Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Czy są już jakieś mamusie? =)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Tylko ze ja chce na nfz.. Isc do starmedica i nie wiem czy juz dzwonic czy cos.. A jestem w 9 tyg ;)
Aaaa o 4d nie slyszalalsm!! Pewnie tam nie ma...
D.Piskulak jest dobry skyszalan i w raziejak moja do ktorej panstwowo chodze sie nie spodba czy bedzie cos nie tak to tez do niego ide :) jestescie w dobrych rekach!
No to razem odpoczywamy tylko szkoda ze ta pogoda jest nijaka :(
a ja niestety znow spac nie moge.. Dzien jak codzien :p
Milego dnia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Więc aktualizuje liste reszta dziewczyn niech tez się dopisze lepiej sie poznamy :-)

Sensimilia 06.03.2016
monisia061 08.03.2016
Patiksz 09.03.2016
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Mialam 3d w starmedice w pierwszej ciąży ogolnie bylo ok bylam zachwycona placilam niecale dwa lata temu 250zl ale teraz pójdę na 4d do doktora Piskulaka na ul Nowogrodzka ma dobry sprzet i za 4d koszt 200zl wiec polecam teraz bylam u niego wczoraj na tym kontrolnum usg jest super wszysto dokladnie opowiada i nie ma limitu czasu na wizyte oczywiście razem z mężem nie ma problemu :-) takie badanie robi sie miedzy 21a 25 tygodniem ciazy gdzie dziecko juz jest duze i ma jeszcze duzo miejsca pozniej to juz slabo widac ja wtedu bylam w 23 tyg i bylo ok :-) mysle ze nie musisz wczesniej wystarczy okolo tygodnia szybciej sie umowic.
Ja ide na zwolnienie od sierpnia bo mam prace przed wieloma monitorami a obecnie jestem na urlopie i tez odpoczywam chucham i dmucham :-) synka narazie mam w zlobku jak juz bedzie dobrze dotrwamy do 13 tyg to juz pewnie bedzie ze mna :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

hello :)
termin na 9.03, ale juz jestem na zwolnieniu od dwoch tygodni bo mialam taka prace gdzie musialam pracowac w roznych godzinach pozatym nie bylo klimatyzacji.. nawiew na sklep byl cieply i sie meczylam wiec stwierdzilam ze nie bede sie meczyc skoro nie musze :) i lepiej mi jak jestem w domu czasem sobie drzemie w dzien i ogolnie odpoczywam ale dobrze jest poki co nie zapeszajac :P..
nastepna wizyte mam 19.08 rowniez chodze na nfz poki co..
chce rowniez zapisac sie do starmedica na 10lutego na usg 3d mialyscie moze? podobno trzeba trafic z miesiacem zeby zobaczyc :) i nie wiem czy juz mam dzwonic i sie dowiadywac co i jak czy co..
bedzie dobrze dziewczyny razem razniej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Będzie dobrze zobaczysz :-) ja tez sie martwię caly czas ale musimy być dobrej myśli. Ja na nfz ide 05.08 i wtedy wezme zwolnienie a wczoraj to bylo takie kontrolne usg prywatne wlasnie ze względu na moje zamartwiania bo tak jak mowilam przy pierwszym dziecku mialam akurat w 9 tyg obfity krwotok odklejanie kosmowki ale wczoraj lekarz mówił że wszystko ok tym razem nic się na razie nie odkleja :-)

No to idziemy łeb w łeb Sensimilia ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Patiksz a na kiedy masz termin? =)
Monisia super, że na usg wszystko dobrze =) mówiłam, że idziemy łeb w łeb =)
Ja następną wizytę mam 7.08, jak na razie mam co 2 tygodnie ze względu na przebyte poronienie. Badania krwi też zrobię w przyszłym tygodniu.
To moja 3 ciąża, mam jednego synka 2letniego synka Feliksa i jednego, również synka, w Niebie.
Ech wciąż jestem w stresie czy tym razem będzie dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Ja dziś byłam na drugim USG i wychodzi że to 9 tydzień :) wszystko jest w porządku dzidzia ma 2cm i pięknie bije serduszko trochę się uspokoiłam :) Moje to drugie dziecko mam synka Oliwiera teraz kończy 1,5 roku :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Tez jestem z Gdyni ;) poki co same gdynianki :p ja wizyte mam kolejna 19sierpnia a za tydz ide juz na kotrolne badania krew itp Wy juz po? Pierwsze dziecko ? U mnie tak ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

To fajnie bo ja też z Gdyni :) Moje mdłości również dokuczają przez całe dnie ale jak na razie ze spaniem nie mam problemów
Dziś jadę kontrolnie na usg zobaczymy czy tam wszystko w porządku - mam nadzieję że tak :)

Dziewczyny dopiszcie się do listy będzie mam łatwiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Witajcie Dziewczyny =) dopiszcie się do listy =)
Ja jestem z Gdyni.
A czuję się wciąż kiepsko, mdłości mi również dokuczają przez cały dzień. Do tego ciągłe zmęczenie. A ze spaniem to mam tak, że w dzień mogę zasnąć w każdej chwili i warunkach, a w nocy nie mogę zasnąć, a jak się już uda to budzę się co chwilę.
A jak u Was? =)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Haloo jestescie dziewczynki ?;) jak sie czujecie ? Macie moze tez problem ze spaniem...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Obecne ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

B.
Dopisz się do listy zapraszamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

no właśnie te straszne przeżycia ale nie myśl o tym musi być dobrze ja równiez mam różne myśli na głowie ale mąż wierzy że będzie dobrze :) no prawie łeb w łeb tak wychodzi że jesteś tydzień wyżej :) samopoczucie to mam fatalne mdłości męczą mnie codziennie i to przez całe dnie a w pierwszej ciąży krótko tylko z rana teraz to jakaś masakra :) wiedziałam o ciąży już w 3 tyg ponieważ się staraliśmy a na usg byłam w 6 tyg już był zarodek i serduszko także mam nadzieję że będzie dobrze :) a jak Twoje samopoczucie? skąd ogólnie jesteś Gdynia czy Gdańsk?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Prawdopodobnie to były wady genetyczne malucha. W 7 tygodniu byłam pierwszy raz u lekarza i wtedy stwierdził puste jajo płodowe, tzn. zarodek się nie rozwinął, albo obumarł na bardzo wczesnym etapie. Lekarz kazał poczekać tydzień i w 8 tygodniu pojawił się zarodek 3,4 mm, bez ciałka żółtego, nie chciał się rozwijać, nie rósł, beta spadała, progesteron też i w 10 tygodniu byłam w szpitalu, miałam wywoływane poronienie i zabieg. Bardzo smutne i trudne przeżycie, największemu wrogowi tego nie życzę :( Dlatego teraz widok bijącego serduszka dał mi wiele nadziei i ogromną radość, ale strachu chyba nie da się pozbyć :(
Cóż, teraz muszę się cieszyć każdą chwilą życia kolejnego dziecka i być dobrej myśli :) U mnie to początek 9 tygodnia, także idziemy niemal łeb w łeb :)
Jak się czujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Sensimilia 06.03.2016
monisia061 08.03.2016
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Witaj :)
U mnie sprawa wygląda tak :) z pierwszego USG wychodzi 08.03 więc tak wpisuję chociaż może być różnie :) To moja druga ciąża mam również synka ma 1,5 roczku :)
Można wiedzieć jaka przyczyna była Twojego poronienia? czy wiesz i jak to się działo jak chcesz to napisz na priv. Ja z pierwszym dzieckiem tez miałam poważne krwawienie w 9 tyg ale jakoś się udało i również tak jak Ty jestem pełna obaw ale też widziałam zarodek z bijącym serduszkiem w 6 tygodniu teraz u mnie to 8 tydzień :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

oo super :) witajcie :)
Z moją przewidywaną datą porodu mam problem, bo z miesiączki wychodzi 1.03, z owulacji 6.03, a z pierwszego USG 9.03.. wybiorę chyba na razie tę po środku :)
Może napiszę od razu, że to moja trzecia ciąża, z pierwszej mam cudownego niespełna 2letniego synka, drugą niestety poroniłam w 10 tygodniu w styczniu tego roku i dlatego teraz jestem pełna stresu, ale w ubiegły piątek na USG widziałam maluszka i prawidłowo bijące serduszko, także wszystko, póki co, jest na dobrej drodze.

Sensimilia 06.03.2016
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

To może wspólnie rozkręcimy ten wspaniały wątek? :-) wpisujcie dziewczyny nick i przewidywaną datę porodu :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Tak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

czym myjecie drzwi kabiny prysznicowej? (48 odpowiedzi)

Dziewczyny, poradzcie, ja zwariuję. Strasznie duzo czasu schodzi mi na mycie drzwi kabiny...

jaki krem przeciwsłoneczny dla dzieci łatwo się rozsmarowuje? (50 odpowiedzi)

faktor +50, bez filtrów chemicznych. Ziajka - okropnie ciężko się rozsmarowuje, zwłaszcza na...

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (44 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?