Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 9)

Mamusie LIPCOWE 2015:

aurinio88 tp. 2.07.
k0tt 23 l., tp. 3.07. syn Jakub, szpital Wejherowo
agunineczka 24l., tp. 7.07.
ja tp. 10.07.
goś tp. 13.07.
joanna86 tp. 16.07.
Kiccek1 16 lub 26.07
Madzik050642 tp. 22.07
ania27 tp.25.07 dziewczynka
Tusia tp. 25.07. chłopiec
Anielkowa 27 l., tp. 26.07. Córka Lena szpital Wejherowo :)
Ilka tp. 27.07.
aniaa88 tp. 27.07.
Anka33, tp. 30.07. - syn
Tysiiiak 23 l., tp. 31.07. - chłopiec Kacperek, szpital kliniczna

Mamusie SIERPNIOWE 2015:

Nyzosia tp. 04.08.- chłopak
kasietta88 tp. 06.08 - córka Lena, szpital Redłowo
agawcia 8.08i
tihuana tp. 10.08
EvvvaM tp. 10.08. - chłopak, Aleksander
oolenka1 tp 15.08 - dziewczynka
kinki.em tp.15.08
Maria tp. 17.08, dziewczynka,szp. wojewódzki
Marta25 tp. 18.08. - dziewczynka
nowa-malwa, tp. 18.08. chłopak
~stella1, tp.22.08, dziewczynka
~Dotty81, tp. 22.08.
Gosia - 23.08, chłopiec
kaoma, tp. 27.08.
alicja_82 tp. 27.08.
taka1, tp. 30.08
angelina2015 ......

ROZPAKOWANE:

Manna - 17.06.2015 syn 3170g 50cm SN
patrycjamir - 30.06.2015 córka Zosia - SN szpital Kliniczna
sylwiaagnieszka - 02.07.2015 syn Wojtuś, 3790g, 54cm, 10/10, cc szpital Kliniczna
Lineczka - 03.07.2015 syn 2970g 52cm - SN szpital Kliniczna
Mysz - 06.07.2015 córka Ula 3110g 53cm - SN szpital Zaspa
malaniunia 28 l. - 08.07.2015 syn Patryk 3130g 56cm - cc szpital Kliniczna
Marynarka - 08.07, córeczka Zuzia, 3500 g, 57 cm, 10/10
magda90 24 l., 11.07., waga 3530g i 56cm - dziewczynka
007Angel- 14.07, syn Łukasz, 3140g i mierzył 57cm i 10/10, SN na Klinicznej
Karolina- 15.07, córka Jagoda, waży 2800 i 56 długa, cc
Smerfeta - 19.07, córeczka, Redłowo, sn
MadzikRóża - 19.07- córeczka Kaja, waga 4 kg i wzrost 58, cc, Wojewódzki
Ania- 24.07 Mikołaj, 54 cm 3480 g, szpital zaspa
Dominika- 30.07 o 1.40, córeczka Marta, 3070g 56 cm, Zaspa, sn
dominika89 31.07, córeczka Agatka, 3260 10/10pkt i ma 56 cm

Poprzedni wątek
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-lipcowo-sierpniowe-2015-cz-8-t619667,1,160.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 9)

Do nowego: http://forum.trojmiasto.pl/?act=show_topic&topic=625440&c=1&k=160#post10791174
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 9)

Moja tylko z jednej piersi, z jej ulewaniem, to nawet nie wskazane więcej. Je tak ok15 minut, max.20, niestety ciągle ma problemy brzuszkowe, już sama nie wiem, czy to kolka, czy to tez przez to ulewanie, zapewne jedno nakłada się na drugie. Dziś znów odwiedzę aptekę, już nawet herbatkę z kopru włoskiego jej podaję, a efekt mizerny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 9)

U nas na pleśniawki działa gencjana na wodzie. Na palca nawijam gaze, nakrapiam gencjana i próbuje ściągnąć pleśniawki tym paluchem. Robie to raz dziennie. Powoli ale schodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 9)

Cześć Dziewczyny:)
Melduję się jako rozpakowana przed czasem - Michaś przyszedł na świat 11.08.2015 na Klinicznej, w planie był sn, ale po 23h zakonczyło się cc...mimo tego wszystkiego Maluszek dostał 10/10 :)
Jeśli chodzi o szpital to nie mogę powiedzieć złego słowa - personel bardzo miły, przychodzą, sprawdzają, badają, doradzają...naprawdę pod tym względem nie mam zastrzeżeń .
Warunki jak to w szpitalu - bez szału, chociaż sama porodówka po remoncie więc ładnie i czysto, potem już słabiej;)
Jeśli macie jakieś pytania co do szpitala to chętnie odpowiem:)
Pozdrawiamy razem z Michasiem :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 9)

no i nie zasnęła i jeszcze cyc i stekanie.chyba coś dziś zjadłam lub te pleśniawki a ja jestem niezywa ale zasnąć nie mogę.zjadłam ciasto i banana ia potem dziwie się ze nie mogę zejść z wagi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 9)

no dzisiaj moja córeczka przebija sama siebie. chyba ja pochwaliłam bo nie spi jak zasnęła po 19 do 22 a potem w pół do pierwszej w nocy poszła spać i spala do drugiej i tak się cycujemy ponad godzinę bo kupka czkawka głowę mi rozsadzi.do tego starsza córka płacze ze jej gorąco u nas nadal 30 stopni w domu. Ny zosia moja różnie czasem jedna piers jej wystarczy a czasem musi dwie ale ona intensywnie je bardzo krótko a potem przysypia.a jak chce ja odłożyć to szał w poszukiwaniu cyca. mam nadzieję że zasnęła w końcu.któraś z mam walczy z pleśniawkami czy można jakiś lek kupić bez recepty i czy długo się z tym walczy. śpi hura ciekawie na jak dlugo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 9)

Moj z jednej by się nie najadl a je dlugo bo po 20-30 min.

Z odbikaniem mam problem bo mlody zasypia przy piersi. Pare razy bralam go do pionu i jakos specjalnie nie odbijal. Moja corka tez tak miala ze nie odbijala.
w poniedziałek przyjdzie połozna to z nia pogadam.

Mnie też dopadl potworny bol glowy...a apap mam gleboko schowany nie chce wszystkich pobudzic...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 9)

A ja myślałam ze juz nam w nocy jakiś rytm sie udalo złapać, bo cztery razy z rzędu mala spala 6h no a od dwóch nocy znowu co 2h pobudka:/
Co do karmienia to moja z jednej je bo zazwyczaj przy niej zasypia ale na razie wydaje sie ze się najada z jednej. Za to mnie znowu zaczela jedna pierś bolec i to teraz jest taki inny ból niż na poczatku przeszywajacy i cala pierś pobolewa, zastoju nie mam wiec mam nadzieje ze szybko minie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 9)

Nyzosia ja zawsze daje do zjedzenia dwie piersi, po jednej odbijam i daje druga, przy drugim dziecku nauczyłam się karmienia piersią, z pierwszym sporo błędów było.A moja niunia jak usunęła dziś późnym popołudniem po całym dniu nieprzespanym to spała 3 godziny i myślałam że znów wieczorem będzie problem jak co dzień ale ku mojemu zdziwienie jak na razie śpi wiec chyba już na noc, więc i ja idę spać bo za kilka godzin pobudka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 9)

Moja Mała tez teraz kiepsko sypia.. Dzisiaj od 4 rano.do 10 nie spała.. Później najwyżej z 2 h się przespala. Ale to pewnie wina temperatury bo u nas w domu tez 30 stopni jest..
Nyzosia co do karmienia piersią to moja Mała jednorazowo je z jednej piersi i nie jest w stanie jej oproznic.. Jak to podsumowała położna to.mam pokarmu jak dla bliźniaków a nie jednego dziecka. Bez laktatora nie funkcjonowalabym..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 9)

U nas tez kongo. Mlody jakis czujny byl id 17 do 20. Nie plakal ale tez niespecjalnie spal.

Udalo sie nam dzisiaj wyjsc na spacer na prawie godzine. Stwierdziłam ze musze sie poruszac bo inaczej nigdy nie dojdę do siebie. Mlody caly spacer nie spal...
Jutro tez idziemy.
Ja w domu mam prawie 30 stopni wiec chętnie sie przewietrzylam.

Mam pytanie do mam karmiacych piersia. czy wasze dzieci podczas jednego posilku jedza z jednej piersi czy z dwoch? Bo moj prawie za kazdym razem z dwóch....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 9)

Zazdroszczę Wam Dziewczyny , że już z maluszkami przy boku. :)

My dzisiaj cały dzień nad jeziorem, córcia się wyszalała, a ja w cieniu się delektowałam pogodą. Do najdalszego terminu zostało 11 dni...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 9)

Moje maleństwo kochane zasnęła jak położyłam ja na brzuszku i śpi już ponad godzinę więc to musiał być brzuszek, mam nadzieję że od jutra wróci normalne spanie bo takie widzenie na mnie i ciągle usypianie może nieźle wykończyć a jeszcze na wieczór usypiamy się po 3 godziny więc nie wyrobie tak dłużej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 9)

Noi chyba zaszkodziła kalafiorowa która jadłam a przynajmniej mam taką nadzieję że to nie całkowita zmiana spania dziennego bo śpi dzisiaj po 10-15 min,3 razy tylko pół godz spała,trochę płacze wiec obstawiam brzuszek, właśnie mąż pojechał po kropelki, tutaj nikt nie patrzy na dietę i ja też myślałam że mogę zjeść zupkę skoro w szpitalu do drugiego dania zjadłam kalafiora i nic nie było ale zupa to co innego.Eh zła jestem na siebie samą.

Dziewczyny może któraś założyć nowy wątek i listę rozpakowanych, jakoś nie mogę się zebrać i odpalić kompa ciągle brak czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 9)

Z jednej strony sama juz nie wiem, czy się pchac na Kliniczną żeby zbadali. Moj lekarz na urlopie- te plamienia są tak delikatne, ból brzucha ustąpił. Poczekam do wieczora może coś więcej się ruszy, małego czuję czkawkę i ruchy delikatne więc nie chce panikować póki co...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 9)

dziewczyny mam pytanie jak wyglądają pleśniawki malutka m a języczek cały bialy się wystraszylam bo zawsze kojarzyło miś z czerwonymi przebarwieniami.nigdzie indziej nie ma masakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 9)

Nowa malwa, ja tak miałam w dniu, kiedy urodziłam... zaczęło się lekkim pobolewaniem brzucha, jak już pojawiło się różowe plamienie, to wiedziałam, że do szpitalu, za pierwszym razem tez tak miałam. No i w szpitalu po pół godzinie odeszły mi wody.

U nas z tym spaniem też różnie, nawet nie doszukuje się rytmu, czy reguły, bo to za wcześnie, z synkiem zaczęło się normować ok 3 miesiąca.
W ciągu dnia nie wychodzimy na spacery, żeby potówek nie drażnić. O jakimś wyjeździe nie ma mowy, dla mnie to byłby nijaki wypoczynek. W domu mam chłodno, przestrzennie, bez tłumów i różnych smrodów:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 9)

Ania 27 dasz rade my babki jesteśmy silne i nie mamy wyjścia. ja tez jestem sama. z moim 10 latkiem tez nie jest kolorowo niby samodzielniy ale też potrafi w inny sposób dać w kość. ja znowu jestem tak zmęczona ze nie mogę zasnąć a malutka ładnie śpi a ja nie mogę w tym czasie głową mi pęka i mam serdecznie dosyć tych upałów. współczuję dziewczyny wam z brzuszkami ale już nie długo napewno będziecie tulić swoje maleństwa.mi odszedł czop chyba z dwa tyg przed porodem i tez lekko płamiłam. chciałbym nad morze jechać na spacer ale ból głowy nie daje mi żyć i szkoda mi małej w foteliku wozić wogole wczoraj przy mnie 3 wypadki się stały masakra tyle teraz turystów i ruch straszny. miłego dnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 9)

U mnie czop odchodził z tydzien. Tyle ze to byl sluz z zabawiem.

Ania moj tez tak na ze raz spi 4 godz a raz pol. Na razie nie będzie reguły. Dzieci mają swoj pomysl na rozklad dnia.
moj najlepiej spi na mnie wiem jestem z lekka unieruchomiona....ale wiem ze to z czasem sie zmini wiec daje mu sie cieszyc bliskoscia.

Któraś wcześniej narzekala na bolace brodawki. Ja tez trochę mam ale stosuje masc medeli (można tez sama lanoline) i muszle aventu zeby wietrzyc sutki. Dziala juz przy nastepnym karmieniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 9)

Mam termin na badanie w czwartek, dawkę obniżamy od dziś i tak za jakieś 4-6 tyg.badanie musze powtórzyć.
Kurcze, nie wiem o co chodzi ale dziś moja mała przeszła sama siebie od 6.00-12.30 spała tylko 3 razy po pół godziny, do tej pory to już miała jedna drzemkę 2-godz.boje się żeby nie było jak przy sunie ze tylko drzemki pół godzinne bo nie dam rady naprawdę,całe do południe ja usypia łam a ona zamykana oko tylko na 5 min.zmeczona z bólem głowy ryczalam jak ja sobie poradzę jak zostane sama.Teraz mąż poszedł z mala na spacer a ja mogę spokojnie wypić kawę bo ledwo żyje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

księgowa?? czy warto? (36 odpowiedzi)

post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako powiedzmy pracownik...

jaki kupic e-papieros ??? (18 odpowiedzi)

może ktoś coś poleci dobrego , wolałabym nie za 300 zł bo musze kupić 2 szt ...tyle , że ciemna...