Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Zakładam nowy wątek.
Witam wszyskie mamusie i dzieciaczki w brzuszkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Monika nie wiem jak z kardiologiem ale od nowego roku muszą znaleźć Ci termin w ciągu tygodnia do specjalisty.

Ja dziś byłam w lux medzie pobrać GBS i czystość pochwy. Lekarka NFZ chciała zrobić mi 12 kwietnia a to trochę późno i bez sensu jeszcze jechać z tym do invikty i płacić. A tak w ramach pakietu mam zrobione i nie musiałam nigdzie jeździć z tym.

Nasza założycielka wątku Korcia urodziła kilka dni temu synka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wiem ze moze puls byc wysoki od 109 do 118 to za duzo przytym wysokim pulsie mam dretwieniw twarzy rak i nog wiec cos jest nie tak. Ty juz masz z gorki ja jeszcze trochę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To fakt, na kardiologa to teraz poczekasz...szybciej urodzisz:) Ale puls słyszałam że w ciązy może być wysoki, bo serduchu ma dwa razy więcej roboty:/ To już chyba taki etap, że każda z nas ma już dość. U mnie jak wybił 38tc, nagle poczułam się gorzej, w sensie senność okropna w dzień a w nocy do 5 nie spie, okropne to. Też już mam dość, z jednej strony czekam na poród jak na zbawienie, z drugiej dopadł mnie strach przed porodem i chciałabym to odwlec. Ja miewam już takie dni że potrafie po 2 dni z domu nosa nie wystawić, tylko zrobie obiad i leże, taka bezsilnośc mnie dopada, ze się zastanawiam jak ja mam urodzić jak ja totalnie nie mam siły:/Ale już bliżej niż dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ola 36tc. Ktg nie robili mi:( Mierzylam dalam mu karrke z cisnieniami i powiedział że mam isc do rodzinnego zeby na ekg dal skierowanie zeby zobaczyc czemu ten puls taki wysoki i czemu dretwieje mi twarz rece nogi przy tym. Teraz zeby dostac się do kardiologa to chyba za szybko to niw nastapi. U mnie bole jak na okres, bol spojenia i to konkretny i tez nic sie nie dzieje od srodka :-( coraz gorzej sie czuje i moja psychika tragedia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Monia a ty ktory tydz. Jestes? Robilas ktg moze? Ja wizyta w piatek. Juz wiem ze ktg za free mam, wiec nawet nie czekam az on powie czy mam zrobic czy nie, tylko przed wizyta jade 1h wczesniej i chce zrobic ktg, moj w 37tc ważył 2900. Jestem ciekawa jak teraz. Monia co z twoim cisnieniem? U mnie niskie, moglabym spac calyyyy dzien.ja to chyba przenosze, bo nic, zadnych objawow a dzis 38+2dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My po wizycie mala 3100 nic sie nie dzieje a ból z tad ze mala uciska na spojenie lonowe tak powiedzial gin, kolejna wizyta za 2tyg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Monika ja nic w piersiach nie mam ;-) Ja chcę jeszcze kupić półko-przewijak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A powiedzcie mi czy wy tez macie w piersiach duzo pokarmu o mi wylatuje az:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej dziewczyny u mnie od 3dni bol krocza pachwin az chodzic mie moge, brzuch mi jeszcze bardziej opadl moge powiedziec ze go ciagne he he. W nocy ciezko ze spaniem i przekrecic sie z boku na bok. Ja musze kupic przewijak z komoda bo mam kolyske a na kolyske raczej przewijaka nie poloze bo jest krotsza niz lozeczko:( Ola sa takie specjalne mazaki markery co kryja rysy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie wszystko boli :-P Najgorzej w nocy przy przekręcaniu coś mi strzyka i obrzęki delikatne. Brak zwiastunów. U mnie jeszcze materacyk do łóżeczka muszę kupić,gondola też wyprana. Może są jakieś sposoby na stelaż żeby rys tak nie było widać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej dziewczyny, jak sie trzymacie? Ja weszłam w fazę wicia gniazda, jeszcze okna mi zostaly do umycia. We wtorek wybija mi równo 38tc+0, ale jak bolal dół krzyża, tak teraz totalna cisza...nic nie zapowiada ze w najblizszych dniach maly sie wykluje, wiec chyba do terminu na 04.04 jednak dotrwam. U was juz jakieś zwiastuny sa? Wczoraj robilam lifting wózka po córce i jak gondole ladnie wypralam i wyglada jak nowka tak jestem podlamana stanem stelaża, na jednej stronie ma liczne rysy:/ drazni mnie to bo pedantka ze mnie. Jak u Was przygotowania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ola to dobrze ze jest ok. To masz synka leniuszka bo u mnie mala caly czas tak kopie ze czasem taki bol:( czytalam ze powinno dziecKo teraz b duzo spac a u mnie odwrotnie. Mnie wszystko boli bol na okres ogolnie to wszystko juz mnie boli ale jestem sama z mala 5lat syn w szkole wiec robić musze wszystko uroki wsi mnie wykancza pomalu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ps. Jak sie czujecie? Ja fatalnie. Jakby po mnie czołg przejechał. Do tego cisnienie całe szczescie ok, ale uderzenia goraca mnie wykoncza. Jak ruchy waszych pociech? Ja zaczelam 38tc i maly mega spokojny. Poprzeciaga sie kilka razy w ciagu dnia, ale sa to takie delikatne wyciagniecia. Duzo spi. Jestem ciekawa ile jeszcze mi zostalo do godziny 0. Jak patrze to juz jakies powoli zwiastuny mam, ale ani czop nie odpada, ani skurczy z brzucha tez nie ma, wiec albo moge sie jeszcze 3tyg. Tak meczyc albo cos nagle sie zacznie. Eh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ps. Jak sie czujecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej. Bylam na IP w wojewódzkim. Zrobili ktg, badanie gin. Z wziernikiem, usg z przeplywami. Wiec w sumie przebadali od gory do dołu. Co najważniejsze, wody sie naprodukowaly i sa w normie, pepowina sie nie przejeli, wiec to naprawde chyba standard i często spotykane. Dzis calyyy dzien okropny bol w dole krzyza, bol glowy i ogolnie samopoczucie jak na okres, wiec w sumie calyyy dzien spalam. A dziewczyny orientujecie sie gdzie w ramach nfz, bez skierowania od gin. Moge zrobic ktg, poza IP?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ola jak u Was?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poczekam moze gorzej nie bedzie najwyzej podjade do szpitala skontrolowac,moze to tez po paralizu ktory mialam ponad rok temu i dlatego tak sie dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ja, Ania ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aha, no to jesteś w lepszej sytuacji. A nie możesz podejść do niego, albo do położnej i powiedzieć, że źle się po tym czujesz? Albo chociaż zadzwonić.. to w końcu jeszcze tydzień do wizyty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ania tak chodze do niego tylko ze ja mialam tylko kilka razy wyższe a tak ok cisnienie i dal tabletki odstawilam tylko ten puls mnie wykancza wczoraj 113 110 w srode mam wizyte powiem co jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobra,duża spacerówka,jaką polecacie? (34 odpowiedzi)

Wiem,że wątek pewnie powtarzam,ale nie wiem już gdzie szukac,bo dużo tego.Chcę kupic...

7latek nie chce czytać (33 odpowiedzi)

Mój syn mimo znajomości wszystkich liter nie chce czytać. Nie umie,nie chce złożyć wyrazu w...

odpieluchowanie - rady, wskazówki poprosze :) (20 odpowiedzi)

Dziewczyny biore sie ostro za nauke sikania do nocnika! Corka ma 2 lata i miesiąc, z nocnikiem...