Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Hej. Czy któraś z dziewczyn dołączy do wątku ;)
Mam termin na 3 sierpień.
Mam już 3 córki ;) Dzieci planowane ale ta ciąża to dla mnie zupełne zaskoczenie ;)
Nie wiem jak to ogarnę logistycznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Miałam podobnie w 8 tygodniu. Najpierw starałam się nie panikować bo plamienia w ciąży przecież się zdarzają, ale później panika wygrała i zadzwoń do gabinetu mojej dr. Położna kazała przyjść, zostałam przyjęta "między pacjentkami" - badanie, usg, i na wszelki wypadek luteina, którą nadal stosuję. Plamienie już się nie powtórzyło.
Masz możliwość skontaktowania się ze swoim lekarzem? Będziesz spokojniejsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Czesc Dziewczyny, cicho sie zrobilo. Jak sie czujecie? U mnie dzis na nowo pobolewanie podbrzusza (od 3 tyg ich nie bylo), no i na papierze zauwazylam jednorazowo sluz leciutko zabarwiony na brazowo-szaro... Ale staram sie narazie nie panikowac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

To byłam ja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Witamy na forum. Ja byłam w środę na USG w połowie 17 tyg i mogę być prawie pewna, że to będzie trzecia dziewczynka. Tak jak przeczuwalismy. Można już imię wymyślać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Zapomniałam dodać, że termin mam na 8. sierpnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Hej, czytam Was od jakiegoś czasu i obiecałam sobie że w pewnym momencie dołączę :) Byłam dziś na usg prenatalnym, na którym wszystko wyszło ok, stąd ten impuls ;) To moja pierwsza ciąża i jak narazie czuję się świetnie (po małych przebojach na samym początku). Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Cześć dziewczyny, byłam wczoraj u lekarza mała ma się dobrze wszystko jest ok ale łożysko jest nisko mam nadzieję, że do następnej wizyty się podniesie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyrobiłam ale nie korzystałam jeszcze ;)
Jest strona, na której można sprawdzić sobie gdzie w poszczególnym mieście są zniżki
Za to bardzo korzystna w Gdyni jest karta Gdynia Rodzinna Plus. Na darmowe przejazdy komunikacją miejską ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Margaretka, a korzystasz z Karty Dużej Rodziny? Jest dużo zniżek w Trójmieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wlasnie, 6 godzin to optymalny czas moim zdaniem. Jednak ta 8-16 dla mnie to za dlugo... a maz tak pracuje w miejscu,gdzie mlody chodzi do przedszkola i logistycznie tak jest ok... ale racja,ze nie moge mu teraz mieszac w glowie i go odbierac różnie, bo jak przyjdzie dzidzia i bede potrzebowala czasu dla niej to d k a niego bedzie kolejne rozczarowanie... echhhhhhh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapomniałam się podpisać :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Staram się ja zaprowadzać tak na 9 bo w domu nie chce jeść śniadania a tam wiem że zje z innymi, a odbieram ją ok 15 i wtedy jest wielkie rozczarowanie bo za szybko mama przyszła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hehe, a w jakich godzinach oddajesz corcie jesli moge zapytac?:) moj synus ma 2,5 roku, lubi przedszkole,ale cieszy sie za kazdym razem gdy go odbieram, dlatego wiem, ze w domku tez lubi byc:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety na przebieg i problemy mojej pierwszej ciąży też siedzę w domu i muszę się oszczędzać. Moja mała ma 6 lat i póki co chodzi do przedszkola normalnie jak do tej pory. Nie chce jej przyzwyczajać do siedzenia w domu z tego względu że od września idzie do zerówki. I nie chce aby myślała sobie że teraz może siedzieć w domu z mamą i jak przyjdzie dzidzia też będzie mogła sobie siedzieć. Z resztą ona uwielbia chodzić do przedszkola i zawsze jak ja odbieram to jest za wcześnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja będę z tego czasem korzystać od września (młoda będzie mieć 8 lat), żeby rano nie targać ze sobą niemowlaka i przedszkolaka, jak męża nie będzie w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie sa przepisy, nauczyciel ma prawo wypiscic dziecko, ktore skończyło 7 lat po lekcjach do domu, jesli rodzic wczesniej dostarczyl zgode, oswiadczenie. Informacje z pierwszej reki, jestem nauczycielem w klasach wczesnoszkolnych. Byc moze w niektorych szkolach przepisy te sa zaostrzane przez dyrekcje. Prawnie jednak mozna 7letnie dziecko same puscic do domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W naszej szkole również po podpisaniu zgody przez rodziców 7 - latki mogą same wracać do domu ze szkoły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To akurat potwierdzam, u nas ze szkoly niektóre 7-latki same wracają, ale to raczej mniejszość
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pierwsze słyszę, żeby 7 latki mogły same wracać do domu! Może jeszcze z kluczem na szyi?
W naszej podstawówce do trzeciej klasy odbiera się dziecko...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Gdzie kupię okulary przeciwsłoneczne (42 odpowiedzi)

Czy ktoś może polecić mi sklep z dobrymi okularami przeciwsłonecznymi? Nie mają to być okulary...

Dobry ortodonta (27 odpowiedzi)

dla osoby dorosłej, wada zgryzu, znacie kogoś?

Fajne Thrillery- co polecicie? (44 odpowiedzi)

j/w, ale nie z domieszka horroru, takie mocno trzymające w napięciu.