Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

sierpień
31.08 - DoR86 - Redłowo, chłopczyk

wrzesień
04.09 - Aspiryna, Redłowo, płeć nieznana
04.09 - domi.x, Zaspa(?), prawdopodobnie dziewczynka
05.09 - Jenny, Śródmieście, płeć nieznana
12.09 - Sanderka25 Kliniczna, chłopczyk
16.09 - Niulka, Zaspa, synek
19.09 - just.jot Zaspa, prawdopodobnie dziewczynka
21.09 - Beti, Kliniczna, płeć nieznana
22.09 - SabciaB Redłowo płeć nieznana
23.09 - mandalka Zaspa płeć nieznana
25.09 - inka Zaspa prawdopodobnie córka
25.09 - ewela Kliniczna prawdopodobnie dziewczynka
25.09 - Agnieszka Szpital Wojewódzki czuje że dziewczynka
28.09 - ABa, chyba Kliniczna, prawdopodobnie chłopczyk
29.09 - iwonka Wejherowo, płeć nieznana

październik

1.10 - Becik27, Kliniczna, dziewczynka
1.10 - nalesnik86 Kliniczna płeć nieznana
1.10 - Gumiś chłopczyk szpital jeszcze nie wybrany
4.10 - ` Silje, Kliniczna bądź Poliklinika Arciszewscy, płeć nieznana
6.10 - emi - Wejherowo płeć nieznana
07.10 Tunia- Wejherowo bądź Kliniczna
14.10 - aleksandra29 Wejherowo
16.10 - winogrona - płeć nieznana
17.10 - nika_22, płeć nieznana
18.10 - Papaya, Wejherowo
19.10- marynial, Kartuzy, płec nieznana
22.10 - Lenka, płeć nieznana, pewnie Zaspa
22.10 - Kasix88
23.10 - .Donka,
27.10 - Zoojaa - Wojewódzki płeć nieznana

Kochane nowy wątek bo stary już za długi;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Co za piękna pogoda, oby było już tak do końca :-) zamówiłam poduszkę ciążową, ciekawa jestem jak się sprawdzi :D
Może mi podać namiar na dobre lumpki z odzieżą dla maluchów? znam tylko ten na Chyloni oraz na Władka CTO
Wózek prawie wybrany - zastanawiam się między Tako Alive, Riko Nano oraz Jedo :-) fotelik też prawie wybrany :-) Recaro privia lub Besafe iZi Go

Just.jot zazdroszczę towarzysza, buldogi francuskie są mega słodkie :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Just.jot no to rzeczywiście nieźle miałaś stresów... Ale ja też nie mam lepiej, przez to wszystko nie umiem się w pełni cieszyć, ale mam nadzieję, że Michalina to silna dziewczyna i da sobie radę po urodzeniu :)
Ja właśnie wróciłam z laboratorium i znowu mnie bierze na sen :/ Chyba prześpię tą ciąże ;) A jeszcze do snu w dzień mam wiernego towarzysza-buldożka francuskiego hihi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Ja robię tak, że kupuję od razu jak jest w promocji. Nie czekam do porodu czy któregoś tam miesiąca. Bo i tak będę musiała to kupić. I tak wczoraj trafiłam przypadkowo butelki Avent w Auchan za 31 zł (ok. 5 zł taniej niż normalnie) ze smoczkiem Avent gratis. I mam już dwie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Ja wczoraj troszkę zaszalałam na zakupach. Nie planowałam jeszcze nic kupić ale okazje mnie skusiły:-) Kupiłam piękną zimową czapeczkę oczywiście przecenioną:-) w mega dobrej cenie zestaw grzechotek w tesco była przecena 75%. Byłam też lumpkach i trafiłam nowy zestaw 3 pajaców za 30zł:-)
zaczyna się a miałam nic nie kupować bo mam duuuużo po córci:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Hej!
Ja na zwolnieniu jestem od samego poczatku, czylli połowy stycznia.
Ze wzgledu na wczesniejsze poronienie, stojącą prace, plamienie.. Potem jeszcze bylo podejrzenie ciazy pozamacicznej i lezalam juz w szpitalu na Klinicznej, czekajac na zabieg.. 10 min przed okazalo sie na kolejnym usg, ze jednak to nie pozamaciczna..i wyslali mnie do domu z tekstem, ze nie wiadomo czy to zywa ciaza ( mialam mocne krwawienia, plamienia i bóle brzucha ) i kazali sie modlic..
Pierwsze miesiace byly pełne łez, stresu i ogolnie okropne.. Musialam lezec i caly czas zastanawialam sie, czy cos z tego bedzie.
Potem doszły ogromne mdłosci i nie bylam w stanie ruszyc reka ani nogą :D
Teraz mam za to mnostwo energii i wiecznie smigam po miescie :D
A Pola w brzuchu chyba sie cieszy, bo fika, puka, rusza sie elegancko. Wczoraj wieczorem swiecilismy po skorze latarka i smiesznie reagowała :)

Dziewczyny, czy ktoras z was potrzebuje jeszcze d*phastonu!? Moja kumpela kupila na zapas a teraz juz zaraz rodzi i chcialaby odsprzedac!? Moze ktoras potrzebuje?

Mam mnostwo papierkowych spraw do zalatwienia, musze dzis jechac do Pruszcza zgłosic deklaracje do Urzedu miejskiego, o kupnie mieszkania.. Na sama mysl jestem zielona :/
Miłego dnia! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Dziewczyny własnie z zakupów wróciłam no i moja córa nie wytrzymała i weszła na dział z rzeczami dla dzieci skusiłyśmy się na body i śpioszki w sumie w dobrej cenie .
Jeżeli chodzi o ruchy to ja czuje już bardzo wyraźnie jak mała się rozciąga a kopniaki na razie sporadyczne ale konkretne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

faktycznie pogoda coraz lepsza, szkoda tylko że niestabilna. ja nie mogę ogarnąć się ze spaniem, strasznie mi żal tych przespanych poranków ale nie potrafię z tym sobie poradzić- to silniejsze ode mnie.
ja też siedzę na zwolnieniu, mimo że bardzo chciałam pracować- a to ze względu na moje dolegliwości-mdłości i wymioty, które niestety cały czas się ciągną i już pogodziłam się z myślą że zostaną ze mną do końca.
co do wózka to mam stary- emmaljungę klasyczną, ale ponieważ zawsze marzył mi sie taki jeden, jakiś czas temu trafiłam na okazję i kupiłam kolejny.tak jak pisałam wcześniej rzeczy mam po córce, ale jestem maniaczką więc pewnie jeszcze coś pokupuję- pewnie allegro albo lumpki bo najbardziej lubie kupować takie perełkipamiętam jak kiedyś kupiłam paczkę pięŻnych ciuchów nexta chyba z 10 szt na allegro za 22 zł- wylicytowałammoże teraz też się coś uda
u mnie ruchy już czuć jak poloży się rękę na brzuchu, chociaż brzuch mam mały, takie "wzdęcie" czasami tak mnie kopnie że aż się zginam, muszę się przyzwyczaić..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Hej kochane;) pogoda się poprawia od razu humor lepszy;) ja mam tylko nadzieję że jutro w końcu trafimy na odział i że zabieg dojdzie do skutku w czwartek;) a co do ruchów to ostatnio maleństwo ewidentnie kopnęło mnie w dłoń;) i też czuję jak się przesuwa nie są to jakieś mocne ruchy ale się pojawiają;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Cześć dziewczyny,
pogoda ładna, a ja marnuję dzień śpiąc z psem :/ Ale jak córa wróci ze szkoły to może się zmobilizuję do wyjścia. U mnie to też nie wiem czy były rzeczywiście ruchy małej, przez kilka dni czułam łącznie ok 5 razy, więc to może nie to :( I też się martwię o te ruchy, o to jak jest jej tam w brzuchu, czy nie cierpi...
Ładny ten wózek Adamex. Ale my chyba wózek kupimy po porodzie (boję się w ogóle coś kupować). Mam 3 ubranka jak na razie :)
Miłego dnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

winogrona ja tez nie wiem czy to co czasami czuję to ruchy czy jelita (tym bardziej, że mam chore jelita więc często dają o sobie znać). Może to dla nas jeszcze za szybko...musimy wierzyć, że jest ok...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

PS adamex bardzo ładny, ja mam kolorystycznie podobnego Navingtona :) więc też moje gusta, no i praktyczny i dla dziewczynki i dla chłopca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

ja na zw dopiero w czerwcu będę szła :(
nie mogę się doczekać wizyty 14 maja, nie liczę że poznam płeć ale nie czuję wyraźnych ruchów, a tego co czuję ciągle nie jestem pewna, chyba za rzadko się zdarzają i mnie to niepokoi chociaż wiem że jest jeszcze czas :(
zakupy dla maluszków są super, ale nie mam ciśnienia, póki nie znam płci nic nie kupuje, a jeśli będzie drugi chłopak to niewiele trzeba będzie dokupić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Mnie lekarz wysłał obowiązkowo po 3-cim miesiącu z uwagi na moje przygody z krwawieniem. Przedłuża, bo ciągle walczę z silnymi bólami brzucha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Silje Tobie też dużo zdrówka ;)

My będziemy robić duże przemeblowanie w sypialni i miejsce dla maluszka gdzieś w sierpniu, póki co mamy tylko 3 pary śpioszków/body, jeden kocyk i kołyskę ;)

Kolejna wizyta 15 maja..może uda się zobaczyć kto mieszka w brzuszku ;)

Wy dziewczyny już na zwolnieniach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

O Adamexie :-) Chociaż Tutki też są ok, moja siostra z niego korzystała, ale to akurat nie mój styl, nie mogłam jakoś ogarnąć tego wózka :-)

Ola, no i najważniejsze :-) Cieszę się, i życzę duuuużo radości :-)

Widzę, że w naszym wątku zaczynają się już poważne zakupy... Ja jeszcze niczego nie kupiłam, wstrzymujemy się jeszcze. W domu mamy tylko smoczek i butelkę, ale to i tak przez przypadek, drobny prezent w ramach promocji z Nuka w Mama i ja ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Niulka tez kupił
am okazyjnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

mówisz o adamexie czy tutku :)

silje u mnie rozwód okazał się zmianą na lepsze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Wózek świetny! Oglądam go na allegro, ma piękne kolory takie stonowane, mój styl :-) I już wiem, dlaczego nie widziałam go w żadnym sklepie, który odwiedzałam, jest dostępny w BoboRaju w Gdańsku, który ominęliśmy :-)

Co do zmian, to mam nadzieję, że tylko na lepsze ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Ja mam tutka! :-D czarno-zielonego :-) kupiłam okazyjnie jakiś miesiąc temu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Dziewczyny muszę się pochwalić wczoraj kupiliśmy wózek grander tutek srebrno- różowy jest super lekki dobrze się prowadzi myślę ze posłuży
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pomocy! Usypianie niemowlaka. (17 odpowiedzi)

WItam Panie, mam problem z moim miesięcznym dzieckiem. W żaden sposób nie umiem go usypiać....

kawa czy pijecie jesli tak to jaka? (76 odpowiedzi)

ja lubie z expresu a wy?

szkola podstawowa nr 80 i numer 5 na Zaspie - proszę o opinie (21 odpowiedzi)

Czy ktoras z Mam zechcialaby sie wypowiedziec na temat tych szkol .z gory dziekuje :)