Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

sierpień
31.08 - DoR86 - Redłowo, chłopczyk

wrzesień
04.09 - Aspiryna, Redłowo, płeć nieznana
04.09 - domi.x, Zaspa(?), prawdopodobnie dziewczynka
05.09 - Jenny, Śródmieście, płeć nieznana
12.09 - Sanderka25 Kliniczna, chłopczyk
16.09 - Niulka, Zaspa, synek
19.09 - just.jot Zaspa, prawdopodobnie dziewczynka
21.09 - Beti, Kliniczna, płeć nieznana
22.09 - SabciaB Redłowo płeć nieznana
23.09 - mandalka Zaspa płeć nieznana
25.09 - inka Zaspa prawdopodobnie córka
25.09 - ewela Kliniczna prawdopodobnie dziewczynka
25.09 - Agnieszka Szpital Wojewódzki czuje że dziewczynka
28.09 - ABa, chyba Kliniczna, prawdopodobnie chłopczyk
29.09 - iwonka Wejherowo, płeć nieznana

październik

1.10 - Becik27, Kliniczna, dziewczynka
1.10 - nalesnik86 Kliniczna płeć nieznana
1.10 - Gumiś chłopczyk szpital jeszcze nie wybrany
4.10 - ` Silje, Kliniczna bądź Poliklinika Arciszewscy, płeć nieznana
6.10 - emi - Wejherowo płeć nieznana
07.10 Tunia- Wejherowo bądź Kliniczna
14.10 - aleksandra29 Wejherowo
16.10 - winogrona - płeć nieznana
17.10 - nika_22, płeć nieznana
18.10 - Papaya, Wejherowo
19.10- marynial, Kartuzy, płec nieznana
22.10 - Lenka, płeć nieznana, pewnie Zaspa
22.10 - Kasix88
23.10 - .Donka,
27.10 - Zoojaa - Wojewódzki płeć nieznana

Kochane nowy wątek bo stary już za długi;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Cześć, dziewczyny :-) widzę szaleństwa zakupowe u Was na dobre rozpoczęte.
My już w nowym mieszkanku :-) jest jeszcze bałagan po remoncie, meble nieskręcone, ale to już sobie powoli ogarniemy. Dwie pierwsze noce za nami także damy radę ;-)
Cały czas czuję przewracanie dziecka, ale takiego typowego kopa jeszcze nie dostałam. Czekam na tego pierwszego kopniaka z niecierpliwością :-)
Zakupy chwilowo opuściłam ze względu na brak czasu, ale z przyjemnością czytam o Waszych zakupowych szaleństwach ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Dzięki dziewczyny za rady! Ostatecznie mąż kupił mi tabletki do ssania i syrop z Prenalenu :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Silje ja brałam tantum verde i homeppatyczne - engystol, po 1 dniu mi przeszło , zreszta engystol już 2 razy w ciąży zapobiegl rozwinieciu choroby i po 1 dniu przechodziło ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

just.jot a gdzie do lumpka chodzisz? Ja od niedawna mieszkam w Gdańsku i nawet nie wiem, gdzie takich skarbów dla Młodego szukać :)
Adamski w przychodni studenckiej przyjmuje, może na pierwszą wizytę trzeba poczekać, ale później ciężarne mają pierwszeństwo w ustalaniu terminu. Ja co prawda nie chodzę do niego, ale do innego dr z tej przychodni, ale usg mam co wizytę, średnio co 4 tyg. i to na NFZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Silje bo płukanka z soli nie pomaga :) To jakiś mit, nie róbcie tego. Na gardło płukanka woda utleniona z wodą zwykłą (1/5 do 4/5). Naprawdę pomaga, działa od razu! Nam w ciąży niewiele można, więc proponuję naturalne metody lecznicze (czosnek, cebula, dużo witamin w postaci owoców/warzyw).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Witajcie mamusie,

u mnie noc nieprzespana, dopadło mnie chyba jakieś przeziębienie. Gardło boli, katar męczy... Ehh, a w niedzielę mamy komunię bratanka w Białymstoku... Muszę się jakoś dokurować... Macie może jakieś sprawdzone sposoby domowe na bolące gardło? Od płukanki z soli aż mnie odrzuca...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Witam, czy ktoras z was bylaby zainteresowana kupnem niedrogo uzywanych spodni w rozm. S firmy Happy mum. Mam rybaczki i dlugie takie wiosenno letnie w bardzo dobrym stanie. Jesli tak to prosze o maila na turybka@tlen.pl wysle info i zdjecia. I zycze wszystkim wszystkiego dobrego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Just.jot wizyta u dr Adamskiego 150 zl z usg. Ja tez idę 28.05. Ja dla córki tez w lumpach pamiętam perelki kupowałam. Teraz przez ta cala sytuacje nie mam weny, nie umiem sie do konca przełamać z zakupami...
A co do prywatnej opieki to w Lux medzie nie lepiej...
Jestem zadowolona, bo pzu po pobycie w szpitalu przeslalo mi kartę apteczna z kwota 200 zl. Nawet nie wiedziałam, ze cos takiego jest 😁
Miłego dnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

HEj!
Dziewczyny, ile płacicie za wizyte w Polmedzie u dr Adamskiego? Ja sie wkurzyłam, bo w enelmedzie, gdzie mam pakiet, terminy na usg to jakis kosmos. Placi sie za prywatna opieke i i tak czeka jak palant. Zapisalam sie do Manhattanu, na 28.05, bo ilez mozna czekac na kolejne badanie :/ Mysle, ze usg raz na 5 tygodni to nie przesada, co? Niby miałam połówkowe, ale chce pojsc wlasnie tak za dwa tygodnie, zobaczyc co u Poli, jak rosnie i sie rozwija..

Szukam nadal wózka.. powoli watpie czy taki upoluje uzywany.. Niby jeszcze 3 miesiace, ale czas tak szybko leci..
Mam za to góóóre ciuszków, wszystkie piekne i tanie z lumpa.. Ja tez głownie mam body i pajace, killka par getrów, a ostatnio upolowałam sliczna pikowana ciepla kurteczke i 2 pluszowe kombinezony.. królik i miś z H&M :D Ja bede moja mała przebierała chyba z 5 razy dziennie.. taka mam frajde, ze szok! Zawodowo zajmuje sie ciuchami i kosmetykami, wiec córcia potrzebna od zaraz :D
Dzis podobno ostatni dzien w tym tygodniu takiej ładnej pogody wiec uciekam na spacer nad morze! Miłego dnia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

dzień dobry dziewczyny:) jak tam u Was?ja sie do lidla nie wybierałam, jakoś średnio podobały mi się te ciuszki...My mamy kolejną wizytę w piątek, bardzo się denerwuję bo mam dziwne bóle jajników, ruchów chyba nie czuję, aczkolwiek coś tam czasami jakby pływało :) brzuch juz jest na tyle duży, że na ślub w przyszłą sobotę będę musiała się wbijać w suknienkę :) Mam nadzieję, że poznamy płeć w piatek i będziemy mogli gościom oznajmić dobrą nowinę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Ja też byłam w lidlu, ale na luziku, nie miałam ciśnienia i ochoty na przepychanki. Zajechałam z mężem o 17 i kupiłam 2 pary legginsów ciążowych, są bardzo fajne :) Ciuszków dziecięcych było jeszcze sporo, ale nie kupowałam.
Sabcia jak tam oczy córeczki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

No ja też pamiętam że pajace i body z długim rękawem oraz śpiochy i spodenki ze stopkami najlepiej się sprawdzały najwygodniej;))))
Ja w Lidlu nie byłam tak myślałam że będzie nawał ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

To tez moje pierwsze dziecko i wlasnie w obawie przed trudnosciami w ubieraniu nawet body mam po calosci rozpinane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

z mojego doświadczenia najlepsze w rozm, 56 i 62 są body i pajace rozpinane na całej długości, i zwykłe spodenki mogą być ze stópkami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

eN nie mam na razie innego pomysłu i jest to moje pierwsze dziecko więc założyłam, ze tak będzie bobasowi wygodniej tym bardziej, że jak będzie taki malutki i zwinięty w kłębek to trudno się ubiera, więc idę chyba na łatwiznę ;) Z innymi ciuszkami poszalejemy jak trochę urośnie ;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

cześć :) ja o dziwo bez problemów kupiłam spodnie dresowe i 2 podkoszulki, super wygodne ciuszki jestem zadowolona.Ewela moze na tej konsultacji Wam doradzą co kupić dla Michalinki. Co do ruchów to moja od wczoraj nauczyła się "falować" całym brzuchem byłam w szoku, że taka już silna skubana a czasami jak kopnie to aż boli, co to będzie później...
Beti widzę, że poszłyśmy w ten sam system ubierania body plus pajac lub body plus spodenki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Aaa, dzisiaj też byłam w Lidlu... Ja też się nie nadaję do takiej "wyrywaniny" :D Zakupiłam tylko (albo aż :D) jedną sztukę dresu ciążowego, złapałam, póki było luźno, później jak uzbierała się grupa mamuś wyrywających sobie z ręki, to odpuściłam i uciekłam :D Co do samych spodni, są świetne, lekkie i idealne na teraz i na lato ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Dzień dobry! ;-)

W piątek miałam wizytę u swojej gin, z moim Maleństwem wszystko w porządku! ;-) Nasze dziecko jest strasznym wstydnisiem, nie można potwierdzić płci na 100 %, bo albo się odwraca albo zaciska nóżki, także cały czas pozostajemy przy "wydaje mi się, że widzę..." ;D

Emka, pytałaś o lekarza z Inviccty, ja prowadzę ciążę u dr Brzóski. Według mnie póki co jest ok. Szukałam lekarza, który będzie w stanie ogarnąć wszystkie moje problemy zdrowotne, bo trochę tego jest. Odpowiada na wszystkie pytania, zleca badania ;-) Mam tylko "ale" w stronę samej Inviccty, ale to już inna historia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

ja na polowania lidlowe sie nie nadaje, raz pojechalam i jak zobaczylam co sie dzieje w sklepie to zawrocilam na piecie, za to kolezanka ktora byla w tym samym sklepie 5 min pozniej upolowala dla mnie rzeczy, niestety nie mam drygu a pozniej juz zadko kiedy uda mi sie trafic na to co chcialam.
moje malenstwo szaleje, fika i fika, az ciezko sie na pracy skupjc takze jestem bardzo zadowolona z tego 😀
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Już po zakupach w lidlu :D Kupiłam 2 pary legginsów ciązowych, podkoszulkę i takie śpioszkowe spodenki dla malucha, wzięłam trochę większe 62-68, bo wszyscy mówią, żeby tych najmniejszych nie kupować, bo szybko rośnie - zobaczymy. Mam tylko dwie sztuki bodziaków z długim rękawem w rozmiarze 50-56, 3 pajace cienkie 62 i 3 pluszowe też 62 i 7 par bodziaków 68, więc na moje oko chyba jeszcze kupię zestaw bodziaków w rozmiarze 62.



Jak tam z r******i bobasa dziewczyny? Mój puka mnie w brzuch, ale jakoś rzadko, ze dwa razy dziennie upilnuję. Wydaje mi się, ze to mało.



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

opieka naprzemienna nad dzieckiem wasza opinia (9 odpowiedzi)

mam pytanie co sądzicie na temat takiej opieki nad dzieckiem po rozstaniu rodziców. Dziewczynka...

moj 4 latek jest nie do wytrzymania (154 odpowiedzi)

Witam, czy ktoras z mam miala moze problem z krzyczacym I bardzo jeczacym dzieckiem? Synek...

czym myjecie drzwi kabiny prysznicowej? (48 odpowiedzi)

Dziewczyny, poradzcie, ja zwariuję. Strasznie duzo czasu schodzi mi na mycie drzwi kabiny...