Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Rozpakowane:
18.03 (29.04) klara83 - Córeczki Lena i Julka - Zaspa - CC

*MAJ*

01.05 magda30- synek OSKAREK - ZASPA
01.05 katelajda- synek - Zaspa
02.05 mila
04.05 devil83 - córa - Zaspa
05.05 trzydziestka - córeczka - Redłowo
06.05 enjoy - synek
06.05 moonika - synek Mareczek - Redłowo
07.05 asia87
08.05 Andjaaa
16.05 Ola synek Wejherowo
17.05 gaskaa - Synek
18.05 Hope - córeczka - Kliniczna
18.05 Usiaa - synek Borys - Zaspa
24.05 ja3 - Synek
26.05 Graszka - córeczka Aleksandra -Wejherowo
26.05 Aga Swissmed/Redłowo
27.05 ewwa - córeczka - Swissmed/Zaspa
30.05 Pocahontas - córeczka
31.05 aśku_85 - córeczka - Swissmed/ Redłowo
31.05 Witch_B

*CZERWIEC*

02.06 Luna- Synek - Kliniczna/Swissmed
07.06 justyna1 - synek - Wejherowo
07.06 czerwcowa2014 - córeczka - Wejherowo
08.06 monica88 - Córeczka Martynka - Redłowo
12.06 mamma - synek - Wejherowo
12.06 Beata
13.06 mimmossa - synek - Kliniczna
13.06 Adrienne - Córeczka
17.06 Takaja_84
18.06 aniax - synek
19.06 kamiku - synek
20.06 nusia85 - synek Szymon, Kliniczna
21.06 Laguna_m - wymarzony synuś - Kliniczna
22.06 Rija666 - najprawdopodobniej Kliniczna
22.06 kalitta - córeczka
24.06 GosiekG - córeczka
25.06 kkasita - córeczka/Zaspa
25.06 Mar-chew - synek Gabriel
26.06 styczniówka - Synek
28.06 marketa - córeczka
29.06 Eljotka- córeczka Oleńka
29.06 Niuta - Kliniczna
29.06 dariia

Link do poprzedniego wątku:
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-majowo-czerwcowe-2014-14-t532644,1,130.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Ja siary poprzednio w ciąży nie miałam i teraz też nie mam. I bardzo się z tego cieszę :D

No! Mam już wszystko poprane dla malucha i dziś zaczynam prasowanie. Deska do prasowania już się do mnie uśmiecha, a ja nie wiem od czego zacząć, bo tyle tego jest.
Kupiłam już wczoraj pampersy w Rossmanie. O! Do torby brakuje mi jeszcze kilka rzeczy.
W ogóle, to połozna na SR mówiła, żeby kupić sobie jednorazowe nakładki na sedes, żeby nie trzeba było narciarza robić. W sumie ma rację. Ale gdzie to zdobyć stacjonarnie? W aptece jakiejś? Kupowała któraś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Cześć!
Trzydziestka, ciekawe, czy się spotkamy w szpitalu :)

Mi pamięć zawodzi, ale wydaje mi się, że nie miałam siary w pierwszej ciąży, po porodzie ruszyła produkcja.
A teraz leje mi się (szczególnie w nocy, jak przygniotę cycka;)) już kilka miesięcy, wkładki laktacyjne muszę nosić, choć ich nie lubię (zawsze gdzies mnie coś drapią, szczypią, przeszkadzają)

Miłego dnia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Devil - ja też jestem byczkiem :) I mam nadzieję takowego urodzić :P hihi

Też sobie tak uświadomiłam, że niedługo u nas w wątku zacznie się rozpakowywanie!

Eljotka - nie przejmuje się - nikt nie napisał nic personalnie do Ciebie słowa krytyki, tylko że każdy powinien robić jak uważa za słuszne w zgodzie ze sobą i maluchem.

Gosiek - ja nie mam siary, czytałam, że u niektórych kobiet może się pojawić dopiero po porodzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

hej hej

widze że my z mooniką bedziemy się przekrzykiwac na porodówce w redłowie :)

Eljotka chyba żadna z nas nie chciała negować Twoich wyborów tylko wyrazałysmy opinie o swoim podejściu do laktacji. dla mnie karmienie dwulatka to w ogóle jakaś abstrakcja - nie miałam pokarmu wcale i nie wiem ile bym karmiła jesli bym miała - może tym razem będę miała taki dylemat :) chociaż też wydaje mi się że max karmilabym 6-8 m-cy.

ja też nie mam siary, nie miałam w pierwszej ciąży i teraz też nie mam co chyba za dobrze nie prorokuje mojej laktacji :/ ale mówię - tym razem kompletnie się nie spinam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Enjoy faktycznie:p zapomniałam:p chociaż pamięć już nieco mi się poprawia, to jeszcze daleko do doskonałości:p

Ja siary nie miałam ani w pierwszej ciąży ani nie mam jeszcze teraz. Tzn może gdybym sobie ścisnęła sutka to może by coś poleciało, ale nie czuję takiej potrzeby:p a samoczynnie mi nic nie leciało, nie leci i podejrzewam, że już nie poleci:p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Ale piszecie szybko:)
Ja dziś bylam na koncercie w Ergo Arenie...mała tak fikala ze szok....chyba tancowala do muzyki:) A mam jeszcze wielki zamiar wybrać się w maju na koncert Andre Rieu...mam nadzieję, że dam radę:)
coraz częściej nogi mi juz puchną, poza tym caly czas się super czuję jak na 7 miesiąc

U mnie też z siarą słabo..nie ma co się przejmować..w pierwszej ciąży tez nie mialam...a po urodzeniu dopiero w 2 dobie pojawil mi się pokarm.

Dzis wreszcie przebralam ciuszki wg rozmiarów, ktore posiadam i wrzucilam do kosza na pranie...może to mnie wreszcie zmotywuje, żeby zabrać się za jakies przygotowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Gosiek, mi doslownie kilka dni temu dopiero pojawila sie pierwsza siara i to doslownie trzy krople wielkosci glowki od szpilki. W pierwszej ciazy mialam podobnie, a zadnych problemow z karmieniem i pojawieniem sie pokarmu nie mialam. Moze sie wogole nie pojawic przed porodem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Devil, ja na obczyznie, wiec z uprzejmosci trojmiejskich szpitali nie skorzystam :-) A rodze tu: http://www.vlietlandziekenhuis.nl/?gclid=CKez3eqx3r0CFSfmwgodZDYAgQ

No mnie wizja kolejnego barana rowniez przeraza, a mojego meza to juz wogole, bo poza nim reszta rodziny to bylyby barany, sfiksowalby chyba z nami!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Cześć dziewczyny jestem nowa w trójmieście i poszukuję jakiegoś fajnego miejsca "cicholandu" z używanymi ciuszkami dla niemowlaków- i małych dzieci jak znacie to proszę o jakieś namiary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Dziewczyny chciałam sie zapytać o siare. Jakieś 4/5 tygodni temu położna położna sprawdzała mi piersi i jak przyciągnęła sutki to siara sie pojawiła ( musiała to dość mocno zrobic). Czytałam ze Wam ta siara pojawia sie samoistnie. Mi nie i nie wiem czy to normalne. Moze to głupie ale zastanawiałam sie czy moze ja mam jakiś zastój albo coś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

ale widzę ze na chwilę obecną jesteśmy 3 z podobnego terminu chętne na Zaspę, więc może będziemy się przekrzykiwać wzajemnie :P a ty enjoy gdzie jedziesz?? bo na liście nie wpisałaś ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

hehe enjoy mnie też ten "baran" przeraża na tyle, że wolałabym po świętach :P poza tym ja jestem byczkiem więc córa też może być :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Eljotka nie ma co brać opinii innych ludzi do siebie. Jak tu każda z nas pisała - wybór karmienia czy jego długość to sprawa indywidualna. Wam było tak wygodnie przez dłuższy czas więc spoko... Ja w sumie przy Bartku się zarzekałam, ze jak tylko wyjdzie mu pierwszy ząbek to koniec z karmieniem bo nie zamierzam mieć pogryzionych cyców i jak tylko siostrze napisałam eska, że wyszedł mu ząbek to jej pierwsze pytanie brzmiało "to kiedy pijemy?" :P i co?? i karmiłam jeszcze ze 2-3 miesiące :P no ale dla mnie granicą (myślę że nie do przejścia) byłby okres jakbym widziała, że dziecko samo sięga sobie po cyca... no ale to moja opinia i jak pisałam wcześniej nie neguję innych mam ;)

też jestem ciekawa w jakiej kolejności będziemy się rozpakowywać ;) bo w sumie myślę, że po świętach już się zaczną tego typu informacje :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Styczniowka, dzieki :-)

Trzydziestka, niezly powod, zeby jeszcze nie rodzic, hehe.. Ale ja tez mam ciekawy, chcialabym dotrwac chociaz do 20-go, bo nie chce w domu trzeciego zodiakalnego barana :-)

Eljotka, Ty sie komantarzami nie przejmuj tylko rob swoje, niech kazdy wychowuje po swojemu, wg wlasnych zasad.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Jejku niedługo zacznie się u nas rozpakowywanie. Jakoś na razie jeszcze nie myślę o tym że to już zaraz. A tu trzeba się zabrać za spakowanie torby, przygotowanie pokoju dla maluszka... Mam nadzieję, że mały za szybko z brzucha nie będzie chciał wychodzić i da mamuśce czas na ogarnięcie wszystkiego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Tralalla! mi we wtorek 38tydzień się rozpoczyna:))) jeszcze święta bym chciała spędzić w dwupaku, ale po świętach....chętnie bym już się rozpakowała:) fajnie byłoby mieć maluszka w domu na majówkę:)))

Eljotka, się nie przejmuj! Myślę, że super jest karmić malucha tak długo jak Tobie i Jemu pasuje:)

Mi się okropna swędziawka włączyła,mogłabym się zadrapać do kości, jak nie przejdzie to muszę jutro gina popytać czy to nie groźne. Najchętniej drucianą szczotką bym się drapała,aaaaaaa! Miala któraś z Was takie swędzenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Hejka, ja karmilam mm mojego synka odrazu po powrocie do domu ze szpitala.
Nie mialam pokarmu, mialam bardzo poranione sutki i depresje poporodowa przez kilka m-cy. Mleko modyfikowane bylo wtedy najlepszym rozwiazaniem. Mlody sie najadl, beknal i spal dalej:-) to samo w nocy.
Jak urodze corcie, to bede walczyc o laktacje, ale w ramach rozsadku i nie za wszelka cene:-)
Napewno nie bede karmic dziecka ktore juz chodzi czy mowi- bo dla mnie to troche niesmaczne:-/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Enjoy wszystkiego najlepszego urodzinowo :)

Devil ale zazdroszczę że już 38 tc!!!! Szok dziewczyny zaraz zaczniecie sie rozpakowywac z dwupaka :) ciekawe która będzie pierwsza :)

Mnie od wczoraj tak boli krzyż ze płakać mi sie chce, leżeć źle, chodzić źle, siedzieć też niedobrze kurcze mam nadzieje ze to przejdzie, bo nie wyobrażam sobie tego bólu znosić przez jeszcze 2 miesiące!!!

Do środy chyba zwariuje z nerwów :( już chciałabym być po tym usg.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

Trochę mi było przykro czytać Wasze opinie przyznam. Nigdy nie namawiałam do karmienia naturalnego. Nigdy też nie karmiłam córci "na widoku". To wybór każdej mamy i ja to rozumiem, ja nie miałam od początku trudności więc karmiłam. Walczyć o laktacje pewnie też bym nie walczyła, bo to tylko stres dla dziecka i dla mamy. Tak jak nie powinno sięoceniać mam które karmią butelką tak też nie powinno się tych co decydują się na karmienie piersią. Ważne by każda mama kierowała się dobrem swojego malucha. Ja wydaje mi się tak właśnie robiłam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *15*

ja też wczoraj zaczęłam 38 tydz :))) z jednej strony chciałbym juz urodzić, a z praktycznego punktu widzenia już mam z rodziną ustalone że robię ciasta na święta i nie chciałabym aby zostali bez słodkości hihi :)))

chciałabym juz na pewno urodzić przed majówką...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pomocy! Usypianie niemowlaka. (17 odpowiedzi)

WItam Panie, mam problem z moim miesięcznym dzieckiem. W żaden sposób nie umiem go usypiać....

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (44 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

pomóżcie-pomysł na własny biznes (102 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...