MANDARYNKA

Szkoły językowe

Sopot, Tadeusza Kościuszki 62/1

Malgli - opinia (2) Wspaniała szkoła językowa, bardzo sympatyczni i dobrzy lektorzy. Uczę się... Malgli Tomasz - opinia (2) Świetna szkoła. Uczyłem się języka chińskiego. Lektorzy potrafią świetnie... Tomasz Patrycja - opinia (2) Uczyłam się w Mandarynce przez kilka lat, grupowo i indywidualnie, zawsze... Patrycja
Magda Oroń - opinia (2) W tej szkole każdy może dopasować naukę do swojego stylu życia, temperamentu... Magda Oroń Anna - opinia (2) Bardzo przyjazna, kameralna szkoła z rodzinnym klimatem i profesjonalną... Anna Basia - opinia (2) Szkoła z klimatem i obsługą nastawioną na wzajemną współpracę. Profesjonalne... Basia JJ - opinia (2) Świetna szkoła, z ogromną przyjemnością wróciłam do zajęć po kilku latach... JJ Magda - opinia (2) Profesjonalnie, bardzo przyjaźnie i skutecznie - uczę się w Mandarynce od... Magda Hania - opinia (2) Mega pozytywne miejsce! Ciekawe zajęcia i lektorzy z pasją :) Hania Paweł - opinia (2) Pozytywnie :) miła atmosfera, profesjonalizm, elastyczność. :) Paweł Michał - opinia (2) Pełen profesjonalizm i przemiła atmosfera Michał Świetna szkoła prowadzona przez ludzi z pasją (2) Uważam że ta świetna szkoła Prowadzona na najwyżsxym poziomie przez ludzi z... Ewa Świetne miejsce do nauki języków azjatyckich! (2) Jestem z Mandarynką związana juz bardzo długo (bo od 2012!) i choć już się tu... Magda Justyna - opinia (2) Bardzo polecam te szkołę. Bardzo profesjonalna kadra. Przemiła atmosfera.... Justyna Zachęcam - spróbujcie! (2) Polecam wszystkim chętnym, którzy poza nauką chcą poznać choć trochę Wschód... Marcin Super szkoła! Polecam każdemu kto chce się nauczyć chińskiego. (1) Uczę się w Mandarynce od zeszłego semestru i jestem bardzo zadowolona. Super... Monika Marszałek Profesjonalnie, skutecznie i przyjemnie!!!! (1) Jestem uczennicą od kilku lat. Uczę się japońskiego i chińskiego. Dzięki... Magdalena Mandarynka- chinski dla kazdego:) (1) Wszystkich, ktorzy poszukuja mozliwosci poznania oraz zglebiania jezyka... Adam Sz Wspaniała! (1) Nie byłam pewna, czego się spodziewać. Zostałam przyjemnie zaskoczona -... Briee chinsk jezyki to cos cudownego (1) firma rewelacyjna, kobiety prowadzace to profesjonalistki, przy czym pelne... tomas