Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

-Marzec-
02.03 - Eweliina
04.03 - jaydee
05.03 - Vika - dziewczynka :)
09.03 - Ineskaa
10.03 - wisienka3107
15.03 - Flatershine
18.03 - Justas
21.03 - j.malgorzata :)
26.03 - darlonek
27.03 - panna-anna
27.03 - Lucky83
27.03 - TaLala

-Kwiecień-
02.04 - Agi8877
02.04 - gosiaczek.k
05.04 - Kanika
07.04 - sasanka
17.04 - kruszynka82
17.04 - beti1982
20.04 - ciekawa
22.04 - Patla
27.04 - jagodzianka

link do poprzedniego wątku .
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-Marcowe-i-Kwietniowe-cz-2-t562502,1,16.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

a moja gazetka tez styczniowa :) do tego ubawiły mnie pieluszki rozmiar 4 :) jak i mleko od 6 miesiąca, tak w sam raz na wyprawkę :)
a czy ta kawa ma zapach i smak kawy zbozowej czy raczej jak normalna kawa, nie lubie zbozowek i ich zapach, wiec sie boje otwierac :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Kurujcie sie dziewczny! Wysypiajcie sie przede wszystkim ile tylko mozecie, tak najszybciej zwalcza sie choroby przeziebieniowe. Nie wytrzymalam i wyskoczylam dzis do sklepu z wozkami (okazalo sie ze jest 2km ode mnie :)) spodobal mi sie x-lander xa, ciemno szary polaczony z jaskrawa zielenia, wydaje sie ze bardzo wygodny do prowadzenia, ale nie skladalam go, na razie taki wstepny rekonesans. Nie bylo w tym sklepie wozkow jedo fyn o ktorych pisalyscie, takze bede musiala wybrac sie do jakiegos innego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Witam nowe mamusie :D Pewnie, że Was "przygarniemy" im więcej nas tym lepiej :D
Z tym chorowaniem jakaś masakra, ale co zrobić taka pora. Mam nadzieję, że ja się nie rozłożę, bo jak wczoraj wracałam to nieźle mnie wysmagało :/ a że dziś aura typowo piżamowa także herbatka i kocyk :)
Darlonek moja gazetka też ze stycznia :D Pijcie kawkę, którą dostałyśmy bo jest pyyyszna, a ma termin do grudnia :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

hejka :) tak jak poprzedniczki pisały herbatka i ciasto w doborowym gronie smakowało wyśmienicie. Fajnie sie tak spotkac, a warsztaty całkiem ciekawe, choć mi podobało się najbardziej z położną czyli sala nr 1 :)
próbki mają termin ważności do maja / czerwca 2015, wiec zużyć będzie trzeba szybko. A co do prezentów to zabrakło witamin na sam koniec dla wszystkich :)
fajnie, ze dostałyście coś jeszcze :)
jak dojechalam do domu, to szybki prysznic i poszłam spać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

ja póki co sie trzymam ale jak sie łazi tylko do sklepu i czasem na spacer to co się dziwić he;) zdrowiejcie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Lucky dokładnie pierwszy raz częste siusianie się opłaciło :P
Jaydee szkoda, że nie wymienilysmy się tel, bo jakoś byśmy się odnalazły, my z dziewczynami zaznaczylysmy, że chcemy wszystkie być w tej samej sali ;)
Agnes ja dokładniej z Rotmanki jestem, będzie można na spacerki po Pruszczu się umawiać ;)
Dziewczyny skopiujcie listę i dopiszcie się, żebyśmy się nie pogubily :)
No i kolejne dzień dobry nowej mamusi :)
Talala nam niestety nie udało się nic wygrać, ale za to moja kolezanka za skojarzenie dostała zestaw witamin.
Mnie osobiście rozwalil tylko nr Mamo to, który był w siatce.. ja ze stycznia 2014 dostalam :P
Dziewczynki zdrowka życzę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Łączę się w bólu. :( oby szybko nam przeszło.....

Na razie wspomagam się sposobami domowymi ale jak nie przejdzie do jutra to ide do lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Również witam nowe mamusie:)

Ciekawa witam w klubie, ja też siedzę cały czas w domu a dziś zaczęłam nosem pociągać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Witamy nowe koleżanki :) Fajnie, że nasze grono się powiększa.

Pozdrawiam Was ciepło bo mnie dopada jesienne przeziębienie......siedząc w domu - należy mi się oskar za chorowanie nie wychodząc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Witam wszystkie przyszłe Mamusie :) Choć termin mam dopiero na 04 maja to mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. Pozdrawiam, Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Zerknijcie przy okazji na terminy ważności tych próbek z warsztatów. Kiedyś dostałyśmy kosmetyki, które były już na granicy terminu, więc do rozwiązania już nie doczekały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

darlonek..konkretnie kłania się Osiedle Wschód;)
postanowiłam gdzieś dołączyć bo nie dość, że to moje first bejbi to na dodatek nie mam z kim o tym pogadać a wiadomo, że w tym okresie się dzieje i dzieje i jest o co pytać, o czym myśleć, się martwić itp:)
Zatem w miarę możliwości będę tu zaglądać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Cieszę się, że spotkanie Wam się udało i że jesteście zadowolone w warsztatów. Ja byłam już na takich warsztatach 3 razy i chyba kolejne odpuszczę. Co za dużo to niezdrowo. :-)
A wygrałyście coś? Udało się?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Zobaczcie co znalazlam: http://motherandbaby.pl/
Targi dla kobiet w ciazy i mlodych mam. Termin 7-8 marca, takze ponad polowa z nas bedzie "na ostatnich nogach"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

My zaczynałyśmy od sali nr 2. Szkoda że nie byłyśmy wszystkie razem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Warsztaty OK, jedne prelekcje lepsze, jedne gorsze, ale trochę ciekawych/ważnych rzeczy można było się dowiedzieć. Upominki fajne (m. in. butelka, próbki kosmetyków, witamin dla mamy i dziecka).

Lucky, darlonek i pozostałe dziewczyny z warsztatów - w jakiej sali zaczynałyście? Ja w nr 1. Rozglądałam się za kobietkami z mniejszymi brzuchami, mając nadzieję, że jakoś Was rozpoznam, ale niestety w przerwach tłumy były za duże. Żałuję, że nie mogłam z Wami się spotkać :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Haha jednak opłacało sie sikać cholerka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Dokładnie było super :D i dziewczyny baaardzo fajne także ja również mam nadzieję, że jeszcze będą okazje do spotkań :) a ja i Emi wyszlysmy ostatnie (WC :D) i dostalysmy jeszcze karton mama coffee i pampersiaki, bo babeczkom zostały i nam wcisnely :P także wyszlysmy obladowane ;)

Hej hej nowa mamo, ale fajnie, ze z Pruszcza jesteś :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

No dziewczyny żałujcie :P warsztaty super! Fajna atmosfera, sporo ciekawych informacji zwłaszcza dla mam, które spodziewają się pierwszego dziecka. Polecam. Chętnie poszłabym jeszcze kiedyś na takie tylko o innej tematyce. Wracam z całą siatką upominków nawet nie wiem jakich bo nie było czasu żeby pozaglądać :) Poza tym co tu dużo mówić- swietna okazja do spotkania Was. Mam nadzieje, ze kiedyś jeszcze uda sie pojsc na przysłowiową kawkę w większym gronie :)

A przy okazji witam nową mamusię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Cześć. Witamy! :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

ciekawe książki dla 4 latka jakie czytacie? (57 odpowiedzi)

czy możecie polecić jakieś fajne tytuły książek dla 4 latka do poczytania na dobranoc. W...

Czy jest sens karac dwuletnie dziecko? (29 odpowiedzi)

Dziewczyny, moj maz ostatnio za zle zachowanie zaczal sadzac synka do kata. Maly wtedy bardzo...

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży (21 odpowiedzi)

Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie ciąży i jestem...