Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

-Marzec-
02.03 - Eweliina
04.03 - jaydee
05.03 - Vika - dziewczynka :)
09.03 - Ineskaa
10.03 - wisienka3107
15.03 - Flatershine
18.03 - Justas
21.03 - j.malgorzata :)
26.03 - darlonek
27.03 - panna-anna
27.03 - Lucky83
27.03 - TaLala

-Kwiecień-
02.04 - Agi8877
02.04 - gosiaczek.k
05.04 - Kanika
07.04 - sasanka
17.04 - kruszynka82
17.04 - beti1982
20.04 - ciekawa
22.04 - Patla
27.04 - jagodzianka

link do poprzedniego wątku .
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-Marcowe-i-Kwietniowe-cz-2-t562502,1,16.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

a moja gazetka tez styczniowa :) do tego ubawiły mnie pieluszki rozmiar 4 :) jak i mleko od 6 miesiąca, tak w sam raz na wyprawkę :)
a czy ta kawa ma zapach i smak kawy zbozowej czy raczej jak normalna kawa, nie lubie zbozowek i ich zapach, wiec sie boje otwierac :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Kurujcie sie dziewczny! Wysypiajcie sie przede wszystkim ile tylko mozecie, tak najszybciej zwalcza sie choroby przeziebieniowe. Nie wytrzymalam i wyskoczylam dzis do sklepu z wozkami (okazalo sie ze jest 2km ode mnie :)) spodobal mi sie x-lander xa, ciemno szary polaczony z jaskrawa zielenia, wydaje sie ze bardzo wygodny do prowadzenia, ale nie skladalam go, na razie taki wstepny rekonesans. Nie bylo w tym sklepie wozkow jedo fyn o ktorych pisalyscie, takze bede musiala wybrac sie do jakiegos innego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Witam nowe mamusie :D Pewnie, że Was "przygarniemy" im więcej nas tym lepiej :D
Z tym chorowaniem jakaś masakra, ale co zrobić taka pora. Mam nadzieję, że ja się nie rozłożę, bo jak wczoraj wracałam to nieźle mnie wysmagało :/ a że dziś aura typowo piżamowa także herbatka i kocyk :)
Darlonek moja gazetka też ze stycznia :D Pijcie kawkę, którą dostałyśmy bo jest pyyyszna, a ma termin do grudnia :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

hejka :) tak jak poprzedniczki pisały herbatka i ciasto w doborowym gronie smakowało wyśmienicie. Fajnie sie tak spotkac, a warsztaty całkiem ciekawe, choć mi podobało się najbardziej z położną czyli sala nr 1 :)
próbki mają termin ważności do maja / czerwca 2015, wiec zużyć będzie trzeba szybko. A co do prezentów to zabrakło witamin na sam koniec dla wszystkich :)
fajnie, ze dostałyście coś jeszcze :)
jak dojechalam do domu, to szybki prysznic i poszłam spać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

ja póki co sie trzymam ale jak sie łazi tylko do sklepu i czasem na spacer to co się dziwić he;) zdrowiejcie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Lucky dokładnie pierwszy raz częste siusianie się opłaciło :P
Jaydee szkoda, że nie wymienilysmy się tel, bo jakoś byśmy się odnalazły, my z dziewczynami zaznaczylysmy, że chcemy wszystkie być w tej samej sali ;)
Agnes ja dokładniej z Rotmanki jestem, będzie można na spacerki po Pruszczu się umawiać ;)
Dziewczyny skopiujcie listę i dopiszcie się, żebyśmy się nie pogubily :)
No i kolejne dzień dobry nowej mamusi :)
Talala nam niestety nie udało się nic wygrać, ale za to moja kolezanka za skojarzenie dostała zestaw witamin.
Mnie osobiście rozwalil tylko nr Mamo to, który był w siatce.. ja ze stycznia 2014 dostalam :P
Dziewczynki zdrowka życzę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Łączę się w bólu. :( oby szybko nam przeszło.....

Na razie wspomagam się sposobami domowymi ale jak nie przejdzie do jutra to ide do lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Również witam nowe mamusie:)

Ciekawa witam w klubie, ja też siedzę cały czas w domu a dziś zaczęłam nosem pociągać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Witamy nowe koleżanki :) Fajnie, że nasze grono się powiększa.

Pozdrawiam Was ciepło bo mnie dopada jesienne przeziębienie......siedząc w domu - należy mi się oskar za chorowanie nie wychodząc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Witam wszystkie przyszłe Mamusie :) Choć termin mam dopiero na 04 maja to mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. Pozdrawiam, Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Zerknijcie przy okazji na terminy ważności tych próbek z warsztatów. Kiedyś dostałyśmy kosmetyki, które były już na granicy terminu, więc do rozwiązania już nie doczekały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

darlonek..konkretnie kłania się Osiedle Wschód;)
postanowiłam gdzieś dołączyć bo nie dość, że to moje first bejbi to na dodatek nie mam z kim o tym pogadać a wiadomo, że w tym okresie się dzieje i dzieje i jest o co pytać, o czym myśleć, się martwić itp:)
Zatem w miarę możliwości będę tu zaglądać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Cieszę się, że spotkanie Wam się udało i że jesteście zadowolone w warsztatów. Ja byłam już na takich warsztatach 3 razy i chyba kolejne odpuszczę. Co za dużo to niezdrowo. :-)
A wygrałyście coś? Udało się?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Zobaczcie co znalazlam: http://motherandbaby.pl/
Targi dla kobiet w ciazy i mlodych mam. Termin 7-8 marca, takze ponad polowa z nas bedzie "na ostatnich nogach"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

My zaczynałyśmy od sali nr 2. Szkoda że nie byłyśmy wszystkie razem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Warsztaty OK, jedne prelekcje lepsze, jedne gorsze, ale trochę ciekawych/ważnych rzeczy można było się dowiedzieć. Upominki fajne (m. in. butelka, próbki kosmetyków, witamin dla mamy i dziecka).

Lucky, darlonek i pozostałe dziewczyny z warsztatów - w jakiej sali zaczynałyście? Ja w nr 1. Rozglądałam się za kobietkami z mniejszymi brzuchami, mając nadzieję, że jakoś Was rozpoznam, ale niestety w przerwach tłumy były za duże. Żałuję, że nie mogłam z Wami się spotkać :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Haha jednak opłacało sie sikać cholerka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Dokładnie było super :D i dziewczyny baaardzo fajne także ja również mam nadzieję, że jeszcze będą okazje do spotkań :) a ja i Emi wyszlysmy ostatnie (WC :D) i dostalysmy jeszcze karton mama coffee i pampersiaki, bo babeczkom zostały i nam wcisnely :P także wyszlysmy obladowane ;)

Hej hej nowa mamo, ale fajnie, ze z Pruszcza jesteś :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

No dziewczyny żałujcie :P warsztaty super! Fajna atmosfera, sporo ciekawych informacji zwłaszcza dla mam, które spodziewają się pierwszego dziecka. Polecam. Chętnie poszłabym jeszcze kiedyś na takie tylko o innej tematyce. Wracam z całą siatką upominków nawet nie wiem jakich bo nie było czasu żeby pozaglądać :) Poza tym co tu dużo mówić- swietna okazja do spotkania Was. Mam nadzieje, ze kiedyś jeszcze uda sie pojsc na przysłowiową kawkę w większym gronie :)

A przy okazji witam nową mamusię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Cześć. Witamy! :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

kiedy lekcje angielskiego dla dziecka? (33 odpowiedzi)

Moja Maja w tym roku konczy 3 latka zastanawiam sie czy to juz czas zeby poslac ja na lekcje...

Pytanko do księgowych - co lepsze kurs czy studia podyplomowe??? (11 odpowiedzi)

Witam, Nie wiem na co się zdecydować może będziecie w stanie coś doradzić. Skończyłam liceum...

Co myślicie o imieniu dla dziewczynki Zara? (171 odpowiedzi)

w Słupsku w urzedzie zarejstrowali,najdziwniejsze imiona slyszalam jeszcze alejandro kermit he...