Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

-Styczeń-

02.01 Slythia - synek
10.01 Kiki - synek
13.01 Imatra - córka
15-22.01 Małgosia - córka
16.01 Do_rota - synek
17.01 Emka - córka
19.01 kastinka - synek
20.01 debra.m - córka
25.01 lisiczka_
24.01 Dorota - synek
27.01 Nika531 - synek
27.01 kamcia01
27.01 Kamakam - synek
25/29.01 Lilith. - synek

-Luty-

03.02 Velcia
07.02 goya181 - synek
10.02 Malinka321 - synek
13.02 monika:-)
15.02 deklinacja - synek
16.02 olala82
16.02 ja_sama
20.02 kasha
23/25.02 MamaDawidka

-Marzec-

03.03 Ewelina

Poprzedni wątek zrobił się długi, więc pora na nowe otwarcie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Ja teraz wyjechalam w odwiedziny do rodzinki na Lubeszczyzne:) I jechalam autobusem i jakos dalam rade:) Jechalam w nocy i szybciej droga mi minela troche przeslalam:) Zaczyna nam sie 25 tydz maly ma 846 gram:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

hej mamuśki! bylam wczoraj u lekarza i na 100% bedzie dziewczynka:) uszczesliwilam moja Zosieusg polowkowe wypadlo pozytywnie wszystko ok, nawet lekarz przelaczyl nam na 3D i widzielismy ladnie buzke troche zaslaniala sie raczka ale i tak widok cudowny.niedlugo zaczne robic przeglad ciuszkow po mojej corci. co do kurtki zimowej, to w swoja bo mam troche wieksza parke moze wejde w listopadzie moze w grudniu a potem bede miala pozyczona od kolezanki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Moja też ma głowę przy prawym biodrze i zawsze jak jadę autem to się uakztywnia, tak samo było z poprzednią dwójka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Dziewczyny, jak się czujecie podczas jazdy samochodem?
Mnie cały czas kłuje w boku i wstrzymanie godziny to wyczyn... Mały trzyma głowę przy moim prawym biodrze i właśnie tam mnie gniecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

ja kupiłam kurtkę na giełdzie i teściowa dorobi mi taką wstawkę :P http://allegro.pl/ciepla-ciazowa-kurtka-z-odpinana-wstawka-46-nowa-i4682593049.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

A u mnie dziewczyna :)

Ja tez nie wiem gdzie kupic kurtkę.Te typowo ciązowe kosztują ok 300zł...porażka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

-Styczeń-

02.01 Slythia - synek
10.01 Kiki - synek
13.01 Imatra - córka
13.01 dagi87 - córka
15-22.01 Małgosia - córka
16.01 Do_rota - synek
17.01 Emka - córka
19.01 kastinka - synek
20.01 debra.m - córka
25.01 lisiczka_ - synek
24.01 Dorota - synek
27.01 Nika531 - synek
27.01 kamcia01
27.01 Kamakam - synek
25/29.01 Lilith. - synek

-Luty-

03.02 Velcia
07.02 goya181 - synek
10.02 Malinka321 - synek
13.02 monika:-)
15.02 deklinacja - synek
16.02 olala82
16.02 ja_sama - córka
20.02 kasha
21.02 luelle - synek
23/25.02 MamaDawidka

-Marzec-

05.03 Vika

zaktualizowałam listę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Ja też zawsze piorę dziecięce ciuszki po zakupach, ale bardziej dlatego że były macane w sklepie:) Prałam w normalnym proszku, kupuję Persila niemieckiego, więc łudzę się że lepszy, a płuczę w Lenorze białym (też z niem-chem:)).

luelle gratuluję chłopczyka:)

... a dziewczyny, gdzie zaopatrujecie się w kurtkę zimową? powoli zaczynam się zastanawiać nad namiotem na grudzien/styczeń, a żal mi wydawać kupę kasy na coś co później mi się nie przyda pewnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

tobie raczej nie powinno sie nic stac, ale u dziecka przepuszczalnosc przez skore substancji, szczegolonie tych rozpuszczalnych w lipidach, jest duzo wieksza niz u osoby doroslej - stad uzywanie mniej drazniacych kosmetykow i detergentow do prania. zabrania sie stosowania nawet niektorych masci, bo ich wchlanialnosc moze okazac sie za wysoka przy tak cienkiej skorze dziecka. wiec dziecku prac obowiazkowo.

co do szczepien - rowniez z obowiazkowo. temat jest wyczerpany i uargumentowany dostatecznie tylko po stronie zwolennikow, a burza medialna i domniemane konsekwencje nie sa nalezycie dokumentowane.

na koniec jeszcze dodam - grono chlopakow sie powieksza! nie lada zuch mi rosnie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Ja też zawsze piorę nowe ubrania dla dzieci ale dal siebie nie-moze to błąd? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Kiedyś wydawało mi się, że ciuchy z lumpeksu nie są zbyt higieniczne. Ale pracując w Reserved przekonałam się, że tamte ubrania miały w sobie tyle chemii, że już lepsze ubranie wielokrotnie wyprane. Nowe ubrania są tak mocno nasączone, że po zapachu można odróżniać kolor... Najbardziej charakterystyczny był zapach fioletu :) Od tamtej pory zawsze piorę nasze ubrania przed pierwszym noszeniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Ja tez mam pare ciuszkow z lumpa. Moja mama czasem cos wynajdzie, przewaznie koszule albo jakies pola, udalo jej sie znalezc kurtki, wszystko jak nowe za grosze. A normalnie 1,5 rocznemu dziecku nie kupilabym np.koszuli benettona :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Ja zLidla nie do konca zadowolona szczególnie przy starszych chłopcach- niektóre bluzki mają wąśkie rękawy-zwłaszcza koszulki polo były niewypałem.
Za to zadowolona byłam ze skarpetek.
Ale za to dzis z ciekawosci weszłam do lupeksu i znalazłam przecudne, jak nowe sukienki sztruksowe i inne za 2zł i taniej. :) Ogólnie nie przepadam za lumpeksowymi ciuchami dla dzieci ale takich sukienek i bluzeczek u nas w sklepach na razie nie widziałam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Ja w sumie polecam tez ciuszki z lidla. Juz od jakiegos czasu kupuje tam ciuszki i w sumie jestem zadowolona. Jedyne czego nigdy tam nie kupilam to body. Najbardziej chyba lubie z h&m bo tez mam wrazenie ze rosna razem z synkiem i body kupuje tylko tam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Ja kupiłam całą wyprawkę ubraniową używaną po chłopcu od koleżanki a nowe dokupiłam w Tesco, Natomiast inne rzeczy będę kupować w Akpolu i Mama i Ja. Niektóre (które można) zamawiam przez internet a najważniejsze też bedę w Gemini zamawiać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Dziewczyny jestem po echu serca płodu. Byłam w Invikcie u dr Chojnickiego,koszt z konsultacją to 250 zł. Serduszko zdrowe. Naprawdę polecam to badanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Vika, od 14 tygodnia pokazuje siusiaka. A buzia mu się bardzo szybko zmienia, w trzy tygodnie wyładniał, aż miło popatrzeć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Lilith, dzidziuś nie pokazał co między nóżkami? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Podobno karmienie piersią pozwala uniknąć rota, ale widzę, że my mieliśmy po prostu dużo szczęścia...

Odnośnie ubranek, to ja najbardziej lubię te używane, zwłaszcza gdy dziecko uczy się jeść samodzielnie. Mała miała wszędzie owoce/kaszki, nawet do pieluchy umiała napakować jedzenie. A nie ma sposobu na spranie jabłuszka, bananów i marchewki :(
Sama polecam ciuszki z Lidla, bo trzymają fason i nawet brokatowe nadruki dobrze się trzymają i nie pękają. Z Endo nie miałam kłopotu i mogę polecić cieple bluzy- "rosły" razem z dzieckiem. A moim faworytem jest Lindex- ładne wzory i bawełna nie do zdarcia.

Byliśmy podglądać dzidziola :) Piękną ma buzię, bo lekarz przełączył w trakcie badania na 4D i wydrukował nam fotki. Wszystkie organy rosną według standardów, a zapomniałam zapytać ile waży i mierzy... Ale to teraz jeszcze nie jest takie ważne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie styczniowo-lutowe 2015 cz.2

Hej dziewczyny, ja badzo polecam ubranka F&F z Tesco. Sa duzo lepszej jakosci niz te z 5-10-15, smyka, lidla czy na nawet endo (swoja droga te z endo sa chyba najgorsze - zwlaszcza po praniu). Nie ma sie co ludzic ze po kilkunastu praniach i po odpieraniu plam po marchewce beda wygladac jak nowe - ale stosunek ceny do jakosci jest rewelacyjny. Teraz bylam w Tesco i widzialam bardzo duze znizki na niektore ubranka (bielizne tez) wiec polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Poradźcie coś na wypadające włosy :( (15 odpowiedzi)

Dziewczyny, jak w temacie... proszę pomóżcie, bo sama nie wiem co robić. Karmię piersią od 5ciu...

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (302 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

ortodonta gdańsk (26 odpowiedzi)

Hej Polećcie mi proszę bardzo dobrego i sprawdzonego! ortodontę dla nastolatki. Często słyszę, że...