Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Hej. Czy któraś z dziewczyn dołączy do wątku ;)
Mam termin na 3 sierpień.
Mam już 3 córki ;) Dzieci planowane ale ta ciąża to dla mnie zupełne zaskoczenie ;)
Nie wiem jak to ogarnę logistycznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Witam nowe dziewczyny :) Fajnie ze watek nam sie rozkreca. Ja do konca miesiaca jeszcze wztrzymuje sie z pisaniem, komentowaniem itd bo staram sie nie nastawiac. Jesli na usg genetycznym bedzie oki to zaangazuje sie bardziej. Zdrowka dla Was i maluszkow:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zapomnialam sie podpisac:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hehe, Szczesliwa nie przejmuj sie:) ja co prawda dopinam sie jeszcze,ale brzuch mam taki jak z synem dwa miesiace pozniej;-) to ponoc normalne w drugiej ciazy. Lekarz zmienił mi termin na 15.08, wiec jestesmy na tym samym etapie;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć dziewczyny. Termin mam na 15.08 a miał być koniec lipca. Jest to moja druga ciąża. Córka ma prawie 6 lat. Ta ciąża różni się całkowicie od pierwszej. Zaczynam się już nie dopinać w spodnie i to mnie przeraża że tak szybko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cześć Klusia, miałaś już taką sugestię od lekarza, że chłopiec? W którym tygodniu? Mam wizytę za tydzień (będę w 16tc + 4 i), ciekawe, czy coś lekarz dojrzy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To i ja dołączę mam termin na 3.07 ;) prawdopodobnie będzie chłopak młodszy brat dla 16 miesięcznej Łucji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Hej. Mam na imię Marta mam termin na 26.07 mam córkę juz prawie 7 letnią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie Mamusie:-) super, ze jest nas wiecej. Moze w koncu uda sie jakos ten watek rozkrecic:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam na 5 lipca, teraz 14 tyg + 4 dni. Rodzeństwo dla dwóch dziewczynek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się dołączę :) 22 sierpnia :) obecnie 7 tydz i 4 dzień :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem w pierwszej ciazy i dostalam taki sam szeroki zestaw :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam :)
Termin mam na 9 sierpień. Maluszek zdrowo się rozwija, aktualnie 10 tydzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wizyta u ginekologa jedynie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czesc Dziewczyny:-)
Wszystkiego dobrego w Nowym.Roku:-)
Wuecie moze co jest bezpieczne na infekcje intymna w I trymestrze...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wróciłam właśnie z Gamety w Gdynii. Zapisali mnie na 30 styczen do dr Zabul. Będe miała ropbione badania prenatalne miedzy 11 a 13 tyg. Usg oraz pappa czy jakoś tak. koszt 750 zł ale ja na szczescie dostalam skierowanie na nfz. Z objawów to cycki z B do D mi urosły :) na co akurat nie narzekam :) czasami mi niedobrze ale nie jakos dokuczliwie. Zaczynam sobie czasami nawet myslec ze moze tym razem sie uda , nie nastawiam sie jeszcze ale czasami takie mysli mnie nachodzą. Łuszczyca mi się strasznie nasiliła to pewnie przez odstawienie leków i maści.. Za to astma poki co całkiem odpuściła. Trzymajcie się cieplutko :*
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam podobnie jak.z synkiem, brzuch czasem boli, a tak to niedobrze mi bardzo jak dopuszcze uczucie glodu do siebie... i jestem ciągle glodna...
Kurcze to nie wiem co z tymi badajiami...wizyta ma nfz 23 stycznia, to bedzie 11 tydzien, nie za pozno te badania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ja właśnie mam jakieś objawy i jest mi dziwnie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Następną wizytę mam 12 stycznia ;)
W porównaniu do poprzednich ciąż ta jest inna, dziwna dla mnie ;) Zero nudności, wymiotów, brak bólu piersi i ściągania brzucha. Jakbym w ciąży w ogóle nie była.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie!

U nas ok, choć mdłości jeszcze męczą. 4.01 mam wizytę na nfz i prywatnie. Serduszko widziałam jakoś 7 grudnia :)

Co do badań to na nfz dostałam wszystko oprócz cytomegalii, zrobiłam dodatkowo, bo w pierwszej ciąży też robiłam i wynik wątpliwy wyszedł. Teraz jest zdecydowanie, ale gin po konsultacji smsowej mnie pocieszył, że wg niego świadczy on o przebytej chorobie i ten wcześniejszy był tak naprawdę gorszy. A reszta w sumie cacy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapomnialam sie podpisac:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (96 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

Wakacje na Mazurach - gdzie polecacie? (65 odpowiedzi)

Chcemy (z mężem i ponad rocznym dzieckiem) pojechać w czerwcu na 4-5 dni na Mazury. Nie wiem...

Pomocy! Usypianie niemowlaka. (17 odpowiedzi)

WItam Panie, mam problem z moim miesięcznym dzieckiem. W żaden sposób nie umiem go usypiać....