Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Hej. Czy któraś z dziewczyn dołączy do wątku ;)
Mam termin na 3 sierpień.
Mam już 3 córki ;) Dzieci planowane ale ta ciąża to dla mnie zupełne zaskoczenie ;)
Nie wiem jak to ogarnę logistycznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A kiedy masz nastepna wizyte?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja na razie też nie dostalam skierowania na badania. Lekarz powiedział, że da mi na następnej wizycie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieki...Moja gin na nic mi nie dala skierowania... bo powiedzialam jej,ze wizytę na nfz mam na koniec stycznia. Stwierdzila,ze oni mi wszystko zrobia...:/ z jej punktu widzenia wszystko jest z ciaza ok... ech... ide do.pulmonologa, mam na wizyte zrobic morfologie, to chociaz zrobie toxoplazmoze do tego prywatnie i mocz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja dostalam i to mnostwo toxoplamoza, cytomegalia, hiv , morfologia, grupa krwi, tsh, mocz itd, ale z tego co pamiętam z poprzednich ciąż aż tyle tego nie było , chyba lekarz poprostu dmucha na zimne po moich poronieniach i woli wszystko sprawdzic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Czesc dziewczyny:-)
Dolaczam do wakacyjnych Mam:-) termin na 12 sierpnia.
Mam juz synka 2,5 roku.
Mam pytanko, czy po pierwszej wizycie dostalyscie skierowania na jakies badania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdynia czy Gdańsk? Prywatnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć dziewczyny.
I ja do Was dołączam się. Termin mam na lipiec że wstępnych wyliczeń lekarza.
Mam do Was prośbę. Dacie namiary na dobrego gin który przy wizycie wykonuje badanie USG odrazu a nie że trzeba się umawiać na wizytę oddzielna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super!
Ja robię badania prenatalne u mojego gina na nfz :)
12 stycznia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dostalam skierowanie na badania prenatalne mam zrobic w Gdyni w Gamecie miedzy 12 a 14 tyg.
Cos nas malo wakacyjnych mamus. Smialo dolaczac dziewczyny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem po wizycie :) Widzialam fasolke! I serduszko bijace
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nataluś, powodzenia, na pewno wszystko będzie dobrze :) trzymam kciuki :)

Ja byłam u ginekologa w piątek, słyszałam serduszko :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

dziewczyny- jakieś wieści? Ja jutro na usg .. tak sie boje że spać od wczoraj nie mogę. Dam znać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja przez te moje poprzednie straty do tej ciąży podchodzę na razie bez żadnych emocji. Ani się nie cieszę ani się nie martwie. Zobaczymy jak to będzie. W piątek się okaże.
Po tylu stratach człowiek inaczej podchodzi już do tematu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nataluś, przyczyną poronień jest moja tarczyca :( mam niedoczynność i hashimoto :( nie mam żadnej trudności zachodzenia w ciążę ale z jej utrzymaniem mam problem.
Mam też podejrzenie, choć nie robiłam w tym kierunku żadnych badań, że mogę donosić tylko dziewczynki. Męski płód jest dla mojego organizmu zbyt dużym wyzwaniem. Dlatego wiem już, że jak ta moja obecna ciąża się utrzyma to będzie to kolejna, 4 córka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

to pisalam ja- wylogowalo mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

margaretka- a przyczyna tych strat wiadoma? (przykro mi strasznie) Mi mowią ze za pierwszym razem poprostu tak sie stalo a za drugim był ten zaśniad groniasty. Przez rok miałam zakaz zachodzenia w ciąże, aa potem pol roku nie chciało się udać. Dlatego teraz jakoś nie umiem się cieszyć. Myślę o tym jakby o najlepszej przyjaciólce ze zaszła w ciąże , jakby mnie to nie dotyczyło. Mam już dwójkę dzieci 11 i 7 lat. I wszystko było z ciążami wzorowo. Ale teraz jestem już po rozwodzie i z tym nowym partnerem jakoś nie chce się udać od 4 lat... 19 tego usg - wszystko powinno być już wtedy wiadomo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej.
Betę hcg powinno się robic w odstępie 48 godz. Przyrost min.66%. Wtedy to znak ze ciąża rosnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie robiłam bety, tylko test tzw. sikaniec ;)
W piątek mam wizytę u ginekologa. Zobaczymy... Ja też mam za sobą 3 stracone ciąże :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dopisuję się :) Chociąz bardzo ostrożnie narazie.. dwie poprzednie ciąże stracone z czego ostatnia ciąża zaśniadowa. W mikołaja zrobiłam test i dwie kreseczki:) w przyszłym tyg do lekarza. Robiłam bete w srode 430 w czwartek 655 wiec póki co jest dobrze. A wy robiłyście beta hcg?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Również gratuluję :)

Umówiłam się do ginekologa na 15 grudnia. Zobaczymy co tam wypatrzy ;)

Na razie jestem w szoku ;) nie wiem jak to się stało. To znaczy wiem ale i tak nie wiem :p hehe
Mąż się śmieje, że na pewno będzie 4 dziewczynka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

gdzie pole maków?? (9 odpowiedzi)

witam, marzy mi się sesja w makach, w zeszłym roku pamiętam że jak się jechaŁO do Sobieszewa to...

przedszkolak znów robi w majtki (19 odpowiedzi)

potrzebuję porady, synek jest dzieckiem z końca roku, co go jednak nie tłumaczy, odpieluchowany w...

Ginekolog - Głodek Piotr - proszę o opinie (60 odpowiedzi)

W medicoverze pracuje lekarz jak w temacie. Czy którać z Was korzystała z Jego usług? Co o Nim...