Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Hej. Czy któraś z dziewczyn dołączy do wątku ;)
Mam termin na 3 sierpień.
Mam już 3 córki ;) Dzieci planowane ale ta ciąża to dla mnie zupełne zaskoczenie ;)
Nie wiem jak to ogarnę logistycznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Ja 10 lat temu też rodziłam na Zaspie ale miałam cc i było ok teraz też będę miała raczej cc i też się zastanawiam gdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Zastanawiam się gdzie rodzic?? 7 lat temu urodziłam moją Młodą na Zaspie i było ok. Tylko babka od laktacji była taka sobie. Ale pewnie się wiele twm zmieniło. Myślę o Wojewódzkim bo blisko domu. A wy jakie macie swoje typy ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pulia85
2018-03-02 10:57:16
Byłam wczoraj w Lidlu, było trochę ubranek dla maluszków, niektóre śliczne! I już prawie kupiłam :) ale mam jeszcze opory. Poza tym wiem, że dostanę mnóstwo rzeczy od koleżanek, bo jestem jedną z ostatnich ciężarnych w moim gronie ;) Dostałam już fajowe ubrania ciążowe i okazuje się że chyba nic nie będę musiała dokupić.

Pomarańczka - trzymam kciuki za dzisiejsze badanie!

Też macie tak, że po wizycie u gina, po usg i info że wszystko jest w porządku jest pełnia szczęścia i luz a później znów zaczynać sobie coś wkręcać? Jak tak dalej pójdzie to do końca ciąży zwariuję!
Dzisiaj poczułam pierwsze ruchy, na razie takie delikatne muśnięcia :) Jest to moja pierwsza ciąża, staraliśmy się prawie 2 lata. Na USG bym mogła chodzić codziennie, żeby oglądać maluszka :)

Pomarańczka - trzymamy kciuki! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam wczoraj w Lidlu, było trochę ubranek dla maluszków, niektóre śliczne! I już prawie kupiłam :) ale mam jeszcze opory. Poza tym wiem, że dostanę mnóstwo rzeczy od koleżanek, bo jestem jedną z ostatnich ciężarnych w moim gronie ;) Dostałam już fajowe ubrania ciążowe i okazuje się że chyba nic nie będę musiała dokupić.

Pomarańczka - trzymam kciuki za dzisiejsze badanie!

Też macie tak, że po wizycie u gina, po usg i info że wszystko jest w porządku jest pełnia szczęścia i luz a później znów zaczynać sobie coś wkręcać? Jak tak dalej pójdzie to do końca ciąży zwariuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Mi leci 20 tydzień ruchy już czuje coraz mocniejsze a dziś jadę na połówkowe. Mam nadzieję, że wszystko dobrze z moją małą księżniczką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja czekam na potwierdzenie plci:) czesc rzeczy mam juz po synku. Musze przebrac i przygotowac,ale to jeszcze za szybko na pranie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Margaretka
2017-12-01 12:23:24
Hej. Czy któraś z dziewczyn dołączy do wątku ;)
Mam termin na 3 sierpień.
Mam już 3 córki ;) Dzieci planowane ale ta ciąża to dla mnie zupełne zaskoczenie ;)
Nie wiem jak to ogarnę logistycznie
Wczoraj zaczął Nam się 18 tydzień :) Ale ten czas szybko leci, nie wiem kiedy uciekają mi te tygodnie. Prawdopodobnie będzie córeczka, idę 9.03 na wizytę mam nadzieję, że potwierdzi.

Zaczęłyście kompletować wyprawkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ja dopiero od dwóch tygodni odczuwam na pewno ruchy, a już kończy mi się 22 tc. Wszystko przez łożysko z przodu. Za to jak się zaczęły, to mocne i dużo. No ale to już pół kilo podskakuje..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

U mnie skończony 17tc, wydaje mi się, że czuję delikatne ruchy, ale nie jestem pewna czy to to ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Ja czuje od kilku dni, nie codziennie, chociaz coraz czesciej;) takie fajne babelki:) u mnie skobczony 16tc:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Hej hej :) jqk tam czucie jakieś ruchy? Ja 19 tc czuje jakby pływała❤
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Cos ten nasz watek milczacy;-) co u Was Mamusie?:) ja po wizycie, wszystko ok:) szyjka dluga i zamknieta, to na te chwile dla mnie najwazniejsze:) a dzidzia to raczej dziewucha:) 5 kwietnia mam polowkowe w GAMECIE:) nie moge sie doczekac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Borkowo... to kawałek. Szukam kogoś, kto będzie spacerował w okolicy, ale tak daleko nie dojadę :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

A ja się dziś dowiedziałam, że będziemy mieli synka :) fikał w czasie badania jak szalony ;)

Stresowałam się przed tą wizytą, bo od kilku dni napinał mi się brzuch, ale wszystko ok- szyjka długa, nie było się do czego przyczepić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Ja mam co wizyta sprawdzana szyjkę na usg bo miałam przed ciazami konizacje i sama w sobie jest mocno skrócona ale nie miałam z tym problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Czesc Dziewczyny:)
Czy ktoras z Was miala w poprzednich ciazach problem.ze skracajaca sie szyjka i zagrazajacy porod przedwczesny? Czy w kolejnych ciazach to sie powtarzalo?
Ja z synem lezalam 3,5 miesiaca, skonczylo sie dobrze, urodzilam go w 37+5 tc, okaz zdrowia. Ale teraz obawy wrocily... z tego co wyczytalam to duze prawdopodobienstwo,ze znowu bedzie to samo... ale wiadomo, kazda ciaza inna, staram sie byc dobrej mysli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj :) Ja jestem z Borkowa, także niedaleko :) Termin mam na 10 sierpnia :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Klusia90 ja jestem z Chełmu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MartaM. ja jestem z Chełmu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Hej . Ja odczuwam juz delikatne ruchy 18 tc wskoczył. Jakaś Mamuska jest z Moreny ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jaki blender czy inny rozdrabniacz? (29 odpowiedzi)

Kochane, zastanawiam się nad zakupem czegoś co pozwoli mi zmiksować warzywka dla synka,...

Poradźcie coś na wypadające włosy :( (15 odpowiedzi)

Dziewczyny, jak w temacie... proszę pomóżcie, bo sama nie wiem co robić. Karmię piersią od 5ciu...

Czy posiadanie dzieci jest warte zmiany stylu życia? Czy wychowywanie dzieci jest przyjemne? (47 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad urodzeniem dziecka, więc chciałem zapytać. Właśnie...