Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

-Marzec-
02.03 - Eweliina
04.03 - jaydee
05.03 - Vika - dziewczynka :)
09.03 - Ineskaa
10.03 - wisienka3107
15.03 - Flatershine
18.03 - Justas
21.03 - j.malgorzata :)
26.03 - darlonek
27.03 - panna-anna
27.03 - Lucky83
27.03 - TaLala

-Kwiecień-
02.04 - Agi8877
02.04 - gosiaczek.k
05.04 - Kanika
07.04 - sasanka
17.04 - kruszynka82
17.04 - beti1982
20.04 - ciekawa
22.04 - Patla
27.04 - jagodzianka

link do poprzedniego wątku .
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-Marcowe-i-Kwietniowe-cz-2-t562502,1,16.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Darlonek, w ogole sie tym nie przejmuj. nikt na to uwagi nie zwraca (gdybys nie pisala o tym nie zauwazylabym tego). Ktos ma problem ze soba i nie wie jak sobie pomoc. Z tego miejsca polecam tej osobie wizyte u psychologa, mowie zupelnie powaznie, tu forum nie pomoze. Ucinam ten temat, bo nawet nie ma o czym mowic.

Ruchow zadnych nie czuje, pozostaly mi mdlosci i wymioty ok raz dziennie. Dzis pochodzilam po sklepach, zastanawiam sie czy dam rade w przyszlym tygodniu pojsc na basen :) chcialabym sie troszke poruszac a jednoczesnie odprezyc :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Widzę, że strasznie zalazłam komuś za skórę. Ktoś strasznie musi mnie nie lubić nie znając mnie skoro zadaje sobie tyle trudu, żeby od jakiegoś czasu minusowac każda moja wypowiedź... Smutne to, ze sprawia to komuś frajdę, musisz być strasznie nieszczęśliwym człowiekiem. Nie rozumiem i chyba nie chcę. Szkoda, że każda moja radość lub stres tak Cię irytuje. Mam nadzieję, że nigdy nie doswiadczysz takich przykrych wydarzen związanych z dzieckiem jak ja i że nie będziesz szukać wsparcia na forum. A jeśli tak to życzę Ci, żeby ktoś potraktowal Cię tak samo. Szkoda, ze akurat w tym wątku są trolle. I przykro mi, że nie umiesz uszanować moich radości tylko natarczywie to psujesz. Nie do tego służy forum, zwłaszcza to dla mam. Udanej zabawy Ci życzę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Dzięki dziewczyny za opinie. W takim razie może kupię coś dla maluszka, jak mi wpadnie w oko, i dla siebie spodnie ciążowe.

Jagodzianka, na stronie C&A widziałam, że niektóre ubranka też mają od rozmiaru 50. Ale takie małe to chyba są na ogół wcześniaki :)

Lucky, podzielam Twoją radość, bo niedawno przez to przechodziłam, i w sumie wciąż uśmiecham się jak głupia, trzymając rękę na brzuchu, jak maleństwo się wierci :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

z CA mamy sporo rzeczy dla nas (maz i ja) i w sumie jestesmy zadowoleni (jak na sieciowke), dzieki za link, nawet nie wiedzialam, ze maja -20% w weekend, to na pewno spodnie zakupie ciazowe, bo juz mi ciasno w obecnych;) a z kubraczków dla maluchów, w tesco F&F mają nową kolekcję, naprawde sliczne ubranka (szczególnie dla chlopców, bo dla nich jest zawsze mniejszy wybór), takze tez jutro planujemy co nieco zakupic dla małego bąbla:) a co tez istotne, F&F maja rozmiarowke od 50, co chyba nie jest tak powszechne w innych sieciowkach...polecam tez cocodrillo, dobra jakosc, na stronie internetowej maja tez sporo promocyjnych rzeczy (niektore spiochy i bodziaki w cenie sieciowek), a my zakupilismy nawet mala marynareczke ecru, w promocji z 99zł na 29:) jest cudna, nawet do chrztu moze juz byc:)

tez sie juz ruchów nie moge dozcekac:))) to pewnie najmilsze kopniaki w zyciu beda:) dobrego i cieplego weekendu mamuski!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Darlonek suuper! Widzisz a nie mogłaś się doczekać :D
Ja dzis obudziłam sie o 5 jak mój mąż wychodził do pracy i nie mogłam zasnąć bo mała sobie impreze urządziła. To nie są silne ruchy ale w dalszym ciągu wzbudzają mega emocje także leżałam z ręką na brzuchu i sie śmiałam. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Dziewczyny jestem już pewna, bo wczoraj dostalam takiego kuksanca, że aż pisnelam i podskoczylam, bo się nie spodziewałam :D później jeszcze kilka słabszych, strasznie wzruszająca chwila :)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ja bardzo duzo rzeczy dla dzieci mam z CA i jestem zadowolona. Fajne spodnie dresowe mają ale dla noworodka nic nie mam stamtąd.
Z jakosci najbardziej dziewczyny są zadowolone z Next i KappAhhl z tego co czytałam. Ja mam duzo rzeczy z H&M.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Dopiero się zorientowałam, że ta promocja obowiązuje też w sklepach stacjonarnych :) No to się jutro przejdę do galerii. Ale Wasze opinie na temat ciuszków dziecięcych tej marki dalej są mile widziane :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Dziewczyny, aktualnie w C&A jest weekendowa promocja -20% na zakupy online. Mają też ubrania dla ciężarnych http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/kobiety/moda-dla-kobiet-w-ciazy/t-shirty-i-topy i noworodków http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/niemowleta, więc się zastanawiam nad ich ofertą. Ogólnie nie lubię kupować ubrań przez internet, bo mało co mi pasuje, ale może dla dzieciaczka bym się skusiła. Sporo jest z bawełny bio, ale dużo mi to nie mówi :) Wiecie może jak z jakością tych ubranek? Może któraś z Was będzie chciała skorzystać z tej promocji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Fakt teraz co chwilę staram się wyciszyc i skupic i coś tam mnie pyknelo, ale nadal nie mam pewności ;) ale i tak jest fajnie :D mam nadzieję, że za parę dni będzie to już mocniejsze :)
TaLala mnie dzis też ciągle boli jak na okres i jeszcze zaczęło ciągnąć, do tego kręgosłup lędźwiowy mnie boli więc poruszam się jak paralityk :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Darlonek, tak jak pisze Lucky, przez jakiś czas będziesz się wsłuchiwać w każdy ruch, ale już niedługo będziesz mieć pewność, że to maleństwo :) Moje wczoraj znalazło nowe miejsce do kopania - dół macicy, jakby już chciało sobie utorować drogę na zewnątrz :)

Jak chodzi o bóle w pachwinach, to w pierwszym trym. miewałam po lewej stronie kłucia. Pierw też mnie to martwiło, ale jak inne dziewczyny pisały, że tak mają, to się uspokoiłam. Ale kilka dni temu przesuwałam nogą ciężką torbę i wtedy mnie mocno zabolało właśnie w lewej pachwinie, od tego czasu boli mnie jak się ruszam, zwłaszcza jak wstaję po dłuższym siedzeniu. Mam nadzieję, że to tylko nadwerężony jakiś mięsień, a nie np. przepuklina, i że nie ma to związku z ciążą...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Darlonek, super! Nareszcie. :-)

Mnie dziś całe popołudnie boli brzuch jak podczas okresu. Do tego wciąż stawia mi się macica. Wzięłam sobie dodatkową dawkę leku i jest ciut lepiej, ale oczywiście już zaczynam wymyślać, że coś jest nie w porządku. :-/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

haha darlonek i teraz zacznie się wsłuchiwanie w każdy ruch w brzuszku :) Suuper!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

hihi super:) ileż to przed nami jeszcze takich niespodzianek i nowości;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Nie wiem czy mi się nie zdaje, ale dziś coś mnie chyba smyrnelo od środka :D było to zupełnie inne uczucie niż bulgotanie we flaczkach więc mam nadzieję, że to to :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

U mnie to juz 4,5 kg na 21 tydzien , ale i tak nie jest źle
Ja juz powoli zakładam spodnie Ciazowe,
Poprzednio to mi dodatkowe 4 kg przybylo pomiędzy 5 a 6 mies, wiec się teraz trochę pilnuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

U mnie na razie +1 kg. Do końca ciąży przybiorę jeszcze z 10, ale wszystko w swoim czasie. Mi też apetyt nie dopisuje na razie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ja 3 tyg temu na wizycie miałam +2 kg, a teraz nie mam pojęcia. Przez przeziębienie nie miałam apetytu i chyba trochę mi spadło. Dokładnie dowiem się za tydzień :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Andzia ja też mam bóle pachwin, ale czytałam, że to normalne i nie ma się czym przejmować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

No to idziemy łeb w łeb bo ja na ostatniej wizycie 10.10 miałam 3+. Teraz pewnie jest już z 4kg... Postanowiłam sie tym nie przejmować. To nie jest czas na odchudzanie, zajmę się tym od kwietnia :)
Co do bólu- to normalne dziewczyny- rośniecie :) Maleństwo gdzieś musi się zmieścić, wszystko się rozciąga :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (31 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...

Adwokat- rozwód- podział majatku (60 odpowiedzi)

Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku....

Płaczące dziecko a sąsiedzi (70 odpowiedzi)

Witajcie, piszę bo mam ogromny dylemat i ciekawa jestem, czy ktoś może sobie z czymś podobnym...