MANDARYNKA

Szkoły językowe

Sopot, Tadeusza Kościuszki 62/1

Świetna szkoła prowadzona przez ludzi z pasją (2) Uważam że ta świetna szkoła Prowadzona na najwyżsxym poziomie przez ludzi z... Ewa Świetne miejsce do nauki języków azjatyckich! (2) Jestem z Mandarynką związana juz bardzo długo (bo od 2012!) i choć już się tu... Magda Doskonałe miejsce do nauki! (2) Od kilku lat uczę się chińskiego w Mandarynce i wracam tam co rok - na coraz... Patrycja
Justyna - opinia (2) Bardzo polecam te szkołę. Bardzo profesjonalna kadra. Przemiła atmosfera.... Justyna Zachęcam - spróbujcie! (2) Polecam wszystkim chętnym, którzy poza nauką chcą poznać choć trochę Wschód... Marcin Najlepsza szkoła języków azjatyckich w Trójmieście. (2) Doświadczeni, świetni nauczyciele, dobrze dopracowany program, metody... Tomasz Super szkoła! Polecam każdemu kto chce się nauczyć chińskiego. (1) Uczę się w Mandarynce od zeszłego semestru i jestem bardzo zadowolona. Super... Monika Marszałek Profesjonalnie, skutecznie i przyjemnie!!!! (1) Jestem uczennicą od kilku lat. Uczę się japońskiego i chińskiego. Dzięki... Magdalena Mandarynka- chinski dla kazdego:) (1) Wszystkich, ktorzy poszukuja mozliwosci poznania oraz zglebiania jezyka... Adam Sz Wspaniała! (1) Nie byłam pewna, czego się spodziewać. Zostałam przyjemnie zaskoczona -... Briee chinsk jezyki to cos cudownego (1) firma rewelacyjna, kobiety prowadzace to profesjonalistki, przy czym pelne... tomas Szkoła na bardzo wysokim poziomie! (2) Solidne podejście do nauczania! Zajęcia w bardzo przyjemnej i luźnej... Przemek Najlepsza szkoła jeżyków obcych w Trójmieście :) (1) Świetna szkoła! Pełni pasji nauczyciele! Świetna wykwalifikowana kadra! Ceny... Mariola zadowolony student (1) Uczęszczam na kurs indywidualny z języka chińskiego. Zajęcia prowadzone na... xuesheng spoko (1) jestem obecnym studentem szkoly. polecam wszystkim, ktorzy interesuja sie... Michał Najlepsza szkoła w 3mieście (1) Uczyłam się wcześniej w dwóch innych miejscach, jednak Mandarynka jest... Marta na plus ;) (1) Super atmosfera, doskonali lektorzy (w tym rodowici Chińczycy) i indywidualne... uczennica Mandarynka 非常好 ! (1) Uczę się w Mandarynce od ponad roku. (Wcześniej uczyłam się gdzie indziej.)... Patrycja Chiny w Sopocie :) (1) Polecam szkołę językową pod każdym względem. Na zajecia chodzi się z... Maja Polecam każdemu (1) Trafiłem do szkoły przypadkiem, ale zostanę tu na dłużej. Nauka trudnego... Jureq
1