Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

-Marzec-
02.03 - Eweliina
04.03 - jaydee
05.03 - Vika - dziewczynka :)
09.03 - Ineskaa
10.03 - wisienka3107
15.03 - Flatershine
18.03 - Justas
21.03 - j.malgorzata :)
26.03 - darlonek
27.03 - panna-anna
27.03 - Lucky83
27.03 - TaLala

-Kwiecień-
02.04 - Agi8877
02.04 - gosiaczek.k
05.04 - Kanika
07.04 - sasanka
17.04 - kruszynka82
17.04 - beti1982
20.04 - ciekawa
22.04 - Patla
27.04 - jagodzianka

link do poprzedniego wątku .
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-Marcowe-i-Kwietniowe-cz-2-t562502,1,16.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

hej koleżanki,
fajnie, że się spotkamy w środę. Ja kurcze nie wiem, na którą się wyrobię, bo mam wizytę u gina i muszę dojechać z Jagiellońskiej do Medisona, zaparkować i Was znaleźć. Mam nadzieję, że jeszcze tam będziecie :) co do godziny wejścia, to jest to tak, że wpuszczają od 16:30, można być i o 16:55. Ja na ostatnie warsztaty się spóźniłam i byłam kilka minut po 17, tak więc tym się nie trzeba bardzo stresować :)

Do dziewczyn, które nie mogą iść: na pewno do wiosny jakieś warsztaty jeszcze będą. Jak nie "Mamo to ja" to inne. Będziemy dawać znać jakby coś się pojawiło nowego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Darlonek, po mnie też jeszcze nic nie widać. Ale ja to akurat uważam za atut. Nie trzeba się od początku męczyć z brzuszyskiem. Także spokojnie, doczekamy się brzuszków w swoim czasie. ;-)

Udanego spotkania, dziewczyny! :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

:) Wczoraj byłam z mężem nad morzem na spacerze. W pewnym momencie mówi do mnie "ale Ci babka brzuch zmierzyła" ;) więc chyba widać :)
A co do spotkania to chyba w środku najwyżej będziemy się zdzwaniać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Mam nadzieję, że niedługo mi też wystrzeli :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

nie mów hop, ja jeszcze dwa tygodnie miałam taki tyci tyci, a teraz jak mnie wystrzeliło do przodu to widać, oj widać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Mnie po brzuszku raczej nie poznacie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

lucky masz już mój nr i zdjęcie :) ale i tak się chyba po brzuszkach poznamy co? :)
spotykamy się w środku czy przed wejściem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Odpisalam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

darlonek mój telefon już masz :D a co z resztą pań? Jesteście za?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Darlonek szkoda strzępić języka. Widocznie ta osoba nie rozumie że jest coś takiego jak wolność słowa :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Dla mnie 15 też ok :) a jak się rozpoznamy? :D może wymianka tel na priv?
Co do minusów to ja już jakiś czas temu wyraziłam swoją opinię na ten temat, ale to wojna z wiatrakami także teraz przestałam zwracać na nie uwagę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

mi 15 też pasuję : )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

O matko! Chwilę mnie nie było a tu taka lektura :D
My mamy już bardzo mało rzeczy do kupienia, a to wszystko dzięki przyjaciołom i rodzicom :) Dostaliśmy praktycznie całą wyprawkę, także ubranka, wanienka, łóżeczko, przewijak itp już jest :D Rodzice obiecali też nam wózek, ale to może w styczniu albo lutym...Na razie wszystko pochowane, ale z końcem roku planuje zacząć już wszystko szykować, prać i układać :)
Co do spotkania- w hotelu mamy być zdaje się o 16:30 o 17:00 zaczynają się warsztaty więc w Pellowskim może o 15? Dajcie znać czy tak Wam pasuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

niby mamy być na 16:30 a warsztaty są od 17:00. to co 15:30 tak by mieć na spokojnie godzinkę, czy za wcześnie?
Patla - email z listą poszedł :) niech się przyda, niby tak większość mam ale i tak spore zakupy mnie czekają :)

jestem na etapie przeglądania łóżeczek, bo Patrysiowe wydaliśmy i chyba jednak zostanie opcja Ikea, bo wszystko co mi się podoba, kosztuje majątek

Beti - Błażej mi sie podoba i fajnie, ale szybko też ruchy poczułaś - gratulacje :) u co do imienia to u nas będzie Mieszko :D

zastanawiaja mnie te minusy pod wypowiedziami :/ strange
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

zapomniałam dodać, że w sobotę poczułam pierwsze ruchy i cieszę się że mogę tego ponowie doświadczyć, bo już myślałam, że moja poprzednia ciąża była ostatnią :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Dziewczyny dajcie później znać jak było w Gdyni :)
Co do imion to u nas na chwilę obecną Kornelia i Wiktor :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

cześć dziewczyny, dawno się nie odzywałam i miałam sporo do nadrobienia, kruszynka ja dziś idę na warsztaty do gdyni, może się spotkamy będę dopiero około 16.50 bo wcześniej się nie wyrobię, jak masz ochotę się spotkać to napisz na maila nurekbb@wp.pl. Jutro idę do lekarza więc może płeć się potwierdzi:) lekarka w 11 tygodniu powiedziała że będzie chłopak. Na razie obstawiamy imiona Alicja i Błażej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Dzięki dziewczyny zobaczę co internistka jutro powie, chcę żeby mnie osluchala, bo boję się, że moze mi na oskrzela zejść. Kiedyś bardzo często lapalam zapalenie oskrzeli :/
Może być Pellowski w Madisonie teraz tylko pytanie na która? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Tez nie czuje sie jeszcze na silach aby pojsc na te warsztaty, ale jakby byla kolejna edycja to chetnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

darlonek, moze inhalacje by pomogly na ten kaszel? i moze jakis nawilzacz powietrza by pomógł?

kurcze, my dopiero 13 tydzien i juz plec raczej na 90% pewna:) podziwiam, ze mozecie tyle wytrzymac:))) termin sie nam przesunal na 29.04, wiec jak sie dzidziolowi nie bedzie spieszyc, to zasiedle grono majówek:) chociaz w dlugi weekend wolabym nie rodzic, bo wiadomo, ze w takich okresach kadzy glowa na majowce/grillach, wiec w szpitalu moze byc "luzna"atmosfera i mniej niz zazwyczaj persolenu;/ ale moze tylko tak mi sie wydaje?

macie juz wstepne imiona?

dziewczyny, nie damy rady na te warsztaty ani do gdyni ani gdanska, orientujecie sie co jaki czas je powtarzaja? tzn. czy do wiosny jeszcze cos bedzie?

z wyprawka taka wieksza (wozek, lozeczko itd) tez poczekamy do stycznia/lutego, choc wózek raczej mamy wybrany ( na razie tylko po lekturze internetu - obstawiamy emmaljunge mondiala duo combi), kubraczki itp powoli bedziemy juz skladowac, jak sie trafia promocje np. przedswiateczne czy cos nam wpadnie w oko, planujemy zdazyc do porodu urzadzic sie w nowym mieszkaniu, wiec wszystko u nas bedzie na wariackich papierach:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Nie mogę się pozbierać po usg i informacji o płci dziecka:-( (36 odpowiedzi)

mam straszne wyrzuty sumienia, że w ogóle tak myślę i czuję:-( bardzo mi z tym źle i oczywiście...

Przedszkole Stokrotka na Arkońskiej w Gdańsku (41 odpowiedzi)

Poszukuję Mam, które posyłają/posyłały tam swoje dzieci żeby podzieliły się swoją opinią o tym...

Niegrzeczny 5 -latek (11 odpowiedzi)

Jak sądzicie sobie z "niegrzecznymi" dziećmi? Syn ma młodsze rodzeństwo przez co cały czas walczy...