Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Hej. Czy któraś z dziewczyn dołączy do wątku ;)
Mam termin na 3 sierpień.
Mam już 3 córki ;) Dzieci planowane ale ta ciąża to dla mnie zupełne zaskoczenie ;)
Nie wiem jak to ogarnę logistycznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

I jak Natalus wyniki? Mam nadzieje,ze wszystko w porzadku?:)
Pulia85, cwiczysz teraz w ciazy? Ja przed ta ciaza tez bylam bardzo aktywna, biegi na 10 km, 2-3 razy w tyg zajecia na silowni. Teraz chodze dwa razy w tygodniu po godzince na zajecia fit mama;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. Pulia no właśnie sobie nie radzę.. mam w domu 9 swinek morskich które czasami mnie uczulają. Tragedii nie ma tylko wysypka na rękach. Najgorsze że jak łuszczyca zaczyna atakować to każda krostka rośnie do rozmiarów 2-3 cm więc możecie sobie wyobrazić jak wyglądam. Ale od dziecka choruję więc myślę że się już przyzwyczaiłam. Na szczęście astma troche odpuściła. Ja przed ciążą ważyłam około 54-55. teraz 62 :) Zobaczymy jak tam dalej pójdzie. Jade dziś do genetyka po wyniki testu pappa. Szczerze i tak w to nie wierze , ale dla spokoju lekarki prowadzącej zrobiłam. ściskam mocno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja właśnie zaczęłam 19tc i na plusie 2 kg. Przed ciążą dużo ćwiczyłam, teraz tłuszczowa oponka wróciła na brzuch i tyłek nie jest już taki fajny ;) będzie co nadrabiać po porodzie ;) ciekawa jestem ile zajmie powrót do formy. Ale postanowiłam w ciąży nie katować się dietą - jem to na co mam ochotę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Natalus, trzymaj sie,bedzie dobrze!
Mnie dopadla jelitowka,wymioty wczoraj, dzis czuje sie okropnie,ale wracam do zywych.
Klusia90,jesli nie mialas niedowagi przed ciaza, to te 3 kg sa ok. Ja wchodze w 18tc, mam +2,5kg, chociaz teraz po wirusie zeszlo do +1kg, ale szybko nadrobimy;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny, a jak wygląda u was waga? Ja jestem już w 24 tygodniu i u mnie 3 kg na + wydaje mi się, że to ciut za malo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomarańczka, to chyba niedaleko siebie mieszkamy ;)
Prowadzę ciążę na Sojowej w Gdyni, teraz będę miała tam usg połówkowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super ze już tyle za Tobą! Bardzo Ci gratuluję! Ja też mialam w tej ciąży przeboje i niemalże skreslam dni do końca 37 tc. Dlatego mega Ci kibicuje i trzymam kciuki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nataluś współczuję stresów i przeżyć. Już połowa za Tobą, będzie dobrze! Ściskam Cię i trzymam kciuki!
Piszesz, że odstawiłaś wszystkie leki na alergię itd, ja się zastanawiam kiedy moja wiosenna alergia ruszy i jak sobie poradzę... Niby można w ciąży brać ceteryzynę, nawet loratadynę, ale wolałabym tego uniknąć. Jak sobie radzisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochane! jestem! Jestem nadal z Wami! Walczyłam o to dzieciątko jak lwica. To było 19 tygodni wyjętych z życia... szpitale lekarze usg ktg zastrzyki i mnostwo leków... ale jest dobrze:) Ryzyko ponownej straty spada z każdym tygodniem. Powiem Wam szczerze jestem zmęczona.. wykończona psychicznie. Ciągle myślę że jest coś nie tak. To nie jest życie .. to oczekiwanie na każdy ruch maleństwa.. na kolejne badanie usg.. Została mi połowa. Nie wiem jak to przetrwam. Mam wizyte u psychologa niedługo może coś zaradzi... Odstawiłam wszystkie leki na alergie, astme, łuszczyce... Męczę się ale nie zrobie nic co by mogło zaszkodzić dziecku... Wiem wydaje sie Wam pewnie że szalona matka.. przewrażliwiona. Ale zrozumie to tylko ktoś kto dwa razy nosił pod sercem dziecko , które nie żyło od kilku tygodni.. Zamówiłam sobie domowe ktg- może się troszkę uspokoje. Czytałam Was od czasu do czasu, ale nie chciałam się nakrecać dlatego nie pisałam by i Was nie denerwować. Zrobiłam usg prenatalne i test pappa w czwartek jade po wynik do gamety. U mnie będzie chlopiec Olivier :) Odważyłam się kupić w ostatnia niedzielę body z muchą :) Trzymam za Nas wszystkie mocno kciuki. Ściskam mocno!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Polecam dr Agnieszkę tomasińską z evi medu w Gdyni! Bardzo dokładnie bada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Ja robiłam w Gdyni na Sojowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja właśnie miałam połówkowe USG w ramach badań prenatalnych w Nowym Dworze, pani doktor (dr Karoń) super i sprzęt ma dobry, już podczas wcześniejszej wizyty w 12 tc widziała płeć! Niestety sama przychodnia to straszny syf, można się cofnąć do wczesnego dzieciństwa. Moja młoda jest już o dobry tydzień za gruba, więc pewnie znowu 4-kilowy noworodek :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

A gdzie robiłaś usg połówkowe ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Hej, u mnie po połówkowym wszystko ok. Malutka zdrowo rośnie chociaż wielkoludem nie jest. Dostałam jeszcze skierowanie na echo serduszka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie ja też się zastanawiam... Jestem "z branży" i pracuję w UCK, więc pewnie wybiorę Kliniczną, ale rozważam też Zaspę. Jest jeszcze sporo czasu do namysłu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja 2x rodziłam SN na Klinicznej i raz CC w Redłowie.
Oby dwa szpitale moge polecic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Margaretka
2018-03-02 16:06:22
Hej
Bylam dzis na usg, 19 tydz. Wszystko w porządku tylko, ze dzieć ułożony jest poprzecznie i plecami się odwrócił więc jie chciał pokazać co tam ma pomiędzy nogami :p
Zaczynam mieć problemy z ciśnieniem czego si€ od początku obawiałam :/ Dostałam Dopegyt.
Trochę mnie tu nie było bo kupiliśmy mieszkanie, remontujemy i będziemy się przeprowadzać :D
W kwestii szpitali rozważam Zaspę i Kartuzy :) Będę pierwszy raz rodzić, więc bazuje tylko na opiniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Hej
Bylam dzis na usg, 19 tydz. Wszystko w porządku tylko, ze dzieć ułożony jest poprzecznie i plecami się odwrócił więc jie chciał pokazać co tam ma pomiędzy nogami :p
Zaczynam mieć problemy z ciśnieniem czego si€ od początku obawiałam :/ Dostałam Dopegyt.
Trochę mnie tu nie było bo kupiliśmy mieszkanie, remontujemy i będziemy się przeprowadzać :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paulia85 dzięki. Ja na początku tak miałam żyłam od badania do badania a to dlatego, że miałam trochę komplikacji i strasznie się bałam, że będzie coś nie tak. Teraz już mi trochę przeszło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Pulia85-jakbym o sobie czytala;) zyje od usg do usg. Bylam w srode, to na tydzien spokoj z wkrecaniem;) a teraz usg dopiero na 28 marca... pewnie nie wytrzymam i pojde w miedzy czasie gdzies prywatnie.

Ja rodzilam niecale 3 lata temu w Wejherowie. I tym razem tez raczej tu, mimo, ze cala kadra sie pozmieniala...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaki wozek wybrac? (77 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

Rodzice dzieci z AZS? (50 odpowiedzi)

Rodzice dzieci z AZS - są tu może jacyś? SZukam porady w sprawie emolientów na atopowe zapalenie...

Poradźcie coś na wypadające włosy :( (15 odpowiedzi)

Dziewczyny, jak w temacie... proszę pomóżcie, bo sama nie wiem co robić. Karmię piersią od 5ciu...