Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Rozpakowane

Kararinah 19.04.2016 Aleksander 4.150g 55 cm, SN Kliniczna
Sylwa 01.05.0216 Nikodem 3560g 56 cm, SN Wojewódzki
Aga_Kr 04.05.2016 Agata 3600g 53 cm, Zaspa

nadal w Dwupaku

Dzianinka 1.05.2016
Mięta 05.05.2016
Mała mi 09-10.05.2016
Sylwa 11.05.2016 Nikodem, Wojewódzki
Aga_Kr 15.05.2016 Agata, Zaspa
Chmurka 16.05.2016 Szymon, Wojewódzki
Pegisu 17.5.2016
Pietrucha_ 18.05.2016
weronikaz 19.05.2016 Michał, Redłowo
Dysia 21.05.2016 Zuzia, Kliniczna
paulina_kn 22.05.2016
Aga M. 24.05 Julka, Redłowo
Queen 26.05.2016 Tomasz, Wojewodzki?
Karoluś 28.05.2016 Zuzia, Redłowo
Ajot 30.05.2016, Kaja, Zaspa
Groszkowa11 31.05.2016 Franek, Zaspa
Kmina 31.05.2016

Zapatrzona 5.06.2016 Piotruś, Wejherowo
arnika 09.06.2016
Amo 11.06.2016 Renatka, Wojewódzki
KasiaQ 13.06.2016, Staś, Redłowo
Marcelinka 17.06.2016
Michalowa 17.06.2016
Adelajla 20.06.2016 Filipek, Zaspa
Mała757 23.06.2016 Kliniczna
Pyska 24.06.2016
bosa1 25.06.2016 Martynka, Redłowo
Jusia 26.06.2016
Sierpniowa 29.06.2016
Buba 30.06.2016 Wojewódzki

link do poprzedniego wątku:

http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-majowo-czerwcowe-2016-7-t669596,1,130.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Moich skurczy nie było widać na ktg a,miałam co 3 min. 3 h później urodzilismy.z tym oblezeniem to ja również nie zamierzam nigdzie jeździć. Potem odwiedziny np w Wejherowie to już sporą,wyprawa żeby coś dowieźć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Trzymam kciuki Chmurka, ale ja z rozdarcie na 2 palce tydzień chodzilam:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Powodzenia Chmurka! :)
Oby szybko poszło ! : )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Trzymaj się Chmurka :-) powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

O matko Chmurka trzymam kciuki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Dziewczyny pojechaliśmy do mojej położnej. Zrobil ktg i skurcze nie rysuja sie ns zapisie a mnie boli jak cholera. Przyszedl pan doktor ktory pracuje w Kartuzach. Zbadal i rozwarcie na 2 palce!! Właśnie dostałam zastrzyk z nospy i mam tu godzine czekac. Potem dostane skierowanie do szpitala! !! Czyli chyba ja będę następna w kolejce! Trzymajcie kciuki
Amo dzięki za chec pomocy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Dysia rownież z mojej strony wyrazy współczucia

Kosmos co sie dzieje w szpitalach, a im bliżej pełni tym bedzie jeszcze gorzej. I im bliżej lata, ponoc czerwiec - wrzesień to najbardziej obfitujące w porody miesiace. To gdzie my do diaska mamy rodzic? Ja na serio poczekam w aucie na parkingu na parte i uderzę na IP, nikt nie bedzie mogl mnie odesłać.

Co do tych skurczy dziewczyny to podczas pobytu w szpitalu dokładnie dopytalam co i jak, bo tez mi sie rysowały takie na poziomie 100 i regularne, ale pozniej przechodziły. Dowiedziałam sie ze porodowe, te prawdziwe porodowe rysują sie jakby "na płasko", tyle ze nie schodzą w ogole poniżej 40. Czyli 40 to minimum, skurcze rysują sie jako takie delikatne wzniesienia. I pamietam ze podczas porodu tez tak miałam i byłam w szoku ze tak boli a po KTG nikt by nie powiedział ze to skurcze o takiej sile.

Karolus, skoro juz jestes w Redłowie to zycze Ci zeby malutka postanowiła pojawic sie na swiecie przed wypisem, bo widze ze z powrotem ciezko bedzie sie dostac. Mam Trzesiawki na sama mysl.

Ja ostatnio codziennie mam całymi dniami okrutne skurcze, napieranie w okolicy miednicy no i rozrywające bole krocza. W 1 c tego nie było. A potem w nocy wszystko mija, cichnie. Czasem obudzi mnie jakis silny pojedynczy skurcz, ale hola. Jak to ma tak wyglądać jeszcze np do 42 tc to ja dziekuje. Juz naprawde jestem bardzo aktywna a jeszcze nie rodze. W sobote spacer 10 km z rwa kulszowa :/ mycie okien. Nic nie działa.

Miłego dnia dziewczyny i dawajcie znac ktora chce sie rozpakować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Chmurka jedz do szpitala jak boli. Powiedz, że się nie ruszysz póki Cię ktoś nie zbada.
Zwariować idzie z tymi szpitalami. NIe dość że ciąża i poród to stresujący moment to jeszcze traktują człowieka jak śmiecia ;/
Trzymam kciuki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Chmurka, trzymaj się.

Ja na Twoim miejscu pojechała bym do innego szpitala. Na początku ciąży dostałam skierowanie do szpitala, to najpierw pojechałam na zaspe - tam potraktowali mnie jak .... I odesłali nie sprawdzając nic, mówiąc tylko ze trzymają kciuki żeby z dzieciatkiem było wszystko dobrze. Pojechałam od razu na kliniczna, i tam podeszli do tematu zupełnie inaczej, przede wszystkim zajęli się, wytłumaczyli i uspokoili.
Lepiej pojechać dwa razy za dużo niż raz za mało.

Nie zastanawiaj się tylko jedz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Chmurka, chcesz żebym napisała do mojego lekarza - Grzegorz Natora, on tam przyjmuje. Podejrzewam, że jest dziś do 13. Może spojrzy na Ciebie laskawszym okiem? Daj znać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

W nocy myślałam ze sie przekrece. Teraz jakby ciut skurcze zelzaly. Sama nie wiem. Jak to niby nie akcja porodowa to ja zwariuje. Czuje sie jak zombi. Nie spalam. Nie wiem czy dzis zznów nie jechać jak będzie tak samo. Tylko moze do innego szpitala. Choc pewnie w Wojewódzkim będzie inna zmiana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

I jak Chmurka u Ciebie? Coś ruszyło z kopyta?
Tak czasem się trafi na durna zmianę w szpitalu, że faktycznie - nic tylko płakać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Chmurka trzymaj się dzielnie. Widzisz czasami się trafia na takich ludzi co z wielką łaska w ogóle Cie przyjmą.. Nie przejmuj się. Baba miała taki dzień i się wyżyła.
Może te bóle się rozkręca jeszcze i w nocy się zacznie.
Trzymaj się kochana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Ja po wizycie na IP w Wojewódzkim. Jestem tak zniesmaczona i zła, potraktowano mnie okropnie. Pani doktor zero podejścia do człowieka. Widać było, że była niezadowolona ze ktos pezyszedl. Takie teksty leciały w moja stronę, ze po wyjściu się poryczalam. Skurczy na ktg brak tj. Byly trzy dochodzące do 45 wiec zerowe. A nawet nie wiecie jak bardzo boli mnie brzuch. Mam takie bole miesiączkowe co pare minut az mi łzy stają w oczach. Ale akcja porodowa zerowa. Nie wiem jak ja to zniose
ach...wygadalam się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Kurcze, dziewczyny mega się stresuje tym ze takie oblężenie na porodowkach. Zależy mi na zaspie. Do terminu jeszxze ponad tydzień. Na ktg wykazuje skurcze ale nie porodowe. W środę kolejny raz ktg. Spina mi się brzuch, czasem boleśnie. Pozatym tez wszystko szczelnie pozamykane:) ale w środę może się dowiem jakiś nowości od lekarza :) malutka waży juz 3400.

Ogólnie to już bym chciała być po. Jakieś nerwy mnie dopadaja... no i ta zgaga! Masakra :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Współczuję Wam dziewczyny, że musicie się tak uzerac z tymi szpitalami. W głowie się nie mieści, żeby takie rzeczy się działy
Jakby malo stresów w ciazy bylo. Dobrze, ze tylko te 3 dni trzymają.
Jak to wszystko czytam to ciesze się , że mi został jeszcze miesiąc, chociaż maz pod koniec tygodnia wyjezdza na tydzień za granicę na komunie do chrzesniaka, i mówi że po powrocie będziemy musieli jakoś się postarać żeby Mały szybciej zechciał wyjść :)

Dysia, ogromne współczucia... takie emocji, i to na sam koniec :(
Trzymajcie się! Dużo siły dla Was!

Co do witaminy K, to nam w szkole rodzenia również połóżna wspominała, że zmieniły się zalecenia i teraz dawka zwiakszyla się do 150. Ale podobno przy wypisie dostaje się informacje na ten temat, więc spokojnie dziewczyny.

U mnie wszystko dalej szczelnie pozamykane a Filipek dalej rośnie jak na drożdżach. Waży juz 3 kg! Moja lekarz mówi, że to dość dużo jak na ten tc. Także mogę się nastawiać na 4 kg 'maluszka'. Tak jak myślałam, ale to u nas rodzinne :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Bosa!! Dawaj do Wojewódzkiego. To jakiś obłęd!
Co się dzieje??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Mnie dziś nie przyjęli w Redłowie na patalogię, bo nie było miejsc. Odesłali na Zaspę, a tam sajgon, nie ma miejsc, tylko mnie zbadali i stwierdzili, że nie muszę być hospitalizowana. Było przede mną kilka dziewczyn i wszystkie odsyłali. Jedna miała skurcze co 10min, a inna była 2 tyg po terminie ze skierowaniem do szpitala. W Redłowie jej nie przyjęli. To jakaś MASAKRA! Kliniczna też nie przyjmowała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

Mysle ze przy wypisie ze szpitala poninni pediatrzy powiedziec o wit i dawkowaniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (8)

ja np vit d - juvit mam w pompce i kazde pstrykniecie to 200, nie ma takiego pkropnego smaku jak niektore i różne pory roku możemy dawac ile chcemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Prosty przepis na ciasta :))) (107 odpowiedzi)

Dziewczyny nie mam zupełnie zdolności jeśli chodzi o pieczenie ciast :((( Może znacie jakieś...

Leczenie zębów mlecznych... (15 odpowiedzi)

...dziewczyny, jak wygląda leczenie zębów mlecznych - czy się boruje ząbek tak jak u dorosłego? I...

Jaki projekt i za ile? (65 odpowiedzi)

jakie macie projekty domów i mniej więcej ile kosztowały? Mam kolejny pomysł i juz nie w temacie...