Wszystkich, ktorzy poszukuja mozliwosci poznania oraz zglebiania jezyka chinskiego zachecam do skorzystania z Mandarynki. Nie mialem okazji zaczynac od najnizszego poziomu, gdyz do szkoly przyszedlem na kurs HSK-4, ale krotko mowiac to co zastalem spelnilo moje oczekiwania, w niedlugim czasie 4 mcy zostal przerobiony material z zakresu slownictwa dot. egzaminu oraz sam ten egzamin zostal przeanalizowany w calosci i zrobiony w czasie zajec- to od strony technicznej- 100% normy, duze pozytywne tempo, ktore nastrajalo do kazdej kolejnej lekcji :):):) Niesamowity atut - lekcje z native speakerem-kurs prowadzony calkowicie w jez. chinskim- co na tym poziomie jest wg mnie czyms wlasciwym i pozadanym, jednoczesnie od czasu do czasu lekcje z lektorem polskim-umozliwiajace wyjasnienie bardziej zagmatwanych kwestii gramatycznych. Ja w czasie zajec mialem okazje poznac Kamile i Lin-lektorke chinska, mysle ze nie przesadze jezeli powiem ze nauczanie chinskiego to dla nich pasja. Dla mnie to rowniez pasja i dlatego bardzo sie ciesze ze mialem okazje je poznac:) Wszystkich pozytywnie nastawionych oraz tych jeszcze niepewnych - zachecam do sprawdzenia co Mandarynka moze im zaoferowac:)