Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Hej. Czy któraś z dziewczyn dołączy do wątku ;)
Mam termin na 3 sierpień.
Mam już 3 córki ;) Dzieci planowane ale ta ciąża to dla mnie zupełne zaskoczenie ;)
Nie wiem jak to ogarnę logistycznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Witam nowe dziewczyny :) Fajnie ze watek nam sie rozkreca. Ja do konca miesiaca jeszcze wztrzymuje sie z pisaniem, komentowaniem itd bo staram sie nie nastawiac. Jesli na usg genetycznym bedzie oki to zaangazuje sie bardziej. Zdrowka dla Was i maluszkow:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zapomnialam sie podpisac:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hehe, Szczesliwa nie przejmuj sie:) ja co prawda dopinam sie jeszcze,ale brzuch mam taki jak z synem dwa miesiace pozniej;-) to ponoc normalne w drugiej ciazy. Lekarz zmienił mi termin na 15.08, wiec jestesmy na tym samym etapie;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć dziewczyny. Termin mam na 15.08 a miał być koniec lipca. Jest to moja druga ciąża. Córka ma prawie 6 lat. Ta ciąża różni się całkowicie od pierwszej. Zaczynam się już nie dopinać w spodnie i to mnie przeraża że tak szybko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cześć Klusia, miałaś już taką sugestię od lekarza, że chłopiec? W którym tygodniu? Mam wizytę za tydzień (będę w 16tc + 4 i), ciekawe, czy coś lekarz dojrzy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To i ja dołączę mam termin na 3.07 ;) prawdopodobnie będzie chłopak młodszy brat dla 16 miesięcznej Łucji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Hej. Mam na imię Marta mam termin na 26.07 mam córkę juz prawie 7 letnią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie Mamusie:-) super, ze jest nas wiecej. Moze w koncu uda sie jakos ten watek rozkrecic:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam na 5 lipca, teraz 14 tyg + 4 dni. Rodzeństwo dla dwóch dziewczynek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się dołączę :) 22 sierpnia :) obecnie 7 tydz i 4 dzień :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem w pierwszej ciazy i dostalam taki sam szeroki zestaw :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam :)
Termin mam na 9 sierpień. Maluszek zdrowo się rozwija, aktualnie 10 tydzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wizyta u ginekologa jedynie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czesc Dziewczyny:-)
Wszystkiego dobrego w Nowym.Roku:-)
Wuecie moze co jest bezpieczne na infekcje intymna w I trymestrze...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wróciłam właśnie z Gamety w Gdynii. Zapisali mnie na 30 styczen do dr Zabul. Będe miała ropbione badania prenatalne miedzy 11 a 13 tyg. Usg oraz pappa czy jakoś tak. koszt 750 zł ale ja na szczescie dostalam skierowanie na nfz. Z objawów to cycki z B do D mi urosły :) na co akurat nie narzekam :) czasami mi niedobrze ale nie jakos dokuczliwie. Zaczynam sobie czasami nawet myslec ze moze tym razem sie uda , nie nastawiam sie jeszcze ale czasami takie mysli mnie nachodzą. Łuszczyca mi się strasznie nasiliła to pewnie przez odstawienie leków i maści.. Za to astma poki co całkiem odpuściła. Trzymajcie się cieplutko :*
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam podobnie jak.z synkiem, brzuch czasem boli, a tak to niedobrze mi bardzo jak dopuszcze uczucie glodu do siebie... i jestem ciągle glodna...
Kurcze to nie wiem co z tymi badajiami...wizyta ma nfz 23 stycznia, to bedzie 11 tydzien, nie za pozno te badania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ja właśnie mam jakieś objawy i jest mi dziwnie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Następną wizytę mam 12 stycznia ;)
W porównaniu do poprzednich ciąż ta jest inna, dziwna dla mnie ;) Zero nudności, wymiotów, brak bólu piersi i ściągania brzucha. Jakbym w ciąży w ogóle nie była.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie!

U nas ok, choć mdłości jeszcze męczą. 4.01 mam wizytę na nfz i prywatnie. Serduszko widziałam jakoś 7 grudnia :)

Co do badań to na nfz dostałam wszystko oprócz cytomegalii, zrobiłam dodatkowo, bo w pierwszej ciąży też robiłam i wynik wątpliwy wyszedł. Teraz jest zdecydowanie, ale gin po konsultacji smsowej mnie pocieszył, że wg niego świadczy on o przebytej chorobie i ten wcześniejszy był tak naprawdę gorszy. A reszta w sumie cacy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapomnialam sie podpisac:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ciąża a wakacje za granica i latanie samolotem (16 odpowiedzi)

Dziewczyny, zanim urodzi sie dzidzia, chcielismy z mezem wyskoczyc jeszcze na wakacje w jakies...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (115 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

opieka naprzemienna nad dzieckiem wasza opinia (9 odpowiedzi)

mam pytanie co sądzicie na temat takiej opieki nad dzieckiem po rozstaniu rodziców. Dziewczynka...