...