Mamusie listopadowo-grudniowe 2016 (4)

LISTOPAD
3.11 Daisy
11.11 Katia - SYNEK
11.11 M..
11.11 Monika_DW
12.11 mentorka - CÓRECZKA Hania
12.11 w.dominika/Szpital w Kartuzach
13.11 mamasia - CÓRECZKA Nina/Zaspa
20.11 Zaskoczona - SYNEK
21.11 a-cha - CÓRECZKA Helenka
23.11 mag-SYNEK/Wejherowo
24.11 EspiacjaMama
25.11 Otemtotem
25.11 Muszka11 - SYNEK
28.11 Czapla
29.11 Kasik - SYNEK Michał Antoni/Kliniczna lub Zaspa
Sas
Andzia_28

GRUDZIEŃ
3.12 Kruszynka82/Szpital w Redłowie
5.12 Lolkakarolka/Kliniczna
5.12 Muminka
6.12 Lilhek
11.12 Ada
14.12 Dimis - córka/ w domu
15.12 Goralka
15.12 Jasminaja
26.12 Olesia
28.12 Mrs.W
Kraska

link do poprzedniego:
http://forum.trojmiasto.pl/?act=show_topic&topic=678965&c=1&k=160#post11797755
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie listopadowo-grudniowe 2016 (4)

Hejka :)

Goscie wlasnie pojechali wiec msm czas poczytac watek :)

Milego dzionka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie listopadowo-grudniowe 2016 (4)

mój drugi synek szalał w brzuchu odkąd wyczuwałam jego ruchy i dziś jest nieposkromioną biegającą energią ;p teraz co prawda zaczynam czuć dopiero ruchy, najczęściej wieczorem po prysznicu, w dzień raczej jak usiądę to wtedy delikatnie coś czuję :) Jestem ciekawa jak dalej będzie :)
Dziewczyny czy Wy też tak zdechle jestesteście przez tą pogodę? Ja od kilku dni chodzę obolała i nic mi się nie chce :( podziwiam za wytrzymałość w remontach ja obecnie to bym oszalała gdybym miała cokolwiek większego robic :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie listopadowo-grudniowe 2016 (4)

Nasza Hela też jest bardzo aktywna.
Ostatnie dni głównie leżę, Mała ułożona jest poprzecznie całkowicie pod żebrami przez co ciężko mi oddychać. I mam takie dziwne uczucie jakby zakwasy mięśni brzucha, nie przyjemne.

Byłam w hurtowni Bajka w Tczewie w poszukiwaniu wózka.
Nic taniej niż w Trójmieście, nic więcej... więc nie ma co tam gnać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie listopadowo-grudniowe 2016 (4)

Na ruchy płodu wpływa szereg czynników, między innymi -sposób odżywiania się ciężarnej, aktywność fizyczna w ciągu dnia, samopoczucie, stan zdrowia..Nie zmienia to faktu, że zachowanie dziecka w brzuchu może być również wskazówką dla rodziców jaki temperament maluch może mieć -ostatecznie wszystkie cechy dziecka -w tym jego aktywność w brzuchu mamy -jest odziedziczona po rodzicach ;) Link do ciekawie opisanych badań naukowych: http://mataja.pl/2015/02/czy-ruchy-plodu-moga-cos-powiedziec-o-charakterze-dziecka/ Pozdrawiam! Położna Anna Bulczak ze szkoły rodzenia Zaufaj Położnej w Gdyni ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie listopadowo-grudniowe 2016 (4)

pewnie dacie rade z tymi remontami hihih sezon na remonty ale racja ja mam manie sprzątania ostatnio jak opętana a pedantka nigdy nie byłam moja młoda jest aktywna a w nocy co rusz wstawanie do sikania eh kiedy to sie skończy ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie listopadowo-grudniowe 2016 (4)

Myślę że ruchliwość dziecka w brzuchu nie ma większego przełożenia potem na rzeczywistość. Moj pierwszy synek w brzuchu byl bardzo spokojny, a teraz to istny żywioł, takie perpetum mobile, tak więc przynajmniej u mnie sie nie sprawdziło :)

U mnie porządków ciag dalszy :/ powoli mi to idzie, ale małymi kroczkami jakos to skończę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie listopadowo-grudniowe 2016 (4)

Jak chodzimy to dziec się buja i śpi, a jak siadasz/lezysz to się budzi ;) nie ma matka spania ;)

Ja dziś padam. Cały dzień intensywnie spędzony... Bo kafle w końcu kładą. Jutro powtórka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie listopadowo-grudniowe 2016 (4)

moja kopie na okaglo i to w krocze i ma czkawkę jakoś czuja ja nawet brzuch niekiedy się nie przyjemnie napina nie sadze aby dziecko miało jakaś nadruchliwość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie listopadowo-grudniowe 2016 (4)

Mamusie drogie jak często słyszy cie ruchy maluszka bo ja dość często czy to oznacza że będzie jakoś nadwyraz ruchliwe ktoś coś może medycznie o tym czytał wie ?często mam na myśli jak usiade wieczorem albo leżę czuje leki kopki a może jestem panikara?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie listopadowo-grudniowe 2016 (4)

hej , również poproszę o link na fb - asiabbk@wp.pl
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie listopadowo-grudniowe 2016 (4)

JA TEZ POPROSZE O LINKA DIMIS HI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie listopadowo-grudniowe 2016 (4)

Hej Dziewczyny!
Chciałam prosić o dopisanie do wątku. Czytam Wasze forum od samego początku. Termin z OM mam dopiero na 4 stycznia ale z USG wychodzi okolica 29 grudnia, więc postanowiłam się odważyć i dopisać :)
Jestem teraz w 19 tygodniu ciąży, prawdopodobnie córka. Mam już 2 letniego synka, poród CC na Zaspie.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie listopadowo-grudniowe 2016 (4)

Witajcie dziewczyny, ale ciężko za wami nadążyć, czytałam Was trochę ale z racji dużej ilości obowiązków nie dawałam rady odpisać. Teraz nadrabiam zaległości:)
Ja tez poproszę o link do fb.
Izadomach@gmail.com
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie listopadowo-grudniowe 2016 (4)

Ja na pewno się wybiorę bo chciałabym po pierwszym kupowym i sikowym boomie się tym zająć, ale wiedzy nie mam żadnej :)

Ja dziś puściłam pierwszą partię dzieciowego prania i ugotowałam barszcz ukraiński na rosole wołowym - dostałam od rodziców warzywa z działki, więc prawie całość składników była z upraw ekologicznych :D

A tak poza tym to umieram dzisiaj na ból pleców - a najbardziej bolą jak stoję, siedzę lub leżę, więc cały dzień łażę w te i wewte po domu bez celu jak chora na głowę.

A no i mój misterny plan z ustawieniem mebli w pokoju młodzianina wziął w łeb, bo jak ustawiliśmy tak jak wymyśliłam, to łóżeczko stałoby zbyt blisko kaloryfera - niby mogłabym go układać nogami w stronę grzejnika ale jakoś nie wyobrażam sobie kłaść go na lewą stronę, bo oboje jesteśmy praworęczni. Jakoś pod koniec przyszłego tygodnia kupujemy resztę mebli i wtedy ustawimy wszystko ostatecznie, już nie mogę się doczekać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie listopadowo-grudniowe 2016 (4)

Poszło.
Warsztaty z pieluch wielo, bo ktoś wspominał, że jest zainteresowany
https://www.facebook.com/events/316935928643424/
Kto idzie?

U nas dziś intensywny dzień, właśnie wróciłam z plaży, fajnie bo popołudniu już puściutko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie listopadowo-grudniowe 2016 (4)

Dimis ja tez prosze o linka do fb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie listopadowo-grudniowe 2016 (4)

Ja również poproszę o link: kasia_s712@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie listopadowo-grudniowe 2016 (4)

Kurde siara mi zaczyna lecieć,musze wkładki kupić i zacząć spać w staniku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie listopadowo-grudniowe 2016 (4)

Hej
Ja proszę o link na madziek000@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie listopadowo-grudniowe 2016 (4)

Ja też prosze o link
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pomocy! Usypianie niemowlaka. (16 odpowiedzi)

WItam Panie, mam problem z moim miesięcznym dzieckiem. W żaden sposób nie umiem go usypiać....

Pełnoletnia córka -mój osobisty koszmar (129 odpowiedzi)

Moja córka m-c temu miała 18 urodziny . i tyle ja widziałam...... Do 18 tez rzadko bywała w...

Przyjazne msze dla dzieci gdzie w gdańsku (2024)? (3 odpowiedzi)

Cześć, ktoś może polecić msze jak w temacie?