Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

sierpień
31.08 - DoR86 - Redłowo, chłopczyk

wrzesień
04.09 - Aspiryna, Redłowo, płeć nieznana
04.09 - domi.x, Zaspa(?), prawdopodobnie dziewczynka
05.09 - Jenny, Śródmieście, płeć nieznana
12.09 - Sanderka25 Kliniczna, chłopczyk
16.09 - Niulka, Zaspa, synek
19.09 - just.jot Zaspa, prawdopodobnie dziewczynka
21.09 - Beti, Kliniczna, płeć nieznana
22.09 - SabciaB Redłowo płeć nieznana
23.09 - mandalka Zaspa płeć nieznana
25.09 - inka Zaspa prawdopodobnie córka
25.09 - ewela Kliniczna prawdopodobnie dziewczynka
25.09 - Agnieszka Szpital Wojewódzki czuje że dziewczynka
28.09 - ABa, chyba Kliniczna, prawdopodobnie chłopczyk
29.09 - iwonka Wejherowo, płeć nieznana

październik

1.10 - Becik27, Kliniczna, dziewczynka
1.10 - nalesnik86 Kliniczna płeć nieznana
1.10 - Gumiś chłopczyk szpital jeszcze nie wybrany
4.10 - ` Silje, Kliniczna bądź Poliklinika Arciszewscy, płeć nieznana
6.10 - emi - Wejherowo płeć nieznana
07.10 Tunia- Wejherowo bądź Kliniczna
14.10 - aleksandra29 Wejherowo
16.10 - winogrona - płeć nieznana
17.10 - nika_22, płeć nieznana
18.10 - Papaya, Wejherowo
19.10- marynial, Kartuzy, płec nieznana
22.10 - Lenka, płeć nieznana, pewnie Zaspa
22.10 - Kasix88
23.10 - .Donka,
27.10 - Zoojaa - Wojewódzki płeć nieznana

Kochane nowy wątek bo stary już za długi;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Ja to już w ogóle nie wiem jakie rozmiary ciuszków mam kupować... W sumie mała urodzi się na pewno sporo wcześniej ok 35 tygodnia lub jeszcze wcześniej, więc będzie malutka. No, ale po operacjach w szpitalu na pewno nie będzie ubierana...więc nie wiem. Ciężko wyczuć. Ogólnie kupuję mało ciuchów, po urodzeniu chyba kupię. Najważniejszy dla mnie na początek będzie dobry, elektryczny laktator, bo nie będę miała od początku małego ssaczka i będę musiała wszystko ściągać, ciekawe czy uda mi się podtrzymać laktację...bo jednak co dziecko to dziecko a nie samo ściąganie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

będę w lidlu po południu, mam nadzieję,że coś jeszcze dostane ;). A od wczoraj mam całą wyprawkę do rozm 68, z nowych rzeczy kupowałam tylko bodziaki, skarpetki,czapeczki i kilka szt. cienkich pajaców.Body w końcu kupiłam w textil markecie, myślałam że ciuszki z textilu to made in china i się zdziwilam bo dorwałam spodenki i kopertowe bodziaki na długi rękawek z super bawełny i wszytsko produkt polski, ceny od 7 zł do 16, kopertowe bodziaki na krótki rękaw zamówilam na allegro. Resztę ciuszków kupowałam od lutego w fajnym rumskim komisie, śliczne rzeczy za baardzo małe pieniądze.
Zastanawiam się tylko czy 2 komplety w rozm 56 wystarczą tzn body+pajac ech ten rozmiar jest zawsze taki niepewny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

heh zawsze się śmieje jak jest "polowanie" w lidlu a w poniedziałek też sama zamierzam polować:-) spodnie dresowe zawsze się przydadzą choćby do chodzenia pod domu czy na działce:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

My zaczęliśmy kupowanie na dobre :)
Wczoraj byliśmy w carrefourze i był rzucony stos body i pajacyków za 10-15zł więc kupiliśmy 3 rzeczy no i skarpetki "I love Daddy". Stwierdziliśmy, że zamiast iść jednego dnia i kupić wszystko na hurra będziemy za każdym razem kupować "coś". Generalnie inwestujemy w rzeczy nowe ale tylko tyle ile naprawdę potrzeba na początek do szpitala na te kilka dni, bo na pewno mnóstwo fajnych rzeczy dostaniemy (wiecie jak to jest, każdy do dziecka przychodzi z czymś) a poza tym zbieramy po bliskiej rodzinie jakieś mało używane rzeczy, dla takiego maluszka serio nie warto kupować (chociaż na początku miałam wizję, że wszystko kupimy nowe, ale ceny w smyku czy h&m to jest jakiś kosmos...)

No i najważniejsze-kupiliśmy dziś łóżeczko!! Oczywiście też na początku upierałam się przy nowym, ale w sumie dać 350zł,a 150 to różnica, za to materacyk, pościel i wszystko inne będzie oczywiście nowe :) Tak bardzo się cieszę, z mojej listy już jedna rzecz mniej, zostało tylko jeszcze jakieś sto tysięcy :P

Aa no i też czekam do poniedziałku na super oferty lidla, na pewno zajadę chociaż na chwilkę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

eN, dzięki za info, ja na pewno będę polować na okazje :-P w Tesco takie słodkie te ciuszki są i pidzamki, ale nie dam za jedną rzecz 59 zł, żeby synek ubrał raz, bo zaraz będzie za małe.

Moi sąsiedzi urodzili w marcu chłopca, już powiedzieli, że z ciuszków nie mam nic kupować, wszystko dostanę. Większość z metkami, bo nie zdążyli dziecku nawet założyć i juz wyrósł z tego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Cześć :) połówkowe było super, najwięcej emocji we mnie wzbudziło :) a ja się zapisałam do szkoły rodzenia, to moja pierwsza ciąża, więc sporo jeszcze nie wiem.A Wy chodzicie/chodziłyście do szkoły rodzenia?Kierowałam się bliskością od domu (kiedyś kilka minut od domu w ciąży kilkanaście ;D tak wolno chodzę) i tym, że jest na nfz, jednego dnia prowadzona jest gimnastyka a drugiego teoria. Dziewczyny od poniedziałku w lidlu są ciuszki ciążowe podkoszulki, leginsy, dresy i ubranka niemowlęce, może uda mi się coś upolować.
Miłego dnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

tina85 i emka dzięki za wyczerpujące informacje, zapisałam się na 28.05 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

tina85, ja dopiero teraz mam połówkowe 11 czerwca i jestem pierwsza na liście:)

ewela_ dokładnie tak, jak pisze tina, najbardziej denerwuje czekanie, szczególnie jak masz wizytę na godz. 16-17, bo na rejestracji zapisują faktycznie co 5-10 minut i jak dziewczyny idą na usg to robi się kolejka, więc jak będziesz się zapisywać to celuj we wcześniejsze godziny. Ale co do doktora, naprawdę jest przychylny kobietom i bardzo staranny - jak wyszły mi pozytywne testy, zrobiłam badani krwi i chciałam się umówić na potwierdzenie ciąży (wolny termin za 3 tyg.), zadzwoniłam, powiedział, że bez problemu mam przyjść i on mnie dopisze do listy na rejestracji. Teraz tak samo, wizytę mam dopiero w czerwcu, ale gdyby coś się działo to mam dzwonić i bez problemu mnie przyjmie. USG w Polmedzie jest dobrej jakości, a doktor bardzo szczegółowo analizuje każdą ciążę - o usg prenatalnym sporo naczytaliśmy się z partnerem i mieliśmy duuuużo pytań - na każde odpowiadał rzeczowo, dużo sam komentował, także naprawdę polecam :)

Pozdrawiam Was serdecznie, życzę udanego dnia i idę maszerować w gdyńskim Marszu Nordic Walking :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

tak z usg.usg maja super, ostatnio włączył mi w trakcie wizyty 4d, bez dodatkowych opłat, zrobił zdjęcie. jest na tyle dobry sprzęt że będzie mi tam robił połówkowe:) terminy średnio ok 2-3 tyg, bo on tylko raz na tydzień jest, ale często się zwalniają i można sie wbić szybciej. jeśli jest konieczność pilnej wizyty to dr powiedział że zgłasza to w rejestracji i prosi o przyjecie.jedyne co mnie tam denerwuje ze zapisuja pacjentki co 5 min i tak np jak ide na 14 a nastepna jest na 14:05, a ja mam połowkowe umówione ktore będzie długo trwało.powstają opóżnienia. dlatego staram się umawiać jako pierwsza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

tina85 150 zł wizyta z usg? A usg w miarę dobre mają? Bo to niezła cena :) jeszcze tylko powiedz czy długie terminy oczekiwania? Dzięki z info :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

polmed w manhattanie, wizyta 150 zł
przyjmuje tez na nfz w przychodni studenckiej, ale ciezko tam sie dostac ponoc(terminy) no i sam dr odradzal-ze względu na warunki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

tina85 a gdzie przyjmuje prywatnie i ile kosztuje wizyta z usg?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

ewela- taki jest na każdej wizycie, cierpliwie odpowiada na każde pytanie, wszystko wytłumaczy i nie owija w bawełnę
emka- bardzo możliwe, ja teraz mam wizyte 14.05 ,moze kiedys sie spotkamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Tak, dokładnieTina85! :) Jak dla mnie wymarzony lekarz, odwiedzałam go jeszcze przed ciążą, mam do niego pełne zaufanie, zawsze mnie uspokoi i idąc do niego nie mam wrażenia, że odbębnia wizytę, tylko faktycznie się przykłada do prowadzenia mojej ciąży. To być może gdzieś się widziałyśmy w poczekalni w Polmedzie, a nawet o tym nie wiemy:)

Sabcia B cieszę się, że zabieg poszedł dobrze no i gratuluję Synka :)
Ewela_ fajnie, że Michalinka kopie, ja czekam z utęsknieniem, aż u mnie pojawią się kopniaki :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Sabcia super, najważniejsze, ze za Wami 😊 Gratuluje synka.
Ja z dr Adamskim miałam styczność na Klinicznej, bardzo w porządku lekarz, robił mi dokładne usg z 40 min trwalo, następnego dnia robił mi amniopunkcje. Wszystko wytlumaczyl, odpowiadal na pyt.dotyczące wady. No i ludzkie podejscie do pacjenta, którego niektórym brakuje 😐
Moja Michalinka w brzuszku zaczyna sie ruszać 😊 My za tydzień jedziemy do Pani profesor 300 km. Mam nadzieje, ze juz nic się nie pogarsza i nie wyjde tak jak z każdego usg zaryczana 😌
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Hej dziewczynki my dziś z Agatką wyszłyśmy ze szpitala zabieg się udał choć Agatka źle przeżyła samą narkozę wczoraj cały dzień i dziś rano jeszcze wymiotowała ale już lepiej oby tak zostało już jesteśmy w domku mega ciężkie te ostatnie dni.
Noooo i wczoraj miałam usg.połówkowe;))))))) na 100% będziemy mieli synka widok małego i zdrowego maleństwa wszystko wynagrodziło a mój mąż oszalał ze szczęścia nie ukrywam że i ja też ;))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Masz na myśli Przemysława a.:)))??? Bo jeśli tak to ja rownież, tez mam wizyty co ok 4 tyg bo wszystko jest ok -- w przeciwieństwie do poprzedniej ciąży gdzie miałam krwawienia...wtedy chodziłam do niego na NFZ i byłam mega zadowolona był przy moim porodzie, rano przyszedł sprawdzić jak się czuje wiec na prawdę go polecam i mam pełne zaufanie do niego. A w invicta znam tylko dr Brzoske... W poprzedniej ciąży robiłam u niej połówkowe bo na NFZ nie mieli odpowiedniego sprzętu..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Tina85 ciążę prowadzę u doktora A. i jestem bardzo zadowolona, u mnie ciąża przebiega wręcz podręcznikowo i jak na razie doktorowi mogę wystawić pozytywną laurkę :). Bardzo o nas dba, jest dostępny pod tel. gdy mam pytania, wszystko sprawdza dokładnie podczas badań. Miałam wizytę w 16 tyg. a następną dopiero w 21 na połówkowym (chyba, że nie daj Boże coś się będzie dziać to wcześniej), a bardzo chcemy z tatusiem potwierdzić płeć i dlatego podpytuję o lekarza z Invicty, bo ponoć są w porządku i mają też tam dobry sprzęt - nie wytrzymamy 5 tygodni do wizyty w Polmedzie:).

A Ty u kogo prowadzisz ciążę?

My też czekamy z remontem i zakupami dla dzidziusia do połówkowego i już się nie mogę doczekać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Emka a u kogo prowadzisz w polemdzie? Nie jesteś zadowolona? Pytam bo ja tez korzystam właśnie z polmedu ale tylko ze względu na to ze jest tam lekarz który prowadził moja poprzednia ciąże...
Mnie tez czeka remont , chce zamienić nasza sypialnie z pokojem dziecięcym ale nie mogę się do tego zabrać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Dzien dobry!

Hehe.. ale sie usmiałam z tym serem.. faktycznie tez ogladalam ten program Bosackiej :D Dzieki temu bez obaw wcinam duzo takich pysznosci. Wszystkie dostepne w sklepach sa pasteryzowane, wiec nie maja tych szkodliwych bakterii. Ja jestem wielbicielka serów i czesto zajadam pod kazda postacia :D

Dziewczyny, kupujcie kojce do spania. Nie wiem jak wy, ale ja juz czuje te kilka kilogramów na brzuszku i ten kojec bardzo pomaga.
Polecam tez piłke dmuchana, do siedzenia czy cwiczen!

Ja wczoraj mialam okropny dzien, ale na koniec znalazłam swoj ukochany, wymarzony wózek.. Chyba kupie uzywany, bo jest taki jak chcialam! Dogaduje z babka szczegóły i mam nadzieje, ze niedlugo bedzie u mnie :D Pod koniec miesiaca wracamy do swojego mieszkania, po remoncie i zaczne juz ostro szykowac mieszkanko dla Poli. Ogladam ciagle designerskie inspiracje i kombinuje, zeby jej urozmaicic kącik :D

Miłego dnia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Legoland Dania warto? (50 odpowiedzi)

z 11 latkiem i 6 latkiem chcemy pojechac.

Teściowie. Nie mam siły już. (9 odpowiedzi)

Jestem 6 lat po ślubie. W trakcie narzeczenstwa wszystko słodko, co niedzielne obiadki,...

Szkoła państwowa czy prywatna? (55 odpowiedzi)

Co myślicie,do jakiej szkoły byście posłały dzieci mając wybór? Zastanawiam się..... Czy to...