Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Czy są już jakieś mamusie? =)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Sensimilia napisz co tam u dzidzi? Jakie wrażenia od dr Piskulaka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Hej hej =)
Zaczęłam dziś 12 tydzień, drugi trymestr zbliża się wielkimi krokami =) ja już czekam na ruchy maluszka, na USG już tak fikał, chciałabym móc to poczuć =)
Idę do Piskulaka=) dam znać na pewno, rzeczywiście nie było problemu żeby się zapisać. No i zamówiłam moją Mamę specjalnie żeby przyszła do Feliksa, żeby mąż też mógł popatrzeć na bobasa =)
A powtórzone wyniki moczu są bardzo dobre, więc nie ma co się martwić =) tylko tsh mam troszkę podwyższone ale widziałam, że Piskulak jest też endokrynologiem także fajnie się składa, poproszę go o konsultację w tej sprawie =)
Dziś mnie potwornie boli głowa =( mam nadzieję, że apap pomoże.
A jak Wy się czujecie w tę pogodę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Sensimilia a umówiłaś się do dr Piskulaka czy w ogóle gdzieś indziej? Daj znać po badaniu co i jak ja na genetyczne idę w następnym tygodniu :)
Dziś już mi mdłości troszeczkę jakby ustępują może to już ich koniec? ale byłoby super ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Ktoras z Was pytala o dobrego ginekologa z dobrym sprzetem ;-) Bardzo dobre USG robi dr Doering: http://www.doering-usg.pl ja bylam u niego w poprzedniej ciazy na polowkowym i byl naprawde bardzo dokladny w pomiarach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Przepraszam ze nie na temat ale lapie sie wszystkiego i nie znajduje wskazowek . Musze dostac sie do Gdyni - Wiczlino , jestem z Sopotu , ale tez moge jechac z Karwin z ul Mysliwskiej . Prosze czy wiecie jak mam tam dojechac komunikacja miejska . Dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Witajcie Kobitki

Jak dajecie radę w te upaly?

Nataluś... trzymaj się kobitko.... i nie trać nadziei.

Ja dziś rozpoczęłam 8 tydzień. Apetyt mi się polepszył, ale bez rewelacji. Nadal mam na niektóre potrawy jadłowstęt. Jeszcze 10 dni i idę na kontrole i zobaczę czy wszystko ok.
Od paru dni boli mnie kręgosłup - " krzyż" waga nie wzrosla jeszcze a tu takie nie przyjemności. Co będzie dalej :)
Pozdrawiam serdecznie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Monisia dziękuje Ci bardzo za wszystkie informacje :)
Ja dziś jestem zmartwiona bo mnie potwornie bolą od wczoraj plecy, a w nocy mnie jakieś skurcze budziły, musiałam się wspomóc nospą. Ale idę dziś do lekarza z powtórzonymi wynikami moczu to się poskarżę ;) a jutro idę na USG genetyczne, także będę miała dzidzię obejrzaną z każdej strony i liczę na same dobre wieści, bo naprawdę ten ból mnie martwi :(
Co u Was? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Wszystkie informacje znajdziesz na http://www.ginekolog-gdynia.com.pl tam masz kontakt do rejestracji na komórkę mozesz dzwonić w każdej chwili nie tylko w dni przyjęć na stronie jest opisany tylko dr Piskulak ale jak zadzwonisz to możesz zapytać o dr Marciniaka bo wydaje mi się że rejestracja jest ta sama. Do piskulaka nie czekałam dlugo bo jeden dzień ale robilam tylko zwykłe usg czssem do gabinetu jest kolejka i opóźnienie i mało miejsca w poczekalni bo przyjmuje razem z żoną dentystką ale warto bo jest naprawdę świetny i wszystko dobrze wytłumaczy :-) najlepiej zadzwoń :-)
Dziś już trochę lepiej bo nie ma takiego upału ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Na Nowogrodzką mam bardzo bliski =) a wiesz może jak długo się czeka na wizytę?
I czy masz może kontakt do rejestracji do nich? I czy to jest ten sam numer do nich obu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Doktor Piskulak albo Marciniak przyjmuja w tym samym gabinecie na ul. Nowogrodzkiej są opóźnienia w wizytach ale warto mimo wszystko ich obu mogę polecic z czystym sercem :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Ja jeszcze zdam relację z wczorajszej wizyty, chociaż głupio mi mówić dobre wieści po takiej smutnej wiadomości =(
Moje maleństwo ma 3,5 cm, machało do mnie rączką =) wzrostem dogonił wzrostem termin z miesiączki, czyli 1.03, ale ja i tak przypuszczam, że urodzi się po terminie. Martwię się coraz mniej =) jedyny kłopot mam taki, że w badaniu mi wyszły bakterie w moczu, muszę powtórzyć. No i muszę się szybko zapisać na usg genetyczne, bo się okazuje, że ciąża jest tydzień większa niż myślałam i teraz muszę zdążyć, a w czwartek wyjeżdżamy na urlop po powrocie będzie za późno. Polecacie jakiegoś lekarza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Nataluś, wiem, że nie ma teraz słów, które mogłyby Cię pocieszyć. Też straciłam dzieciątko i wiem jak to boli =( taka tęsknota pozostaje chyba do końca życia. Nawet teraz gdy jestem w kolejnej ciąży brakuje mi straconego Maleństwa i myślę o nim jak by było gdyby był z nami. Za to mogę na swoim przykładzie powiedzieć, że zdrowa (póki co) ciąża po poronieniu jest możliwa =) także jak wrócisz do sił -nie poddawaj się =)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Natalus - Trzymaj sie kochana! Takiej wiadomości niestety nikt nie chciałby usłyszeć a w głębi serca każda z nas się zawsze tego obawia...
Patiksz jeśli dobrze pamiętam to bez zaswiadczenia jakoś do okolo 24 tygodnia chyba od 26 trzeba mieć ze sobą jakies specjalne zaświadczenie od lekarza ja jak lecialam w 2013 to wracalam chyba w 24 tc i bylo wszystko ok ale to tez zalezy jakie linie lotnicze musisz poczytać albo zapytać w biurze podróży bo z tego co wiem to nie wszystkie mają te same zasady
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Natalus, smutna wiadomosc... Trzymaj sie dziewczyno...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Dziewczyny... Wypisuje sie z wątku... stracilam moje malenstwo. Na dzisiejszej wizycie serduszko nie bije... jade do szpitala na łyzeczkowanie. Nie bede wiecej pisac by Was nie stresowac. Uwazajcie na siebie i wasze malenstwa. Smutno mi okropnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Fajnie, ze fasolki Wam zdrowo rosna :-) ja mam wizyte na koniec sierpnia dopiero, bo gin na urlopie, takze czekam z niecierpliwoscia na podgladniecie do brzucha.
Chyba i oby przechodza mi mdlosci! Jeszcze tylko przestac chorowac i stane na nogi.
Patiksz - jesli dobrze sie czujesz, mozesz latac i w 9 m-cu ;-) a plamy moga wyjsc na skorze zarowno od hormonow, jak i od Slonca ;-) takze opalamy sie ostroznie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Chyba kazda z nas martwi sie przed wizyta u lekarza, ale musimy byc dobrej mysli na pewno bedzie dobrze jak do teraz :)
Ja dopiero ide 19 i zobaczymy jak tam wyniki krwi itp..
poki co brzuch przestal mnie bolec iii bardzo duzo siedze na swiezym powietrzu choc slonce meczy bardziej niz kiedys :()
do tego wyszla mi jakas wysypka na rekach czerwone krostki, nie wiem o co chodzi od czego ani nic..
Poki co wyjezdzam na weekend tylko przeraza mnie podroz w aucie kolo 5h :( mam nadzieje ze jakos to zniose ;p
a u Was jakies plany na weekend :)?
Orientujecie sie dziewczyny czy mozna latac w ciazy samolotem albo w ktorym miesiacu :)>?

milego weekendu :) wypoczywajcie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Mor-ela ja miałam dokładnie tak samo z tym spaniem na brzuhu! Także się nie nastawiam, że prędko sobie tak pośpię ;) czasem przez sen się tak układam i budzi mnie wtedy ból pleców i brzucha =(
W ogóle coś mnie pobolewa brzuch i trochę mnie to martwi, ale jutro idę do lekarza, a ja przed wizytą zawsze panikuję ;)
Szczerze mówiąc marzy mi się wresień, to już będzie 2 trymestr, nie będzie upałów, zaczną się zajęcia dla dzieci to będé zmotywowana do wychodzenia z synkiem z domu.. Chociaż za tydzień mój mąż zaczyna urlop to trochę mnie wesprze i odpocznę =)
Powodzenia w ten upał!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

Hej dziewczyny :-)
Więc zdaję rekacje co u mnie. Wczoraj byłam u lekarza zbadał zrobił usg i jest 10 tydzień dzidzia ma 3cm czyli tak jak powinno być serduszko bije tak jak trzeba także założył mi kartę ciąży dał zwolnienie i zaświadczenie do pracy o ciąży trochę jestem spokojniejsza i mam nadzieję że będzie już wszystko dobrze :-)
Mdłości jak narazie mnie nie opuszczają bywa tak że i cały dzień aż do wieczora mnie bierze na wymioty :/
Za około 2-3 tygodnie idę na badanie tej przezierności karkowej u dzieciaczka powinno się to badanie wykonać miedzy 12a14 tc a za tydzień to takie podstawowe krew mocz i cos tam jeszcze :-) także u mnie tyle dajcie znać co u was. A teraz cieszmy się słońcem :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo - kwietniowe 2016

witajcie Kobitki.
Jak tam samopoczucie?
Ja już odrobinę lepiej ale nadal nie tak jak bym chciała. Słabo mi, najgorzej wstać i zjeść sniadanie, ciężko się oddycha... a potem to już z górki i wieczorem znów robi mi się słabo, kręci się w glowie. Mam nudności co jakiś czas. Dzis już 7 tydzień stuknął. Za 2 tyg. idę do lekarza. Tez mam problemy ze spaniem na brzuchu a kocham to
:) Wykorzystuję okazję ile się da.
Milego dnia! Ach, ta druga ciąża jest cięższa w samopoczuciu niż 10 lat temu:) Może nie ten wiek:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

kaszubski park miniatur byl ktos? (55 odpowiedzi)

Warto?

Zabawki dla 2-3 miesięcznego dziecka (18 odpowiedzi)

cześć Dziewczyny, zwracam się do Was z zapytaniem. Mój Synek ma 2 miesiace i 1 tydzień. Na chwilę...

Nie mogę się pozbierać po usg i informacji o płci dziecka:-( (36 odpowiedzi)

mam straszne wyrzuty sumienia, że w ogóle tak myślę i czuję:-( bardzo mi z tym źle i oczywiście...