Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

sierpień
31.08 - DoR86 - Redłowo, chłopczyk

wrzesień
04.09 - Aspiryna, Redłowo, płeć nieznana
04.09 - domi.x, Zaspa(?), prawdopodobnie dziewczynka
05.09 - Jenny, Śródmieście, płeć nieznana
12.09 - Sanderka25 Kliniczna, chłopczyk
16.09 - Niulka, Zaspa, synek
19.09 - just.jot Zaspa, prawdopodobnie dziewczynka
21.09 - Beti, Kliniczna, płeć nieznana
22.09 - SabciaB Redłowo płeć nieznana
23.09 - mandalka Zaspa płeć nieznana
25.09 - inka Zaspa prawdopodobnie córka
25.09 - ewela Kliniczna prawdopodobnie dziewczynka
25.09 - Agnieszka Szpital Wojewódzki czuje że dziewczynka
28.09 - ABa, chyba Kliniczna, prawdopodobnie chłopczyk
29.09 - iwonka Wejherowo, płeć nieznana

październik

1.10 - Becik27, Kliniczna, dziewczynka
1.10 - nalesnik86 Kliniczna płeć nieznana
1.10 - Gumiś chłopczyk szpital jeszcze nie wybrany
4.10 - ` Silje, Kliniczna bądź Poliklinika Arciszewscy, płeć nieznana
6.10 - emi - Wejherowo płeć nieznana
07.10 Tunia- Wejherowo bądź Kliniczna
14.10 - aleksandra29 Wejherowo
16.10 - winogrona - płeć nieznana
17.10 - nika_22, płeć nieznana
18.10 - Papaya, Wejherowo
19.10- marynial, Kartuzy, płec nieznana
22.10 - Lenka, płeć nieznana, pewnie Zaspa
22.10 - Kasix88
23.10 - .Donka,
27.10 - Zoojaa - Wojewódzki płeć nieznana

Kochane nowy wątek bo stary już za długi;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

O właśnie, mnie boli po całej szerokości nad pośladkami. Masakra, przy siadaniu i wstawaniu, przekrecaniu się podczas snu albo prostowaniu.
Spaceruje dość mało, więcej jeżdżę, głównie z uwagi na brak czasu, ale kiedy tylko mogę to zostawiam samochód i idę pieszo.
"Prawie 6ty miesiąc"- ale to ładnie zabrzmiało! :-) No tak, to już jest 6ty miesiąc! Jakoś szybko leci ten drugi trymestr. Pierwszy ciągnął mi się okropnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

gratuluję kolejnych udanych badań połówkowych :) Mnie z kolei bardzo szybko wyszedł brzuch od 2 miesiąca wszystkie spodnie mnie cisnęły i przerzuciłam się na ciążowe, a teraz dużo osób mi mówi że mam mały brzuch jak na prawie 6 miesiąc.Co do bóli to mi bardzo dokucza co jakiś czas ból prawego pośladka koszmar przy wstawaniu z łóżka,siadaniu,schylaniu przez to spaceruje tylko po okolicy ech
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Ja na spotkanie przystaje bardzo chętnie, ale wolałabym w Gdańsku, jeśli byłaby taka możliwość :-) mam ostatnio trochę spraw na głowie dlatego poprosiłabym gdzieś bliżej :-)
Dziewczyny, czy tylko ja mam już taki wielki brzuchol i dokuczający kręgosłup? ;-) z tego, co piszecie macie niewielkie brzuszki, a mnie tak strasznie wyrzuciło do przodu :-/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Hej dziewczyny ale ten czas szybko leci zaraz polowa ciąży :-). Ja jeszcze nie wpadłam w sidla zakupów ale coraz ciężej jest sie powstrzymać :-). Mam nadzieje ze za dwa tygodnie poznamy Plec to nadrobię zakupowe zaległości :-). To moja pierwsza ciąża ale zawsze chcialam chodzić do szkoły rodzenia :-). Dlatego zaczynamy ta przygodę juz 2.06 :-). Mialam obawy czy 20 tydzień to nie za szybko, ale wychodze z założenia ze im prędzej tym bedzie mi lżej dojeżdżać a moze dowiem sie kilka przydatnych rzeczy zanim zabiorę sie za poważniejsze zakupy :-).
Uważam ze pomysl spotkania jest świetny i najwyższy czas sie poznać :-). Caly czas pracuje ale po pracy z przyjemnością :-).

Pozdrowionka :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Hej kochane dziś zakupiłam sobie poduszkę motherhood coś wspaniałego poleżałam z nią i już widzę że z moim bolącym
kręgosłupem będzie baaaaaardzo przydatna;)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

hej;) jestesmy po kolejnym badaniu :) nasz potworek ma 14 cm i waży 250gr :) no i prawdopodobnie (na 80-90% jak to powiedział lekarz) jest chłopcem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Tina - rozumiem.

Mogę Ci polecić mamaija. Nie są tani, ale mają politykę taką, że jak znajdziesz taki produkt który inny sklep internetowy ma w niższej cenie to sprzedają po tej niższej cenie :-). Rzadko kiedy ktoś o tym wie :) Mi powiedziano na szkole rodzenia i skorzystaliśmy kilka razy np. na foteliku maxicosi, bazie i innych :-) Mam nadzieję, że jeszcze mają taką politykę. To mega wygodne, bo nie musisz płacić za wysyłkę i możesz sobie "pomacać" produkt, pojechać i odebrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

papaya- ja poniewaz na poaczatku chce miec dziecko u siebie musze zdecydowac sie na male lozeczko, to spelnia tez funkcje turystycznego ktore latwo sie skladacena nie jest niska ale licze na to ze potem sprzedam :) musze tez kupic fotelik z baza i moze w ktoryms ze sklepow dostane rabat na zakupy.

jesli chodzi o sprzedaż rzeczy to w najblizszym czasie bede sprzedawac krzeselko do karmienia, mniej wiecej w takim stylu
http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-baby-mix-kolka-silikonowe-i5194740751.html
a tapicerka podobna do chicco safari, moze ktoras jest zainteresowana?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Tina to łóżeczko super, ale cena też niezła 530 zł :-) Chyba przy drugim dziecku nie będę tak szalała, chociaż wydaje się bardzo ułatwiające funkcjonowanie z maleństwem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

winogrona - ale mnie rozbawiłaś tą reakcją lekarza, haha :)

My powolutku dobiegamy do końca 16-tego tygodnia, krwawienia i plamienia ustały, także jest powód do radości, jak do końca tygodnia nic się nie wydarzy, mam pozwolenie na zmniejszenie dawki leku na podtrzymanie :)
A do lekarza muszę jeszcze poczekać prawie 2 tygodnie, będę w połowie 18-tego tygodnia, więc mam nadzieję, że lekarz zobaczy kto tam się kryje. Ja już czuję ruchy dziecka, dziwne, bo wydaje mi się, że to dość wcześnie, ale jestem pewne, że to dzidzia daje o sobie znać.
Brzuszek mam jeszcze dość mały, ale na tyle duży żeby nie mieścić się w żadne spodnie, byłam zmuszona do chodzenia w jednych spodniach na gumce i w sukienkach, dlatego zainwestowałam w ciążowe rurki - super sprawa.

Nad szkołą rodzenia jeszcze się nie zastanawiałam, jakoś czuję że mam na to trochę czasu. Cieszę się, że u Was wszystko dobrze dziewuszki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

papaya - w sumie chyba zle nazwalam bo to ie do konca kołyska, ale jest takich mniejszych wymiarów- chicco next2 me, łóżeczko dostawne, jest na kółkach można przemieszczac no i doczepic do łozka rodzicow :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Może coś komuś podpowiem w sprawie szkoły rodzenia...

Teraz jestem w drugiej ciąży i do szkoły rodzenia się nie wybieram, ale w pierwszej chodziłam do Pani Basi ze szkoły rodzenia BOBAS http://www.bobas.szkola.pl/ w Gdyni Cisowej. Generalnie polecam, Pani Basia ma dużo energii, ma profesjonalne podejście ale z dozą humoru i jest sympatyczna. Tylko z jednym bym się nie zgodziła, jej teoria z alergia na białko mleka krowiego, bo wszystkie dzieci podejrzewa, że mają uczulenie. Chyba dlatego, że sama ma problem z przyswajaniem produktów mlecznych i jest przewrażliwiona, ale tak to polecam.

W Gdyni tez jest bardzo znana, polecana Pani Guć. To tyle :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Cześć dziewczyny!
Ja się przed chwilą zapisałam do szkoły rodzenia supermama, wpisowe 25 zł, partner 75 zł. Zaczynam dopiero od 29 czerwca, bo teraz mam remont i zaraz wybieram się na urlop :) Trzeba jeszcze korzystać ;)

Byłam wczoraj w inviccie, gdyby nie to, że wspomniałam o moich "plamieniach" to nawet by mnie nie zbadał. Na samych konowałów trafiam, ale już nie chcę zmieniać, bo to i tak mi nic pewnie nie da. Szkoda gadać, usg też nie zrobił. Dobrze, że mam z abonamentu w lux medzie w poniedziałek to coś wiecej się dowiem, ale pewnie o płci nic, bo znowu Szymula będzie robił więc juz widzę jego "zadowoloną" minę...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Dawno nie odwiedzałam strony Mamusiek, bo po niektórych smutnych wiadomościach musiałam spasować, za bardzo się przejmowałam... ale już jestem.

U mnie to końcówka 18 tyg i nie wiem jeszcze kto tam siedzi, ale 22 mam się dowiedzieć, czy wszystko gra i jaka płeć :-)

Zakupów jeszcze nie robię, ale sporo rzeczy będę miała po córeczce, która niedługo skończy 3 latka. Dziewczyny, mówię, Wam, ale ten czas leci... nawet nie wiem kiedy to wszystko minęło!

Podtrzymuję to co kiedyś zaproponowałam :-)
Macie ochotę się gdzieś spotkać? Na spacerek, albo koktajl owocowy? :-)
Proponuję Bulwar w Gdyni. Ktoś chętny? Najlepiej w tygodniu. Może być po pracy, a może być też w ciągu dnia jak dla mnie, bo mogę się zrywać śmiało :-)

Pozdrawiam Mamuśki i udanego weekendu! Jestem mega szczęśliwa! :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Tina85, a jaka to kołyska? Dasz namiar sobie oblookam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

ja się do szkoły chyba nie wybieram, zdaje się że kiedyś takie filmiki szkoła rodzenia i cały kurs był w necie, poszukam i najwyżej przejrzę, w pierwszej ciąży chciałam chodzić ale dostałam zaraz od lekarki, III trymestr bardziej leżący
Jeśli chodzi o krótką szyjkę może powinnaś mieć pessar jak któraś z dziewczyn ?
wczoraj miałam wizytę, ale na nfz wiec nic szczególnego się nie dowiedziałam prócz tego - "żywe!, jest rusza się, widziała Pani ?"
za każdym razem ten sam tekst :P
za 2 tyg. połówkowe może w końcu poznam płeć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Ja jakoś nie mam zapału to zakupów, może to jeszcze blokada. Ostatnio przejrzałam ubranka po córci, mniej więcej wiem czego mi brakuje. Wczoraj zamówiłam torbę do wózka bo wózek będę miała po pierwszej niuni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Co do szkoły rodzenia teraz się nie zapisuje, ale chyba w poprzedniej ciąży tez uczęszczałam do supermamy na ujescisku, byłam zadowolona szczególnie z położnej, mam takie szczęście ze teraz pracuje w mojej przychodni i pobiera krew wyjątkowo bezbolesnie :)

Co do zakupów to jakoś ciagle tez mam blokadę, jedynie z wózkiem się pośpieszyłam ale myśle ze niedługo się rozkręce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Tygryska Pani Doktor jest dość zapracowaną osobą, może miałam po prostu szczęście że się dodzwoniłam. Ktoś gdzieś zasugerował że jak nie bedzie odbierała to żeby jej napisac smsa (bo to chyba jej prywatny numer). Kurs trwa 10 tygodni, ale na pewno nie będzie czekała do końca tej tury żeby rozpocząć kolejną. Jak będziesz dzwoniła to dowiedz się proszę czy to jest na nfz, bo mi teraz głupio :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Hej mamuśki:))))))) widzę że zakupy pomału ruszyły pełną parą;))))my też pomalutku robimy co by nie zostać z tym wszystkim na ostatni moment wózek mamy już też wybrany kupimy tylko jakoś w wakacje;))))
dziś byłam u koleżanki która niedawno urodziła słodziak mały pomyślałam boszeeeee niedługo my będziemy mieli takiego bobasa;))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jaka zabawke polecacie dla półrocznego dziecka?? (23 odpowiedzi)

zastanawiam się nad garnuszkiem na klocuszek, miałyscie może tą zabawkę. Wasze dzieci były z niej...

Zabawki dla 2-3 miesięcznego dziecka (18 odpowiedzi)

cześć Dziewczyny, zwracam się do Was z zapytaniem. Mój Synek ma 2 miesiace i 1 tydzień. Na chwilę...

mama z depresją (53 odpowiedzi)

Witam, Znalazłem w internecie taki tekst:...