Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Rozpakowane

Kararinah 19.04.2016 Aleksander 4.150g 55 cm, SN Kliniczna
Sylwa 01.05.0216 Nikodem 3560g 56 cm, SN Wojewódzki
Aga_Kr 04.05.2016 Agata 3600g 53 cm, Zaspa

nadal w Dwupaku

Dzianinka 1.05.2016
Mięta 05.05.2016
Mała mi 09-10.05.2016
Sylwa 11.05.2016 Nikodem, Wojewódzki
Aga_Kr 15.05.2016 Agata, Zaspa
Chmurka 16.05.2016 Szymon, Wojewódzki
Pegisu 17.5.2016
Pietrucha_ 18.05.2016
weronikaz 19.05.2016 Michał, Redłowo
Dysia 21.05.2016 Zuzia, Kliniczna
paulina_kn 22.05.2016
Aga M. 24.05 Julka, Redłowo
Queen 26.05.2016 Tomasz, Wojewodzki?
Karoluś 28.05.2016 Zuzia, Redłowo
Ajot 30.05.2016, Kaja, Zaspa
Groszkowa11 31.05.2016 Franek, Zaspa
Kmina 31.05.2016

Zapatrzona 5.06.2016 Piotruś, Wejherowo
arnika 09.06.2016
Amo 11.06.2016 Renatka, Wojewódzki
KasiaQ 13.06.2016, Staś, Redłowo
Marcelinka 17.06.2016
Michalowa 17.06.2016
Adelajla 20.06.2016 Filipek, Zaspa
Mała757 23.06.2016 Kliniczna
Pyska 24.06.2016
bosa1 25.06.2016 Martynka, Redłowo
Jusia 26.06.2016
Sierpniowa 29.06.2016
Buba 30.06.2016 Wojewódzki

link do poprzedniego wątku:

http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-majowo-czerwcowe-2016-7-t669596,1,130.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Dzięki dziewczyny, białko mam ujemne, czyli taka ciążowa "normalność" z tymi bakteriami

Wczoraj też byłam nie do życia, padłam o 17 na godzinkę i od razu zrobiło mi się lepiej. A dziś spałam do 9.30!!!!!!! Także ta pogoda jednak robi swoje

To mam teraz delikatnego stresa gdzie urodzę, już obojętnie, byle w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Ja właśnie wróciłam z ktg -skurczy zero... Położna powiedziała żeby spacerować i "miśkować" z mężem to może maluch coś ruszy, bo przepowiadające juz powinny być. Tylko jak to zrobić z bolącymi pachwinami ;( We wtorek wizyta u gina to zobaczymy czy coś nowego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Ja tez wczoraj byłam na ktg i delikatne skurcze są. A to 38tydzien. Juz bym też chciała być po :) rozwarcia brak.
Mój lekarz mówi ze jak będzie akcja to muszą przyjąć na zaspie. Zobaczymy. Mam nadzieje ze tez nie będę musiała krążyć po trójmieście i okolicach :)
Wczoraj byłam nieprzytomna, chyba pogoda nie sprzyja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

chmurka ja mam ten sam problem z bakteriami. Liczne plus jakieś bonusy. Lekarz powiedział mi to samo

Dziewczyny wiem, że chciałybyście już urodzić ale jeszcze troszkę :)
Ja się wczoraj dowiedziałam, że dzieciaczki urodzone nawet po 38 tygodniu mogą mieć problem z oddychaniem, więc niech siedzą jeszcze w tych naszych brzuchach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

https://www.blizejciebie.pl/matodress-koszula-do-porodu-fioletowa-r--s-m--10-szt-,1280_565_1314,7813,1.html#image znalazłam fajne koszule Ale kurde 10 sztuk....

W moczu ważne żeby nie było białka.

U mnie rennie działa i kilkanaście sekund więc spoko alei samo obudzenie się ze zgaga nie jest przyjemne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Chmurka z takimi skurczami to ja się jeszcze pobujam... Więc nie nastawiam się na nic. Zresztą.... Chyba już odpuszczę to wyczekiwanie. Będzie co będzie.
Co do bakterii to ja mam je już jakieś 2 miesiące w moczu. Za każdym razem robiłam posiew i było ok. Teraz jak znowu wyszły w moczu bakterie to nawet gin nie kazał robić posiewu. Biorę Urosept 2 tabletki dziennie i tyle. Mówi, że to nie jest nic groźnego. Nie martw się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Karolus trzymam kciuki

Dysia zazdroszczę, że widac u Ciebie jakiekolwiek skurcze. U mnie na ktg nic. Zero. A ja juz tak czekam. No w koncu się doczekam ale ta końcówka jest niepezywidywalna i najgorsze, że nic nie da zrobic. Po prostu uzbroić się w cierpliwość i czekac

dziewczyny a j mam liczne bakterie w moczu. Położna mówi, że to normalne i nic z tym nie robimy. Trochę mnie to zdziwiło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Aga te nasze Panie z Żabki też już pytają mnie kiedy urodzę hehe
A ze zgagą walczę albo mlekiem albo gavisconem. W nocy często latam po mleko do lodówki. Chociaż ostatnio i tak już mniej niż zwykle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

tez wieczorem pojadłam, musze zrobic zapas lidlowych orzechowych bo osiedlowa zabka na nas zarabia, a w nocy obudziła mnie straszna zgaga, blech.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Cześć dziewczyny.
Niestety nie rodzę jeszcze. Strachu się tylko najadłam przez tą moją córkę wczoraj. Spała sobie w najlepsze tyle czasu. Na KTG wszystko ok. Skurcze jakieś tam są niby nawet częste ale bardzo lekkie skurcze, więc na porodówkę jeszcze daleko.
A co najlepsze to późnym wieczorem mąż kupił nam lody i dopiero wtedy Zuźka dała popis w brzuchu. Zimne i słodkie podzialalo na nią. Karoluś trzymam kciuki. Może już niedługo zobaczysz swoje szczęście :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Groszkowa- ja dałam tylko z pochwy, ostatnim razem - tez tak. W Bruss jest to 27 zł. Z ciekawości zapytałam o PAPPA -150zł. Dysia się nie odzywa- znaczy się - RODZI??;-)
Karolus, trzymaj się! Będzie dobrze. Możesz być wyjątkiem od reguły i urodzić...za chwilę, nie patrz na pełnię!! I dawaj znaki.
Tak, to co się dzieje na oddziałach to jakiś armagedon! Byłam dziś u Natory w Wojewódzkim. Nawet na patologii nie ma miejsc - przyjął kobietę z dobrego serca na porodowke, pewno ją później przerzuca na patologie, jak się po 14 wypisy zaczną. Kolejki straszne. Gadalam z nim o tym - nie ma miejsc.
A moja Koza waży juz ponad 3kg. Jak ja ją przepchne skoro to dopiero 36 tydz!!??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Hej dziewczyny :) pierwsza noc na PC za mną. Dziś obudziły mnie skurcze, które dość mocno wyszły na ktg. Zbadali mnie i widać było lekkie krwawienie bo zaczęło się robić rozwarcie. Twzięłam prysznic i skurcze mam nadal, póki co regularne nie są ale coś się dzieje :) kazali mi odpoczywać i nabrać sił bo z doświadczenia wiedzą, że najwięcej porodow w nocy jest a do tego zbliża się pełnia.
Ale powiem Wam, że oblężenie straszne. Od wczoraj ciągle kogoś Przyjmują a na porodowce nie ma miejsca. Jest dziewczyna, która zaczęła rodzic ale Trzymają ja na PC bo musi się miejsce zwolnić. Mi też powiedzieli, że wszystko fajnie ale i tak miejsca nie ma :(
Dysia, daj znaka. Zazdroszczę Wam ujemnego gbs bo to dodatkowy stres jeśli ma się dodatni, jak ja :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

AMO ciąża jedna tylko 2 wymazy - z pochwy i odbytu ;) Kobito co Ty robisz w środku nocy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

A ja wczoraj wrocilam od gina,niby nic nie zapowiada wczesniejszego porodu a przez pol nocy mialam skurcze.rano w krzyzu bolalo.
Mowilam do meza ze ma miec przy sobie telefon w razie czego ;)
Ide na drzemke bo synek w przedszkolu :)
Dysia odezwij sie bo my tu w nerwach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Dysia, a co u Ciebie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

AMO twardzielko! Środek nocy, a Ty nie śpisz... Ja dziś spałam jak zabita... ;) Dostałam właśnie wynik na paciorkowca i cieszę się, bo jest ujemny ;) taki luz poczułam :) ja sobie nie wyobrażam krążyć między szpitalami...więc nie dam się pogonić z Wejherowa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Groszkowa, a czemu robiłaś 2x? Ze przy dwóch ciazach?
Kurde, spać nie idzie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Za paciorkowca w Invikcie płaciłam 2x 30 zł, z doświadczenia widzę że w Brussie są tańsze badania.
Dobrej nocy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Karolus, najważniejsze - jesteś pod opieką! Nawet jeśli ma się to wszystko skończyć cesarka.. Trzymaj się i dawaj znaki!
Ja jutro na paciorkowca - któraś z Was wie jaki to koszt? 40zł w BRUSS? Czy coś koło tego? Do córki przyjdzie sąsiadka - anioł.
Co do rodzących - mówiły mi położne na Stokach, że zawsze jest takie oblężenie w połowie roku. Ostatnio babki, która chciała e Wojewódzkim rodzic i miała tam lekarza- nie przyjęli. Urodziła w Tczewie...
Wszędzie pełno, ale teraz to trochę się zmienia - na plus dla nas ;-) wiec... Nie ma co się martwić do przodu!
Na opuchnięte kostki - żel chłodzący, masaże, masaż limfatyczny przez specjalistę masażysta zrobiony, nogi - do góry, kręcenie stopami, natryski na przemian zimna/ ciepła woda, moczenie stop w soli i w zimnej wodzie, bandaże, getry bądź skarpetki uciskowe w sklepie medycznym. Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Hej Dziewczyny, proszę napiszcie czy znacie jakieś skuteczne sposoby na opuchnięte kostki i stopy? (jeśli w ogole takie są?)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dziecko nie mówi (2 ,2 lat) (71 odpowiedzi)

Witam mam synka 2 lata i 2 miesiące i niestety nie mówi czy już pora do logopedy? A jak było u...

Teściowie. Nie mam siły już. (9 odpowiedzi)

Jestem 6 lat po ślubie. W trakcie narzeczenstwa wszystko słodko, co niedzielne obiadki,...

pomóżcie proszę - pierwsza wizyta u ginekologa (38 odpowiedzi)

Witajcie. Jestem Magda. Pare dni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. No i mam taki...