Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

sierpień
31.08 - DoR86 - Redłowo, chłopczyk

wrzesień
04.09 - Aspiryna, Redłowo, płeć nieznana
04.09 - domi.x, Zaspa(?), prawdopodobnie dziewczynka
05.09 - Jenny, Śródmieście, płeć nieznana
12.09 - Sanderka25 Kliniczna, chłopczyk
16.09 - Niulka, Zaspa, synek
19.09 - just.jot Zaspa, prawdopodobnie dziewczynka
21.09 - Beti, Kliniczna, płeć nieznana
22.09 - SabciaB Redłowo płeć nieznana
23.09 - mandalka Zaspa płeć nieznana
25.09 - inka Zaspa prawdopodobnie córka
25.09 - ewela Kliniczna prawdopodobnie dziewczynka
25.09 - Agnieszka Szpital Wojewódzki czuje że dziewczynka
28.09 - ABa, chyba Kliniczna, prawdopodobnie chłopczyk
29.09 - iwonka Wejherowo, płeć nieznana

październik

1.10 - Becik27, Kliniczna, dziewczynka
1.10 - nalesnik86 Kliniczna płeć nieznana
1.10 - Gumiś chłopczyk szpital jeszcze nie wybrany
4.10 - ` Silje, Kliniczna bądź Poliklinika Arciszewscy, płeć nieznana
6.10 - emi - Wejherowo płeć nieznana
07.10 Tunia- Wejherowo bądź Kliniczna
14.10 - aleksandra29 Wejherowo
16.10 - winogrona - płeć nieznana
17.10 - nika_22, płeć nieznana
18.10 - Papaya, Wejherowo
19.10- marynial, Kartuzy, płec nieznana
22.10 - Lenka, płeć nieznana, pewnie Zaspa
22.10 - Kasix88
23.10 - .Donka,
27.10 - Zoojaa - Wojewódzki płeć nieznana

Kochane nowy wątek bo stary już za długi;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Niulka - ja niestety nie wiem gdzie i kto robi to usg 4d. Lekarze zwykle sceptycznie podchodza do tych rzeczy, bo usg to diagnostyka.. Poczytaj, moze w inviccie robią ? U mnie w enelmedzie jest dosc kiepski sprzet, ale moj lekarz mowi, ze wystarczy zeby wszystko zobaczył i wymierzył.. i tyle.

Ja wczoraj wrocilam pozno od lekarza i padłam.. Bylam zła, bo nie zbadał dokłądnie tej mojej szyjki.. Mam dzis zrobic badania moczu ( posiew) i CRP. Jak wykluczymy infekcje, to zrobie kolposkopie.. Wiec cisza. Czekamy. Biore nospe i skurczy troche mniej.. W przyszłym tygodniu ide jeszcze do Adamskiego, mam nadzieje, ze powie cos wiecej.
Najwazniejsze jednak, ze Poli nic nie jest. Mała wazy juz 521 gr i caaały czas tanczy, kopie, skacze! Zdrowa piekna dziewucha :D
Pije kawe z nadzieja na podniesienie troche cisnienia i lece do laboratorium :) Jakos tak szaro buro i ponuro, ale chyba dzis pojde na mały spacer nad morze ;)
Miłego dnia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Dziewczyny, pozwolę sobie tak głupio zapytać bo to pierwsza moja ciąża i jestem trochę jak dziecko we mgle :-P
Chcielibyśmy zrobić sobie usg 4D ze zdjęciami i płytą na pamiątkę dla synka. Wiem, że niektórzy robią na takim super sprzęcie połówkowe, ja miałam normalne.
Kiedy najlepiej jest zrobić takie usg i gdzie najlepiej je zrobić? Mam usg robione na każdej wizycie plus jeszcze te dodatkowe- przy prenatalnym i połówkowym- nie przesadzimy, jeśli zrobimy jeszcze takie dodatkowe w 4D? Nie chcę w razie czego zaszkodzić maluszkowi dla głupiej pamiątki. Podpowiedzcie mi, proszę :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

dziękuję, już biorę dziś cały dzień, mam nadzieję, że niedługo będzie poprawa:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Inka ja dostałam taka dodatkowa ulotkę i tam jest dawkowanie, ulotka oryginalna od producenta , nie wymysł dr :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

nika_22 - na morenie jest fajny komis Skrzat, tam mają bardzo dużo dziecięcych ciuszków, nowych i używanych, oprócz tego wiele innych rzeczy, warto się tam wybrać.

Dziewczyny, a na stronie internetowej smyka są przecenione ciuszki dziecięce, niektóre naprawdę w atrakcyjnych cenach :) szkoda, że w sklepach stacjonarnych nie ma aż takich promocji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

nika22 - są, są! Ja jestem lumpomaniaczką, jezdze po całym Gdansku, raczej na dostawy.. Bo wtedy jest w czym wybierac. Nawet znam taki gang babek, co kupują w moich lumpach na dostawach, a pozniej sprzedają na zielonym Rynku w Oliwie! Tam tez warto sie udac w srody albo soboty. JEst jedna Pani, ktora ma wszystkie rozmiary dla dzieciaków, zabawki, butki - niedrogie i dobrej jakosci z UK.
Polecam we Wrzeszczu na ul. Dmowskiego Fuks. Dzis własnie tam byłam i za 12 zł mam piekny kombinezonik zimowy :D Maja w poniedziałki całkowita dostawe ;)
Gratuluje synka! Dla chłopców sa takie cudne ciuszki! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Dziewczyny a gdzie w Gdańsku są jakieś fajne lumpki z ciuszkami dla maluchów? Możecie coś polecić???

W czw byliśmy na usg. Z maleństwem wszystko ok. Okazało że będzie synek. Także mogę powoli zaczynać zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Beti to sporo waży Wasza dzidzia ;) Moja Miśka w 22 tygodniu waży 351 gram i teraz jak napisałaś o Twojej, to sprawdzam czy to nie za mało. Ale jest ok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Ja też już trochę zaszalałam z zakupami:-) Kupiłam torbę do wózka i kilka fajnych ciuszków ze smyka.
Będę musiała tylko sprzedać jeden kombinezon dla chłopca w rozmiarze 68, bo zamówiłam już dawno dla chłopca i dziewczynki :-)
Mam taki jak w tej aukcji:
http://allegro.pl/cool-club-kombinezon-zimowy-ocieplany-kaptur-r-68-i5121529084.html , może ktoś chętny za 50zł:-)

Byłam dziś w lumkach ale ceny mnie powaliły i chyba kupię kilka nowych pajacyków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Będzie dziewczynka! Jestem po usg, niby wszystko jest ok, ale i tak wolę dmuchać na zimne, bo w lux medzie mają słaby sprzęt. Mała waży juz jakieś 450 gramów i moje łożysko jest na ścianie przedniej I stopień dojrzałości, ale nie wiem co to znaczy? Czy któraś z Was też tak ma?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

mandalka- alez masz zacieta fasolke :D Szkoda, ze jeszcze płci nie znasz.. A z drugiej strony najwazniejsze, ze jest zdrowa! :D

A Wy mamuski sie kurujcie! Ja niby brałam ten Prenatal, ale to sciema na maksa.. Wyciag z czosnku i czarnego bzu.. I kupa cukru.. :/

Uff. Ja po wizycie u lekarza. Nie jest tak zle, do szpitala nie ide.. Mam brac magnez, nospe, odstawic cwiczenia, sex, dzwiganie itp.. Ale moja szyjka jest jeszcze przyzwoitych rozmiarów. Nie urodze lada chwila! :P
Wyniki mam wszystkie ok, tetno Małej tez super, a cisnienie mam 90/60. Jak zwykle niskie. Alee nie ma co sie martwic!
Wieczorem jedziemy jeszcze na usg. Ciesze sie. Sprawdzimy czy wszystko dobrze, a jednoczesnie przywitamy sie z nasza Polą! Dawno jej nie widziałam :D Ciekawe ile wazy!

Z radosci, ze w miare ze jest w miare ok wskoczyłam do lumpa i kupilam siate rzeczy dla Małej. Staram sie juz omijac rozowy kolor, ale czasem sie nie da.. Hitem jest kombinezon na zime 3-6 msc.. Rozowy.. Ale ciepły, sliczny za 12 zł!
Body, pajacyki itp juz mam wszystkie.
Dzis jeszcze ukazało sie ogloszenie z moim wymarzonym wózkiem. Z całym kompletem czyli gondola + spacerówka + spiworek + parasolka + folie + fotelik + adaptery 2200zł.. Namawiam mojego partnera zebysmy juz nie czekali.. Skoro Mała tak sie do nas spieszy! Mam nadzieje, ze sie ugnie i kupimy :D

Czuje, ze Mała szybciej nas przywita niz we wrzesniu.. Mimo ze brzuszek wcale nie taki wielki.. Szukam wózka, lozeczka itp..
A dla starszych dzieciaków - polecam od dzis Biedronke! Super rzeczy sa na Dzien Dziecka. Jest Lovella w promocji, pieluszki, chusteczki, rozne herbatki itp.. A dla starszaków fajne slodkosci i pojazdy ;)
Biegne po Małego , a wieczorem badanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

tina dziękuję, to strasznie duże dawki bo na ulotce jest napisane, że trzy razy dziennie po jednej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Inka wiem ze w ulotce nic nie ma, ale ja konsultowałam to zarówno z ogólnym jak i ginekologiem i powiedzieli ze można brać. Dostałam takie zalecenia dawkowania : 1 dnia 1 tabletka co 15 min przez pierwsze 2 h potem 1 tabletka co 2 godziny - tak żeby nie przekroczyć 12 tabletek , 2 dzień 3 tabletki 4 razy dziennie, 3 dzień 2 tabletki 3 razy dziennie i Kolejne dni 1 tabletka 3 razy dziennie. Mi kazała to brać dr jak czuje ze coś się rozkręca, wiec 2 razy już mnie coś atakowało i już na drugi dzień była poprawa. Mam nadzieje ze zadziała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Ja też już po połówkowym. Wszystkie parametry w normie, Fasola rozwija się zdrowo, tylko jest małym wstydnisiem i nie chciała się ujawnić :) Ja czuję, że to dziewczyna, ale zobaczymy, może kolejne usg coś wyjaśni. Najważniejsze, że zdrowe.
Inka, na kaszel podobno dobry jest napar z majeranku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

hehehe niezły filmik, ale dzieciaki zaszalały :D podobno ja kiedyś dorwałam się do mąki,ale ucierpiała tylko podłoga w kuchni.
Mi na kaszel pomaga mleko z miodem i masłem albo co moze wydać sie dziwne powoli dziamgana skórka od chleba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Dawno nie odwiedzałam strony i widzę, że sporo się wydarzyło :-)
Uważam, że pomysł spotkania jest świetny, fajnie by było się poznać.

U mnie zakupy idą pełną parą. Dostałam niesamowitego power'a :-) energia mnie rozpiera.
Za kilka tygodni remont mieszkania i znalazłam taki oto filmik
https://pl-pl.facebook.com/colinwayneofficial/videos/488378654595443/?fref=nf
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

tina85 byłam w aptece. Pani powiedziała, że na ulotce jest, że brak badań na kobietach w ciąży i nie zalecane ale Ona uważa, że to lek homeopatyczny i nie zaszkodzi więc kupiłam. Mam nadzieję, że pomoże. Ile razy dziennie bierzesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

tina85 a ten engystol kupię w każdej aptece czy tylko w specjalnych homeopatycznych?
Powiem Ci, że ja już zapomniałam ale jak córka była mała to leczyłam ją tylko tymi kuleczkami homeopatycznymi, miałam całą listę jaki na co a potem jakoś chyba wirusy przedszkolne i szkolne były silniejsze i zapomniałam o tych metodach.
Zaraz idę w poszukiwaniu poleconego przez Ciebie:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

dziewczyny, sprobujcie tej homeopatii. ja keidys nie wierzyłam ale na mnie zadziałała- polecam engystol ponownie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie wrześniowo-październikowe 2015 część 4

Ewela, bądźcie dzielnie! Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Michalinkę, i wierzę, że wszystko będzie dobrze!

Inka, ja mam chyba podobnie jak Ty, ciągle jestem przeziębiona... Kaszel też mnie męczy, i polecam Ci inhalację, pomaga, tylko trzeba być systematycznym :-) 10 minut z głową pod ręcznikiem nad miską gorącej wody z dodatkiem łyżki soli. Taki zabieg można robić 2x dziennie, żeby sól śluzówki nie wysuszyła... No chyba, że masz inhalator, to już inna sprawa :-)

A cebula, jest już fujj! :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

JAKI PREZENT DLA 7-LATKI? (25 odpowiedzi)

pomozcie prosze, bo moj syn dostal zaproszenie na urodziny od kolezanki, ktora konczy wlasnie 7...

Nie mogę się pozbierać po usg i informacji o płci dziecka:-( (36 odpowiedzi)

mam straszne wyrzuty sumienia, że w ogóle tak myślę i czuję:-( bardzo mi z tym źle i oczywiście...