Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Czy są już jakieś mamusie? =)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Tylko ze ja chce na nfz.. Isc do starmedica i nie wiem czy juz dzwonic czy cos.. A jestem w 9 tyg ;)
Aaaa o 4d nie slyszalalsm!! Pewnie tam nie ma...
D.Piskulak jest dobry skyszalan i w raziejak moja do ktorej panstwowo chodze sie nie spodba czy bedzie cos nie tak to tez do niego ide :) jestescie w dobrych rekach!
No to razem odpoczywamy tylko szkoda ze ta pogoda jest nijaka :(
a ja niestety znow spac nie moge.. Dzien jak codzien :p
Milego dnia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Więc aktualizuje liste reszta dziewczyn niech tez się dopisze lepiej sie poznamy :-)

Sensimilia 06.03.2016
monisia061 08.03.2016
Patiksz 09.03.2016
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Mialam 3d w starmedice w pierwszej ciąży ogolnie bylo ok bylam zachwycona placilam niecale dwa lata temu 250zl ale teraz pójdę na 4d do doktora Piskulaka na ul Nowogrodzka ma dobry sprzet i za 4d koszt 200zl wiec polecam teraz bylam u niego wczoraj na tym kontrolnum usg jest super wszysto dokladnie opowiada i nie ma limitu czasu na wizyte oczywiście razem z mężem nie ma problemu :-) takie badanie robi sie miedzy 21a 25 tygodniem ciazy gdzie dziecko juz jest duze i ma jeszcze duzo miejsca pozniej to juz slabo widac ja wtedu bylam w 23 tyg i bylo ok :-) mysle ze nie musisz wczesniej wystarczy okolo tygodnia szybciej sie umowic.
Ja ide na zwolnienie od sierpnia bo mam prace przed wieloma monitorami a obecnie jestem na urlopie i tez odpoczywam chucham i dmucham :-) synka narazie mam w zlobku jak juz bedzie dobrze dotrwamy do 13 tyg to juz pewnie bedzie ze mna :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

hello :)
termin na 9.03, ale juz jestem na zwolnieniu od dwoch tygodni bo mialam taka prace gdzie musialam pracowac w roznych godzinach pozatym nie bylo klimatyzacji.. nawiew na sklep byl cieply i sie meczylam wiec stwierdzilam ze nie bede sie meczyc skoro nie musze :) i lepiej mi jak jestem w domu czasem sobie drzemie w dzien i ogolnie odpoczywam ale dobrze jest poki co nie zapeszajac :P..
nastepna wizyte mam 19.08 rowniez chodze na nfz poki co..
chce rowniez zapisac sie do starmedica na 10lutego na usg 3d mialyscie moze? podobno trzeba trafic z miesiacem zeby zobaczyc :) i nie wiem czy juz mam dzwonic i sie dowiadywac co i jak czy co..
bedzie dobrze dziewczyny razem razniej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Będzie dobrze zobaczysz :-) ja tez sie martwię caly czas ale musimy być dobrej myśli. Ja na nfz ide 05.08 i wtedy wezme zwolnienie a wczoraj to bylo takie kontrolne usg prywatne wlasnie ze względu na moje zamartwiania bo tak jak mowilam przy pierwszym dziecku mialam akurat w 9 tyg obfity krwotok odklejanie kosmowki ale wczoraj lekarz mówił że wszystko ok tym razem nic się na razie nie odkleja :-)

No to idziemy łeb w łeb Sensimilia ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Patiksz a na kiedy masz termin? =)
Monisia super, że na usg wszystko dobrze =) mówiłam, że idziemy łeb w łeb =)
Ja następną wizytę mam 7.08, jak na razie mam co 2 tygodnie ze względu na przebyte poronienie. Badania krwi też zrobię w przyszłym tygodniu.
To moja 3 ciąża, mam jednego synka 2letniego synka Feliksa i jednego, również synka, w Niebie.
Ech wciąż jestem w stresie czy tym razem będzie dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Ja dziś byłam na drugim USG i wychodzi że to 9 tydzień :) wszystko jest w porządku dzidzia ma 2cm i pięknie bije serduszko trochę się uspokoiłam :) Moje to drugie dziecko mam synka Oliwiera teraz kończy 1,5 roku :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Tez jestem z Gdyni ;) poki co same gdynianki :p ja wizyte mam kolejna 19sierpnia a za tydz ide juz na kotrolne badania krew itp Wy juz po? Pierwsze dziecko ? U mnie tak ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

To fajnie bo ja też z Gdyni :) Moje mdłości również dokuczają przez całe dnie ale jak na razie ze spaniem nie mam problemów
Dziś jadę kontrolnie na usg zobaczymy czy tam wszystko w porządku - mam nadzieję że tak :)

Dziewczyny dopiszcie się do listy będzie mam łatwiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Witajcie Dziewczyny =) dopiszcie się do listy =)
Ja jestem z Gdyni.
A czuję się wciąż kiepsko, mdłości mi również dokuczają przez cały dzień. Do tego ciągłe zmęczenie. A ze spaniem to mam tak, że w dzień mogę zasnąć w każdej chwili i warunkach, a w nocy nie mogę zasnąć, a jak się już uda to budzę się co chwilę.
A jak u Was? =)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Haloo jestescie dziewczynki ?;) jak sie czujecie ? Macie moze tez problem ze spaniem...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Obecne ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

B.
Dopisz się do listy zapraszamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

no właśnie te straszne przeżycia ale nie myśl o tym musi być dobrze ja równiez mam różne myśli na głowie ale mąż wierzy że będzie dobrze :) no prawie łeb w łeb tak wychodzi że jesteś tydzień wyżej :) samopoczucie to mam fatalne mdłości męczą mnie codziennie i to przez całe dnie a w pierwszej ciąży krótko tylko z rana teraz to jakaś masakra :) wiedziałam o ciąży już w 3 tyg ponieważ się staraliśmy a na usg byłam w 6 tyg już był zarodek i serduszko także mam nadzieję że będzie dobrze :) a jak Twoje samopoczucie? skąd ogólnie jesteś Gdynia czy Gdańsk?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Prawdopodobnie to były wady genetyczne malucha. W 7 tygodniu byłam pierwszy raz u lekarza i wtedy stwierdził puste jajo płodowe, tzn. zarodek się nie rozwinął, albo obumarł na bardzo wczesnym etapie. Lekarz kazał poczekać tydzień i w 8 tygodniu pojawił się zarodek 3,4 mm, bez ciałka żółtego, nie chciał się rozwijać, nie rósł, beta spadała, progesteron też i w 10 tygodniu byłam w szpitalu, miałam wywoływane poronienie i zabieg. Bardzo smutne i trudne przeżycie, największemu wrogowi tego nie życzę :( Dlatego teraz widok bijącego serduszka dał mi wiele nadziei i ogromną radość, ale strachu chyba nie da się pozbyć :(
Cóż, teraz muszę się cieszyć każdą chwilą życia kolejnego dziecka i być dobrej myśli :) U mnie to początek 9 tygodnia, także idziemy niemal łeb w łeb :)
Jak się czujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Sensimilia 06.03.2016
monisia061 08.03.2016
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Witaj :)
U mnie sprawa wygląda tak :) z pierwszego USG wychodzi 08.03 więc tak wpisuję chociaż może być różnie :) To moja druga ciąża mam również synka ma 1,5 roczku :)
Można wiedzieć jaka przyczyna była Twojego poronienia? czy wiesz i jak to się działo jak chcesz to napisz na priv. Ja z pierwszym dzieckiem tez miałam poważne krwawienie w 9 tyg ale jakoś się udało i również tak jak Ty jestem pełna obaw ale też widziałam zarodek z bijącym serduszkiem w 6 tygodniu teraz u mnie to 8 tydzień :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

oo super :) witajcie :)
Z moją przewidywaną datą porodu mam problem, bo z miesiączki wychodzi 1.03, z owulacji 6.03, a z pierwszego USG 9.03.. wybiorę chyba na razie tę po środku :)
Może napiszę od razu, że to moja trzecia ciąża, z pierwszej mam cudownego niespełna 2letniego synka, drugą niestety poroniłam w 10 tygodniu w styczniu tego roku i dlatego teraz jestem pełna stresu, ale w ubiegły piątek na USG widziałam maluszka i prawidłowo bijące serduszko, także wszystko, póki co, jest na dobrej drodze.

Sensimilia 06.03.2016
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

To może wspólnie rozkręcimy ten wspaniały wątek? :-) wpisujcie dziewczyny nick i przewidywaną datę porodu :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Tak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Poradźcie coś na wypadające włosy :( (15 odpowiedzi)

Dziewczyny, jak w temacie... proszę pomóżcie, bo sama nie wiem co robić. Karmię piersią od 5ciu...

czy są tu mamy które nie posyłają swoich dzieci do przedszkola? (243 odpowiedzi)

za moich czasów (jestem z lat 80tych) większość dzieci nie chodziła do przedszkoli.. wiem że...

zajmująca zabawka dla 14-miesięcznego dziecka (57 odpowiedzi)

Szukam zabawki w której można coś wkładać i wyciągać, zamykać-otwierać, przyciskać, przekręcać i...