Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Zakładam nowy wątek.
Witam wszyskie mamusie i dzieciaczki w brzuszkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny gdyby ktoras chciala to zapraszamhttp://ogloszenia.trojmiasto.pl/dla-dziecka/komplet-dla-dziecka-r-68-ogl60480188.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ola pojechalam dzis i kupilam wage zwazylam mala i wazy 5400 wiec albo zle zwazyli mala albo ich waga szwankuje. Wyszlo ze przez 7tyg 1kg.Bylam w srode u niego zbadal na fotelu zrobil usg i wszystko ok, ale wiecej do niego nie pojde. Co do mleczka sciagam od 90 do 120ml z 2-3razy dziennie reszta cycuch jak nie ma focha :) i mm. Czasem jest tak ze je moje caly dzien a czasem moje i mm wiec ciezko mi to obliczyc. Nie powiem bo zdaza sie dzien ze mala dostaje tylko mm. Mysialybysmy sie umowic na jakas kawke i pogadac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Monika, przepraszam mam pytanie do Ciebie. Ile razy na dobe sciagasz mleka i ile butelek dostaje twojego a ile mm?przepraszam ale tez juz powoli sie zastanawiam czy tak nie robic.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zmianę jak najszybciej bo na karmienii piersia dolna granica normy to 140g wiec na 4tyg. Minimum to 600g. Byłaś u szemryka na kontroli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic chyba musze zmienić pediatre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Monika to faktycznie przez te 7tyg 800g to malo a co pediatra na to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesli chodzi o wage to po wyjsciu ze szpitala przez 2 pierwsze tygodnie mala mi przybrala 540g a teraz przez kolejne 7tyg tylko 800g.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niedawno wlasnie zjadla ale tylko 1piers 2nie chciala i ryk zrobilam jej 60ml i zjadla, odbilo jej sie i zasnela wlasnie. Czasem zje 90ml. Nie wiem dlaczegk ale jak śpi i wstanie po 5-6godz to zjada tylko 60ml.Ja swoje mleczko czesto sciagam bo mala ma czasem takie dni ze piers wogule nie chce i mi bardzo placze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jezuuu jakbym czytala o moim tez 5-6min i koniec z tym ze moj potem nie chce butli juz i nie upomina sie o wiecej ale mysle ze malo zjada bo kak przybieral po 350g na tydzien tak teraz ledwo co 160g na tydzien:(a twoja po cycu ile sie domaga?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z piersi zje po 5-6min i koniec. Spi w nocy ladnie 3-4-5 a nawet 6godzin :) w dzien tez nie najgorzej od 30 do 2godz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ola karmie piersia i mm mala moim sie nie najada zje 2cycuchy i dalej placz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej nie karmisz juz swoim mlekiem? Moj kolek nie mial ale teraz zaczela mu sie lekka nietolerancja laktozy:/ moj w ndz. Będzie mial 11 tyg. I wazy 5300. Ur. 3kg i spadkowa 2860g.tez szalu nie ma. Przybieral super bo po 1,2kg a teraz ledwo ledwo. Ale cycka krótko ciagnie i pewnie to dlatego i nie wiem czy dalej go karmic piersia czy juz dac na luz i podac mm. Tylko mm boje sie dolegliwosci brzuszka:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej u nas juz dobrze mla miala kolki placz dzien noc koszmar. Zmienialismy mleko az 3zmiana na bebilon dala ulge. Wczoraj mielismy szczepienie wazy 5200 wydaje mi sie ze malo waga ur 4020 spadkowa 3860, mala marudna byla po szczepionkach ale dzis jest radosna, uśmiecha sie i gaworzy. A jak wasze maluszki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

halo dziewczyny jak u Was?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej u nas jest ok oprócz kolek i nie spania chodz juz sie troche uspokoilo.Ola ja mialam tak w szpitalu chcialam juz karmic mm ale maz mi przywiozl laktator elektryczny i nie poddalam sie do dzis karmie mala ale wiekszosc sciagam bo mala jak ma wziasc cycka to placz i sie tarmosi wiec cycka tylko w nocy, sciagam po 150ml z obu i dokarmiam mm bo moja się nie najada. Jezeli nie czujesz sie na silach nie karm na sile. :-*. Jesli chodzi o starsze dzieci to moja 5 latka zrobila sie nie do zniesienia robi wszystko zeby mala nie spala, poswiecamy strszym duzo uwagi nie wiem czemu sie tak dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć:) właśnie tez mialam pisać co u Was. U nas duzo sie dzieje. Maly mial infekcje gornych drig oddechowych, złapał od siostry i majowke spedzilam z nim na polankach. Dzis wlasnie jade do chirurga dziecięcego z nim bo kikut odpadl ale przrz gruba pepowine piwstala ziarnica pepka i pepek w srodku nie chce sie goic i sie slimaczy, ponic to lapisuja czyli fakim plynem przecieraja i to sie zamyka. A tak to probuje karmic piersia i powiem wam ze jest tobdla mnie meka. No gorsze niz porod. Pierwsza karmilam mm, bo mialam z nia rozne problemy. Z mlodym juz 6tyg. Walcze i powoli opadam sil i jestem zniechecona bo laktacji nie mam jakiejs super wielkiej, mlekiem nie tryskam wrecz cuagle muszę te femaltikery pic i inne pitoly bo jak tulko idstawiam to susza. Maly co 1h chce cyca i pon5-8min. Robi odlot i nawet ruszyc się z domu nie mogę bo ciagle tulko siedze i go karmie. Wxziraj psychicznie juz nie wyribilam i poszla butla z mm w ruch, maly po 3h ryku i prztsypiania przy cycy, zjadl 120ml i odpadl na 5h!!! Wkoncu trochę pospalam. No i sama nie wiem czy sens jest tak na sile z tym cycem walczyć. Z moja starsza cira przez to wszystko wogle czasu nie spedzam i ona mega to przezyw i tak dochodze do wniosku ze to moje karmienie bokiem wychodzi:/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czesc dziewczyny jak sobie radzicie z maluszkami. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochane, ja mam termin na koniec maja. Chciałabym zamówić sobie taki zestaw wyprawkowy. Co sądzicie? Jest przecudny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję dziewczyny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Monia gratulacje wielkie :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wasze pomysły na szybki obiad :) (105 odpowiedzi)

jak w temacie, poratujcie

Gdzie w trójmieście biżuteria Colibra? (19 odpowiedzi)

jak w temacie.

powrot z zagranicy a praca w Polsce? (199 odpowiedzi)

dziewczyny czy ktoras z Was wrocila z zagranicy i znalazla prace w Polsce???