Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

-Marzec-
02.03 - Eweliina
04.03 - jaydee
05.03 - Vika - dziewczynka :)
09.03 - Ineskaa
10.03 - wisienka3107
15.03 - Flatershine
18.03 - Justas
21.03 - j.malgorzata :)
26.03 - darlonek
27.03 - panna-anna
27.03 - Lucky83
27.03 - TaLala

-Kwiecień-
02.04 - Agi8877
02.04 - gosiaczek.k
05.04 - Kanika
07.04 - sasanka
17.04 - kruszynka82
17.04 - beti1982
20.04 - ciekawa
22.04 - Patla
27.04 - jagodzianka

link do poprzedniego wątku .
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-Marcowe-i-Kwietniowe-cz-2-t562502,1,16.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Cześć babeczki!
Ja na razie przytyłam ok. 2 kg, wolno przybieram na wadze, z czym zawsze miałam problem, ale przynajmniej staram się jeść w miarę regularnie. Jem dużo owoców i warzyw, na mięso nie mam zbytnio ochoty, słodyczy staram się unikać, choć nieraz się skuszę :) Ale zachcianek jakichś specjalnych nie mam.

Na te warsztaty już dawno się zapisałam, więc trochę nas tam będzie :) Ze spotkaniem przed warsztatami mogę mieć problem, bo normalnie pracuję do 17, i choć wyjdę szybciej, to się raczej nie wyrobię, zwłaszcza że trzeba tam być wcześniej :/ Ale na pogaduchy w przerwach jestem chętna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

No to będę ;) tylko nie wiem, o której dokładnie, bo mam wizytę u gina i może już się dowiemy, kto tam mieszka :)
Niby mam u niego przed 16-tą, ale położna mnie wcisnęła między inne pacjentki, więc kto wie, o której mnie wpuszczą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

panna-anna zapraszamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Hej koleżanki,
ja się zapisałam już dawno temu na warsztaty w Gdyni (bo tam mieszkam), ale jak tu powstaje taka silna grupa gdańska to może jednak pójdę z Wami :)
Byłam już na 2 takich warsztatach (raz w Gdyni, raz w Gdańsku) i cyklicznie chodzę do Ciuciubabki w Gdyni. Warto, bo można dowiedzieć się sporo rzeczy nowych, zwłaszcza jeśli to pierwsza ciąża :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Darlonek ciii :) dałaś rade więc nie jest z Tobą tak źle :) Super że sie spotkamy! Wcześniej może jakas herbatka? :) dogadamy się. Ktoś jeszcze się wybiera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Dzięki Lucky za czujność :D nie ma to jak zbudynienie mózgu w ciąży i nie zjarzyłam :P Zapisałam się także się spotkamy, możemy jakoś się umówić przed :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ja utylam te 24 , fakt jadlam jak za 5cioro :D uwielbialam ziemniaki mmm , no i potem przyszla cukrzyca co wydaje mi sie ze tez sporo nadrobila , ale ostatni msc to juz sama woda zatrzymywala mi sie , widzialam po butach i nawet spodniach w łydkach .

Teraz pilnuje sie , nawet mama teraz mowi " ty cos zjedz tak malo jesz, z lena to chlonelas wszystko" i to prawda.

Co do warsztatow , z Lena chodzilam na kazdy , ominelo mnie kupienia recznika , butelek i smoczkow ;) skarpetki tez jakies byly i duzo probek kosmetyków , a i na jednych wygralam książke .
I na tych w Gdansku bede , z inna marcowa mama no i oczywiscie moja Lena-najglośniejsze dziecko to znaczy ze to ja :D

U mnie brzuch wiiiidac ojj bardzo , daja mi 7 a nawet i 8 msc :D
Moje bmi z przed ciazy rowniez 27 :))

Ojj kochana trzymaj sie w tym szpitalu , bylam , doswiadczylam prawie 2 tyg na zaspie i wiem ze trudno , ciezko i nudno .
Poznasz inna ciezarna i czas szybciej zleci , a wazne aby Tobie pomogli i nic nie zaszkodzilo maluszkowi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

ja zapisalam sie na warsztaty w gdyni - przyszly poniedzialek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Darlonek to dotyczy warsztatów dla rodziców. Na te dla przyszłych powinnaś zapisać sie bez problemu. Próbuj :) dają fajne gadżety. Laski z innego forum pisały że nie musiały w ogóle kupować butelek :) a przy okazji sie zobaczymy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Lucky dokładnie w tego linka wchodziłam i tam po lewej jest lista z miastami i przy Gdańsku jest, ze rejestracja zakończona :(
Kanika trzymaj się dzielnie, dobrze, że nie wymiotujesz.
Ech większość z nas ma jakieś przeboje a mówią, że ciąża to nie choroba :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

kanika trzymam kciuki za szybki powrót do domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Oj na razie nic nie wiem, mysle (mam nadzieje) ze maksymalnie do piatku tu bede. Moze dzis na wieczornym obchodzie czegos sie dowiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

hej Brzuchatki,

oh ja jem słodkie ale wcale nie mam ochoty, chyba robię to z przyzwyczajenia:) potem bardzo boli mnie żołądek, muli i ogólnie jest źle. Ochotę za to mam na jabłka, których przed ciążą nie jadłam, pomarańcze i frytki:)
Waga +4,5kg. Podobną miałam w poprzednich ciążach na podobnym etapie, a skończyło się z +14 i +13 więc nie było źle.
jejku jaka jestem ostatnio senna, może przez tą luteinę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

kanika bądź dzielna. Mam nadzieję, że nie poleżysz za długo i wszystko będzie ok. Trzymam kciuki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Beti, w takim razie trzymam kciuki za chłopca. :-)

Kanika, trzymaj się tam. Ja spędziłam w szpitalu 13 dni i wiem jaka to męczarnia. A kiedy planują Cię wypuścić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

TaLala widzę, że też nie smakuje ci słodkie więc może u mnie też potwierdzi się chłopak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Przesylam pozdrowienia ze szpitala ;) jestem tu od wczoraj. Dostalam jakis lek na zoladek i nie wymiotuje od wczoraj. Tylko ren czas tak tu wolno plynie...
Na temat jedzenia i tycia to sie nie wypowiadam z wiadomych wzgledow ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ja w pierwszej ciąży przytyłam 18 kg, teraz jestem 200g na minusie a to dlatego, że wymiotuję, jest już trochę lepiej ale bez szału, najgorzej jest wieczorem więc szybko chodzę spać i wcześnie wstaję:)
Mam koleżankę, która przytyła w ciąży tylko 4,5 kg i gdybym sama jej nie widziała pod koniec ciąży to bym nie uwierzyła.
Ja zupełnie nie mam ochoty na nic słodkiego, bardzo lubię teraz jeść pomarańcze i grejfruty, absolutnie nie wchodzą mi zadne płyny nawet woda mi nie smakuje.
Jeśli chodzi o piersi to na pewno się zmieniły bo w pierwszej ciąży nic się raczej z nimi nie działo, teraz swędzą, trochę urosły i sutki też sie bardzo zmieniły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

darlonek źle spojrzałaś :) Tutaj patrzyłaś?
http://babyonline.pl/mamo-to-ja-warsztaty-rejestracja.html?typ_warsztatow=brzuszek

Ja brzuszek mam i to coraz większy :) przybyło mi juz 9cm :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ja mam +2 kg i ciągle brak brzuszka, tzn jest, ale to taki "jedzeniowy" i jak wciagne to nic...gdzie ta dzidzia się mieści? :D
Co do piersi to mnie też nadal bola i swedza, ale na początku o wiele bardziej bolaly. I też mam wrażenie, że są ogromne, chociaż wyglądają normalnie, ale ja nigdy nie byłam biusciata wiec dla mnie są wielkie :D
Jeśli chodzi o warsztaty to zamulilam i zapomniałam o nich a teraz widzę, ze rejestracja zakończona więc muszę się czaic na następne ;)
A spotkano i tak można jakieś zorganizować :)
Jest tu ktoś z okolic Pruszcza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Leczenie zębów mlecznych... (15 odpowiedzi)

...dziewczyny, jak wygląda leczenie zębów mlecznych - czy się boruje ząbek tak jak u dorosłego? I...

przedszkole "Zielona Dolina" na Jasieniu (6 odpowiedzi)

Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi opiniami na temat tego przedszkola? Jak personel, warunki,...

czy są tu mamy które nie posyłają swoich dzieci do przedszkola? (243 odpowiedzi)

za moich czasów (jestem z lat 80tych) większość dzieci nie chodziła do przedszkoli.. wiem że...