Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Rozpakowane

Kararinah 19.04.2016 Aleksander 4.150g 55 cm, SN Kliniczna
Sylwa 01.05.0216 Nikodem 3560g 56 cm, SN Wojewódzki
Aga_Kr 04.05.2016 Agata 3600g 53 cm, Zaspa

nadal w Dwupaku

Dzianinka 1.05.2016
Mięta 05.05.2016
Mała mi 09-10.05.2016
Sylwa 11.05.2016 Nikodem, Wojewódzki
Aga_Kr 15.05.2016 Agata, Zaspa
Chmurka 16.05.2016 Szymon, Wojewódzki
Pegisu 17.5.2016
Pietrucha_ 18.05.2016
weronikaz 19.05.2016 Michał, Redłowo
Dysia 21.05.2016 Zuzia, Kliniczna
paulina_kn 22.05.2016
Aga M. 24.05 Julka, Redłowo
Queen 26.05.2016 Tomasz, Wojewodzki?
Karoluś 28.05.2016 Zuzia, Redłowo
Ajot 30.05.2016, Kaja, Zaspa
Groszkowa11 31.05.2016 Franek, Zaspa
Kmina 31.05.2016

Zapatrzona 5.06.2016 Piotruś, Wejherowo
arnika 09.06.2016
Amo 11.06.2016 Renatka, Wojewódzki
KasiaQ 13.06.2016, Staś, Redłowo
Marcelinka 17.06.2016
Michalowa 17.06.2016
Adelajla 20.06.2016 Filipek, Zaspa
Mała757 23.06.2016 Kliniczna
Pyska 24.06.2016
bosa1 25.06.2016 Martynka, Redłowo
Jusia 26.06.2016
Sierpniowa 29.06.2016
Buba 30.06.2016 Wojewódzki

link do poprzedniego wątku:

http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-majowo-czerwcowe-2016-7-t669596,1,130.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Moja dr w przychodni ma nfz mnie ma miejsc a prywatna ma ktg bez wydruku. Jutro przyjdzie położna środowiskowa a pojutrze pojadę na zaspe.

No to Karolus lepiej na obserwacji chociaż wiadomo że we domu fajniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

No to sie Aga minelysmy :) ja wróciłam do Redlowa, tak jak miała być moja dr no i już stąd nie wyjdę. Zostawili mnie na PC bo znowu ciśnienie mam wysokie i w związku z tym, że mam już tyle leków do brania na obniżenie to nie było o czym mówić. A i na pewno nie przenoszę, bo w związku z tym ciśnieniem nie ma co zwlekać i nie wiadomo czy się jeszcze cesarka nie skończy.
Dysia, nie zwlekaj tylko jedz, mi dr dziś powiedziała, że czuć ruchy można słabiej ale musi być zachowany ich rytm czyli jak zawsze było rano to rano też coś się musi dziać.
Weronikaz jesteś jeszcze na tej PC w Redlowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Społeczeństwo usilnie się seksowało pod koniec lata 2015 ;)

Poczytałam to nowe rozporządzenie i opisano w nim szczególnie opiekę nad kobietami w ciążach z komplikacjami, ale nie umiem powiedzieć co się zmienia.

Tu macie link, chyba o to chodzi
http://www.standardygin2016.viamedica.pl/pl/files/dokument.pdf
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Gratulacje Mięta!

Mój maluch wg usg już ponad 3,5 kg ale do wyjścia się nie wybiera, wszystko pozamykane, szyjka długa, zero rozwarcia. Ciekawe ile się jeszcze pokulamy ;)

A z tym oblężeniem na porodówkach to podobno pierwszy raz od kilku lat taki tłum rodzących
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Moj lekarz powiedzial ze problemy dopiero sie zaczna bo wchodzi jakies nowe rozporzadzenie od czerwca i kobiety ciezarne beda musialy jakies nowe badania robic.a podobno te badania mozna tylko w szpitalu bo w gabinetach nie ma takich mozliwosci i trzeba bedzie je na patologii zamykac wiec problemy sie pietrza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

He, z tego wynika, że wszędzie odsyłają. Mam nadzieję, że jak będę rodzić, to nie będę musiała krążyć po Trójmieście w poszukiwaniu szpitala :/ niedługo to dojedzie do tego, że każą nam rodzić w domu, a położna co najwyżej będzie udzielała wskazówek przez telefon ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Hej dziewczyny,

Dzis bylam u lekarza swojego i nie zapowiada sie na wczesniejsze wyjscie ;) wszystko szczelne i zamkniete,lozysko nie starzeje sie.moj maluszek wazy 3200 wiec ma czas zeby jeszcze przybrac.

Co do miejsc w szpitalu to moj lekarz potwierdzil ze oblezenie przynajmniej w Wojewodzkim i ostatnio odsylali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Aga, nie rozumiem, nie zrobią Ci ktg w Redłowie za dwa dni bo nie ma miejsca na nfz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Ja mam podjechać za,dwa dni. Na nfz nie ma miejsca bo musi być z,wizytą i opisem więc powiedzieli żebym na zaspe bo na klinicznej musieliby mnie wziąć na oddział

Weronika jak na ktg po południu? Ok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Dysia to smigaj na SOR dla wlasnego spokoju.. I daj znac co Ci powiedza koniecznie! :*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

A ja już jakiś czas siedzę i się martwię. Dziś mam taki spokój w brzuchu, że chyba podjadę do szpitala to sprawdzić. Zjadłam obiad i teraz kawałek ciasta i cisza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Chyba się minelysmy. Ja na ktg a Tobie powiedzieli że zaspa Wejherowo a na zaspie też nie przyjmują...tak mi dziś dr powiedziała.

Ktg było równomierne, ale nie płaskie całkiem ,a wiem że to albo oznacza kłopot albo początek porodu. Taka cisza przed burzą. Za mało zjadłam. Jak pojadlam w drodze po Męża to musiał po rennie iść bo taka zgaga. Do ktg nie było kolejki. Są dwa miejsca ja przyszłam jedna odlaczyli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Mięta GRATULACJE!!!!!!! Niech córcia chowa się zdrowo, obyś szybciutko doszła do siebie i żeby szybko wypuścili Was do domku

Ja dziś też po ktg, mały całe przespał! No żeby tak spał w realu byłoby bosko :)

Rany, zdębiałam, bo jestem już druga w kolejce!!! Czekam już na jakieś objawy ale nic, cisza. Nawet te bóle miesiączkowe się uspokoiły :( Jak długo chodzę to brzuch też mi się napina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Ja właśnie wróciłam z Redlowa. Moja dr wzięła urlop i będzie dopiero o 15 więc wtedy muszę wrócić na ktg. Położne pytały czy coś się dzieje a jak odp, że nie tylko miałam kontrolnie przyjechać to powiedziały mi, że dobrze bo i tak nie mają dziś miejsca na oddziale ani na porodowce i jakby co to jechać trzeba na Zaspe albo Wejherowo :/ no masakra jakaś...
Poczułam się tam jak dziecko we mgle, chciałam zrobić ktg i wrócić później to się dowiedziałam, że tak nie można. Nawet dziwnie na mnie spojrzały jak zapytałam czy jest jakaś kolejka do tego ktg czy coś...
Mój mąż za to wypytywal czy jest szansa że mnie zostawia i już urodze @p
Aga M. Czy my się może nie minelysmy w drzwiach dyzurki? :) godzinowo by tak odpowiadało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Aga daj znać później co Ci powiedzieli.
Ja jutro mam KTG.
Wczoraj Zuźka szalała w brzuchu a dziś cisza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Aga, ale to znaczy ze położysz się na patologii? Co wyszło nie tak na ktg?
Dajcie znać dziewczyny jak naprawdę rodzi się w Redlowie, bo wiadomo, że na szkole rodzenia wszyscy mówią ładnie pięknie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Weronika Ty nadal na pc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Mało zjadłam ktg takie se no to kierunek Redłowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Patrz Kararinah a miałyśmy ten sam termin:) trzymajciessię laski naprawdę nikt Was z tym pragnieniem zakończenia ciąży nie zrozumie tak dobrze jak ja:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Ja mogę polecić Panią Magdalenę Sobolewską z Gdyni. Robiła nam sesję ciążową i jestem z nią umówiona już na noworodkowa jak tylko Zuzia się urodzi. Byłam bardzo zadowolona. Ceny ma bardzo konkurencyjne w stosunku do innych fotografów. Miła bardzo osoba. Na fb możesz podejrzeć jej zdjęcia. Mogę też na maila podesłać kilka moich zdjęć to ocenisz czy warto :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Legoland Dania warto? (50 odpowiedzi)

z 11 latkiem i 6 latkiem chcemy pojechac.

Ciąża a wakacje za granica i latanie samolotem (16 odpowiedzi)

Dziewczyny, zanim urodzi sie dzidzia, chcielismy z mezem wyskoczyc jeszcze na wakacje w jakies...

Niechciana 3 ciąża (255 odpowiedzi)

Jestem mamą 2 dzieci. Mam synka w wieku 6 lat i córkę 2 letnią. Kilka dni temy dowiedziałam się,...