Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

sierpień
31.08 - DoR86 - Redłowo, chłopczyk

wrzesień
04.09 - Aspiryna, Redłowo, płeć nieznana
04.09 - domi.x, Zaspa(?), prawdopodobnie dziewczynka
05.09 - Jenny, Śródmieście, płeć nieznana
12.09 - Sanderka25 Kliniczna, chłopczyk
16.09 - Niulka, Zaspa, synek
19.09 - just.jot Zaspa, prawdopodobnie dziewczynka
21.09 - Beti, Kliniczna, płeć nieznana
22.09 - SabciaB Redłowo płeć nieznana
23.09 - mandalka Zaspa płeć nieznana
25.09 - inka Zaspa prawdopodobnie córka
25.09 - ewela Kliniczna prawdopodobnie dziewczynka
25.09 - Agnieszka Szpital Wojewódzki czuje że dziewczynka
28.09 - ABa, chyba Kliniczna, prawdopodobnie chłopczyk
29.09 - iwonka Wejherowo, płeć nieznana

październik

1.10 - Becik27, Kliniczna, dziewczynka
1.10 - nalesnik86 Kliniczna płeć nieznana
1.10 - Gumiś chłopczyk szpital jeszcze nie wybrany
4.10 - ` Silje, Kliniczna bądź Poliklinika Arciszewscy, płeć nieznana
6.10 - emi - Wejherowo płeć nieznana
07.10 Tunia- Wejherowo bądź Kliniczna
14.10 - aleksandra29 Wejherowo
16.10 - winogrona - płeć nieznana
17.10 - nika_22, płeć nieznana
18.10 - Papaya, Wejherowo
19.10- marynial, Kartuzy, płec nieznana
22.10 - Lenka, płeć nieznana, pewnie Zaspa
22.10 - Kasix88
23.10 - .Donka,
27.10 - Zoojaa - Wojewódzki płeć nieznana

Kochane nowy wątek bo stary już za długi;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Mandalka, też rozważałam opcję wypożyczenia, ale tam jest 10 zł za dzień * 4 miesiące * 30 dni w miesiącu - adapter kosztowałby 1200 zł :(
Jest to dobra opcja dla tych, co chcieliby go używać tylko w długie podróże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Ja sobie nie wyobrażam jazdy samochodem bez adaptera, tym bardziej, że często jeżdżę. W poprzedniej ciąży sprawdził się bardzo dobrze, teraz też już zaczęłam używać. Wygodniej i co najważniejsze w razie czego, bezpieczniej dla dziecka. W Mama i Ja jest możliwość wypożyczenia adapterów.

Jestem jak najbardziej za, żeby się spotkać! Papaya, napisałam maila :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Słuchajcie, obejrzałam adaptery i zamówiłam sobie z Poznania za 70 zł używany. Wybrałam taki, co ściąga pas w kroczu, bo te, które są przypinane do adaptera po bokach to wiem, że u mnie nie zdadzą egzaminu, bo i tak pas będzie na brzuchu.
Ja się jeszcze boje robić zakupy ciuszków, może za miesiąc... bo to dopiero połowa drogi za mną :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

My w tym roku też sobie odpuściliśmy wycieczkę:-( po pierwsze dlatego, że jestem na L4 to chyba nie za bardzo można:-) a po drugie boję się o ciążę, odbijemy sobie za rok, już liczyłam że mała będzie miała 8-9 miesięcy to spokojnie można zabrać. W sumie nawet łatwiej, bo taki maluch pije mleczko i je słoiczki to bezpiecznie:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Kasia napisałam maila w sprawie kombinezonu:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

My też nie mamy nic, oprócz 3 zestawów ubranek. Tylko u nas to trochę inna sytuacja...
Beti, fajnie, że jedziecie, udanego wypoczynku. A gdzie ruszacie? My mieliśmy wycieczkę wykupioną już w listopadzie na koniec czerwca, ale musieliśmy zrezygnować, bo ja nie mogę lecieć, lekarz nie wyraził zgody.
Miłego dnia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Sanderka25 jak czytam Twój post to wydaje mi się, że muszę przyśpieszyć z zakupami, bo wygląda na to, że nic jeszcze nie mam. A w ogóle to mam problem z decydowaniem, oglądam teraz łóżeczka, materace i pościele, ale kompletnie nie umiem się zdecydować tyle tego. Byłam pewna, ze jak poznam płeć to będzie łatwiej a tu klops :)

Ja tez z chęcią się spotkam, mi pasuje Sopot/Gdańsk - Gdynia trochę daleko ;) Od niedzieli wyjeżdżam na urlop, także rzadziej będę zaglądała, wracam 5 czerwca. Ostatni urlop tylko we dwoje ;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Ja glukoze miałam robioną na początu ciąży. Staram się trzymać dietę niskoglikemiczną i cukier mam w normie. Na szczęście nie muszę robić drugi raz tego badania :) nie wiem czy bym dała radę.
Ja od dziś na zwolnieniu lekarskim. Będę mogła na spokojnie zająć się kompletowaniem wyprawki dla naszego Krzysia :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

No mi się udało akurat babeczka co prawda była z Lublina więc wysyłała mi pocztą.
Eh Niulka biedna Ty... Mi też teraz słodycze wchodzą bardzo dobrze, ale ostatnio smakuje mi wszystko ;) Ja dopiero za 2 tygodnie idę na tą glukoze, już się boje w sumie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Muszę rzucić słodycze :-( dostałam właśnie wyniki badań. Glukoza na czczo 76, przy obciążeniu glukoza 75g po 1h: 137mg, po 2h: 138mg. Ech :-/ a mnie słodycze tak w ciąży smakują...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Dziewczyny, ja też jestem chętna na spotkanie, raczej wolałabym po południu no i miejsce nie ma aż dla mnie takiego dużego znaczenia :) Także proszę o dopisanie mnie do listy chętnych :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

winogrona z tego co wiem to promocja jest w większości sklepów - trzeba pytać sprzedawców, zniżka jest na fotelik Be Safe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

za 70 zl nie widziałam, ale codziennie też nie oglądam ofert, nowe adaptery od 150 (smyk) do 300 na allegro ale te za 300 to nie wiem co robią, chyba już same prowadzą auto :P
używane widziałam za 100-110, od 70 to się aukcje zaczynają :(
ja mam już spory brzuszek a pas doskwiera mi od jakiegoś czasu, w pierwszej ciaży tez miałam ten problem ale też dużo mniej jeździłam
ja również jestem za spotkniem ale póki pracuję to jestem mało dyspozycyjna :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Jesli ktoras z was spodziewa sie dziewczynki to zapraszam. http://olx.pl/i2/oferty/uzytkownik/q1nh/ Ubranka po mojej coreczce a ja sie spodziewam synka wiec sie nie przydadza. Tanie i w bardzo dobrym stanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Ja kupiłam już jakiś czas temu adapter (używany) na olx od takiej miłej Pani, za 50zł. Jeździ ze mną cały czas. Na krótkie trasy w innym aucie nie przekładam go, ale jak wiem że będę gdzieś dłużej podróżować to zabieram pod pachę adapter i jedziemy :)
Pierwszy raz dzisiaj spałam na poduszce dla ciężarówek ;) mam taką w kształcie L, ale ma dziurę na klatke piersiową, taka śmieszna, kuzynka mi przywiozła z Anglii. Jestem mega zadowolona!
Kuzynka też zrobiła mi wyprawkę, dostaliśmy tyyyle ciuchów... Większość po jej córeczce, ale wszystko białe, genialne gatunkowo, część nawet nie używana bo ma taką ilość tych pierwszych rzeczy że wystarczyłoby chyba dla trojaczków :P
kupiliśmy też już komodę do łóżeczka, a jutro jesteśmy umówieni na kupno monitora oddechu, sterylizatora i podgrzewacza.
Także u nas zakupy pełną parą, ale to tylko dlatego, że siedze dużo w domu i przeglądam olx 100 razy dziennie i naprawdę czasem można wyczaić fajne rzeczy (oczywiście jak ludzie nie biorą cen z kosmosu).
Dostałam też pozwolenie od lekarza na wyjścia na basen więc w piątek ruszamy, a jutro już pierwsze zajęcia w szkole rodzenia! wszystko zaczyna nabierać takich realnych kształtów :)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Witam, zainteresowana jestem kupnem Kombinezonu dla chłopczyka, czy oferta nadal aktualna?
Z jakiego rejonu Trójmiasta jest Pani?
Czy wchodzi w grę odbiór osobisty?
Mój mail: kasiamlynska@op.pl

Pozdrawiam,
Kasia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Mnie pas póki co nie uciska. A w razie gdyby to też mam dość sporo manewru na fotelu i kierownicy (góra-dół), więc chyba mnie nie będzie potrzebny :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Adapter kosztuje ok. 160 zł, ja poszukam używanych, bo można już kupić za 70-80 zł.
Na prawdę myślę, że warto kupić używane, bo szkoda na takie coś kasy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Lista kontaktowa jak na chwilę obecną:
Lenka, Gumiś, Niulka, Papaya :)

Zapraszamy do dołączenia! :)

Buziaki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

A ile mniej więcej takie adaptery do pasow kosztują?
Ja jak najbardziej jestem za spotkaniem, jestem mobilna, wiec dostosuje sie do miejsca 😊
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ręczniki... Gdzie warto kupić aby nie zbankrutować? (22 odpowiedzi)

Witam, czeka mnie wymiana ręczników... no dobre z 10 sztuk. Poprzednie były z ikea i polskiej...

pomóżcie proszę - pierwsza wizyta u ginekologa (38 odpowiedzi)

Witajcie. Jestem Magda. Pare dni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. No i mam taki...

przedszkolak znów robi w majtki (19 odpowiedzi)

potrzebuję porady, synek jest dzieckiem z końca roku, co go jednak nie tłumaczy, odpieluchowany w...