Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

sierpień
31.08 - DoR86 - Redłowo, chłopczyk

wrzesień
04.09 - Aspiryna, Redłowo, płeć nieznana
04.09 - domi.x, Zaspa(?), prawdopodobnie dziewczynka
05.09 - Jenny, Śródmieście, płeć nieznana
12.09 - Sanderka25 Kliniczna, chłopczyk
16.09 - Niulka, Zaspa, synek
19.09 - just.jot Zaspa, prawdopodobnie dziewczynka
21.09 - Beti, Kliniczna, płeć nieznana
22.09 - SabciaB Redłowo płeć nieznana
23.09 - mandalka Zaspa płeć nieznana
25.09 - inka Zaspa prawdopodobnie córka
25.09 - ewela Kliniczna prawdopodobnie dziewczynka
25.09 - Agnieszka Szpital Wojewódzki czuje że dziewczynka
28.09 - ABa, chyba Kliniczna, prawdopodobnie chłopczyk
29.09 - iwonka Wejherowo, płeć nieznana

październik

1.10 - Becik27, Kliniczna, dziewczynka
1.10 - nalesnik86 Kliniczna płeć nieznana
1.10 - Gumiś chłopczyk szpital jeszcze nie wybrany
4.10 - ` Silje, Kliniczna bądź Poliklinika Arciszewscy, płeć nieznana
6.10 - emi - Wejherowo płeć nieznana
07.10 Tunia- Wejherowo bądź Kliniczna
14.10 - aleksandra29 Wejherowo
16.10 - winogrona - płeć nieznana
17.10 - nika_22, płeć nieznana
18.10 - Papaya, Wejherowo
19.10- marynial, Kartuzy, płec nieznana
22.10 - Lenka, płeć nieznana, pewnie Zaspa
22.10 - Kasix88
23.10 - .Donka,
27.10 - Zoojaa - Wojewódzki płeć nieznana

Kochane nowy wątek bo stary już za długi;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Gumis ja tez pracuje, wczoraj mialam fatalny dzien i ledwo dozylam do 16, taka bylam juz zmeczona, a dzis to myslalam ze nie wstane, a u nas w firmie nie ma zwolnionych obrotow, gorzej mam wrazenie coraz wiecej wszystkiego na glowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Aspiryna a gdzie ta promocja ? Ja za adapterem rozgladam sie od jakiegos czasu, ale cena sklepowa mnie zniecheca, a za uzywane dziewczyny wcale nie biora duzo mniej 😕 zaluje ze w nd nie ruszylam sie do smyka bo bylo -20% chyba na wszystko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Papaya, ja już wysłałam namiary do siebie. Można do mnie pisać też tu, na forum. Jestem zalogowana pod tym samym nickiem- Niulka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Teraz jest promocja na adaptery do pasów bezpieczeństwa :-)
"Kup adapter i odbierz bon o wartości 150zł na swój pierwszy fotelik!" -fotelik z firmy Be Safe. U siebie w aucie wyregulowałam fotel tzn. podwyższyłam go, kierownice również i adapter nie jest już potrzebny.

A może spotkanie w Sopocie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Cześć dziewczyny,
ja już dzisiaj po dentyście, wszystkie zęby już wyleczone :) Teraz jeszcze fryzjer, bo w niedzielę mamy komunię córki... Mnie też pas przy podbrzuszu już przeszkadza, muszę pomyśleć o zakupie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Ewelka trzymamy kciuki bardzo mocno!!!
Inka mi bardzo pomagał tantum verde w spreju i tabletki podbiał i tymianek ziołowe. Oczywiście czosnek i syrop z cukru z cebuli.

Ja mam wizytę u gin. za 2 dni to jest w 19 tyg. i 5 dniu i zastanawiam się, czy już można zrobić badanie połówkowe. Dlatego taka data, bo mój gin ma urlop po tym terminie i chciał mnie widzieć jeszcze przed, ale się zastanawiam, czy to już będzie badanie połówkowe... hmmm ciekawe co mi powie... Jeszcze nie znam płci, a już bardzo chciałabym wiedzieć! Oczywiście najpierw, czy wszystko ok dla spokoju, a później płeć.

To może to spotkanie podzielimy na 2 lokalizacje :) Gdynia i Gdańsk?
Taki luźny pomysł :)

Może dziewczyny dopiszemy do listy narodzin dzidzi gdzie mieszkamy: np. Gdańsk Wrzeszcz, Rumia, czy Gdynia Chylonia? Mogę też podać maila i zebrać wszystkie maile "do kupy", abyśmy mogły stworzyć listę mailową i łatwo wysyłać info o spotkaniu, czy innym ciekawym wydarzeniu, promocjach, itp.? Np. promocjach w biedronce :) Dzięki inka :) Co myślicie? Forum jest super, ale po chwili nieobecności trudno wrócić do wszystkich poprzednich postów.

Podaję maila jakby co: ale_plama@wp.pl

To jest trochę spamowy mail, ale wybaczcie, nie chcę na publicznym forum podawać normalnego maila. Także przesyłajcie maile na mojego maila, a ja odeślę do wszystkich maila z namiarami wszystkich dziewczyn :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Dziewczyny byłam dziś w biedronce i są Lovela balsamy do prania ubranek dla niemowląt do koloru i białego, wkładki laktacyjne, butelki avent, chusteczki nawilżone z pojemnikiem itp.:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Hej dziewczyny! U nas w końcu pierwsze kopniaki się pojawiły :D Maluszek czekał na tatę aż wróci z delegacji i proszę - zaliczyliśmy wspólnie pierwszego kopniaka :) Aż nie mogę się nacieszyć!!

Dziewczyny pisałyście o poduchach do spania, ja mam na razie pożyczoną w kształcie litery I i komfort spania jest dużo lepszy, mimo że brzuch nie jest jeszcze duży, zaledwie lekko widoczny. Naprawdę polecam! Planuję sobie kupić ortopedyczną, ale to dopiero po Targach Mother&Baby, bo chce się do nich przymierzyć :)

Gumiś, ja kupuję na pewno, właśnie w weekend chcemy z mężem posprawdzać i jakiś wybrać. O ile w brzuchu mnie nic nie ciśnie, to w podbrzuszu już tak i wolę sobie te ochraniacze już teraz założyć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Hej, hej, u nas wszystko dobrze, synuś (już zdążyłam się w nim zakochać :)) ma się dobrze, puka, kopie i się wierci, ale póki co to bardzo przyjemne.
Ja sama się dobrze czuje, nadal pracuję, ale już trochę w zwolnionym tempie :)

Powiedzcie, czy kupujecie adapter do pasów do auta? Trochę wczoraj mnie pas zaczął gnieść w brzuch i zaczęłam się nad tym zastanawiać. Co Wy na to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Hej kochane;))))) no i pessar założony kurcze gin.i tak nie kazał się przemęczać i dbać o siebie jakoś tak spokojnie podchodziłam do tej swojej szyjki a tu się okazuje że dzięki pessarowi tylko. Ściągnie mi go na koniec 37tc i zobaczymy jak to pójdzie;))) w pierwszej ciąży mimo iż mi ściągnął i powiedział że powinno pójść szybko to i tak przenosiłam więc u mnie wszystko na odwrót ha ha ha no i dziś znów mi pokazał cudnego synka;)))))))))))))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Dziewczyny, czuję takie dziwne mocne tykanie w brzuchu. Wiem, że to synek, bo znam juz te ruchy, ale czemu tak regularnie... Wyczytałam w necie, że może mieć czkawke :-D jakie zarabiste uczucie! mój synuś czkaweczke ma :-D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

moja na każdym badaniu jest +/- jeden dzień w stosunku do terminu, ja i tak mam od początku dziwne przeczucie, że wykluje się na koniec sierpnia hehe a sesja z brzuchem fajna sprawa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Nasz synek już teraz może się zasłaniać, i tak wiemy, że synek- ostatnio widzieliśmy :-)
Obejrzalam kilka filmow na Youtube z takiego usg, pokazałam narzeczonemu i stwierdziliśmy, że chcemy taki filmik na pamiątkę. Jak synek będzie grzeczny to dostanie w prezencie na 21 urodziny :-P
Jeszcze chyba pokusimy się na sesję ciążową póki jeszcze względnie wyglądam i nie jestem na maxa opuchnięta :-P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

eN hehe no cóż taki termin dostałam na pierwszej wizycie :-) jest to data orientacyjna ponieważ na każdym usg wychodzi inna :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Aspiryna teraz tak patrze,że masz na suwaczku prawie taki sam wiek ciąży jak ja a termin masz napisany na 4.09 się pogubiłam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

ja się na 4d nie wybieram, bo znając mojego farta pewnie by się pozasłaniała jak prawie za każdym razem, sprawdziłam ile na połówkowym ważyła w 20 tyg 5 dni 360, dzis mam 23 i 2 dni ciekawe ile teraz mniej więcej waży, wiadomo, że to jest wszystko szacunkowe w każdym razie mam wrażenie, że mój brzuch to już jest 6kg obciążenie jak nie lepiej :0 A i na połówkowym leżała poziomo, od jakiegoś tygodnia czuję ze jest już tylko w pionie pewnie główką na dole, obrywam po żebrach i pęcherzu ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Hej Niulka, umówiłam się na usg 3D/4D do Małgorzaty Tomczyk-Małyjasiak - koszt 200 zł. Pani dr powiedziała, że najlepiej wykonać usg między 24-26 tyg. W Invicie koszt to 80 zł ale tylko i wyłącznie dla kobiet prowadzących tam ciąże :-(
Sądziłam, że tak jak w zeszłym roku galerie handlowe będą organizowały pokazy np. usg itp. dla mam z okazji ich Święta :-) a tu cisza :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

No dobra, to się dowiedziałam :-) 2 koleżanki polecają mi dr Doeringa na Grunwaldzkiej. Zadzwoniłam sobie tam i mam się zgłosić za ok 2-3 tyg. (24-29tc), wtedy najlepiej widać. Z nagraniem płyty i zdjęciami kosztuje to 260 zł. Tata bardzo chce takie coś mieć i koniecznie chce iść. Znowu będzie mnie rozsmieszal jak na połówkowym- nie mogłam przestać się śmiać ;-) Tylko spytam jeszcze swojego lekarza czy to nie zaszkodzi synkowi i jeśli nie będzie przeciwskazan to się zdecyduję :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Niulka mi się wydaje że evi med. ma to 4d, na pewno płytkę zrobiliśmy za pierwszym razem właśnie tam, dopłata 10 zł, i robione było przy okazji połówkowego, to najlepszy moment bo dziecko prawie całe mieści się w "kadrze", im większe tym ponoć gorzej to później wychodzi, tak nam mówił lekarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Ewela zapomniałam dodać, że granica błędu tego aparatu to około +/- 66 gramów, więc równie dobrze może ważyć 400 gramów, także Twoja Misia ma dobrą wagę. Wolę mysleć, że moja waży tak jak napisał doktor koło 450 gramów, bo gdyby się coś działo to im większy dzidziuś tym lepiej :) Jakoś na tym etapie ciąży mam "filmy", że urodzę wcześniej :( Za tydzień mam leciec samolotem i to pewnie dlatego...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

czy są tu mamy które nie posyłają swoich dzieci do przedszkola? (243 odpowiedzi)

za moich czasów (jestem z lat 80tych) większość dzieci nie chodziła do przedszkoli.. wiem że...

szkoła Montessori - ktoś miał styczność? (56 odpowiedzi)

Chciałam poprosić o opinie osoby, które mają/znają dzieci uczęszczające do szkoły (nie...

Fajne Thrillery- co polecicie? (44 odpowiedzi)

j/w, ale nie z domieszka horroru, takie mocno trzymające w napięciu.