MANDARYNKA

Szkoły językowe

Sopot, Tadeusza Kościuszki 62/1

Szkoła na bardzo wysokim poziomie! (2) Solidne podejście do nauczania! Zajęcia w bardzo przyjemnej i luźnej... Przemek Najlepsza szkoła jeżyków obcych w Trójmieście :) (1) Świetna szkoła! Pełni pasji nauczyciele! Świetna wykwalifikowana kadra! Ceny... Mariola zadowolony student (1) Uczęszczam na kurs indywidualny z języka chińskiego. Zajęcia prowadzone na... xuesheng
spoko (1) jestem obecnym studentem szkoly. polecam wszystkim, ktorzy interesuja sie... Michał Najlepsza szkoła w 3mieście (1) Uczyłam się wcześniej w dwóch innych miejscach, jednak Mandarynka jest... Marta na plus ;) (1) Super atmosfera, doskonali lektorzy (w tym rodowici Chińczycy) i indywidualne... uczennica Mandarynka 非常好 ! (1) Uczę się w Mandarynce od ponad roku. (Wcześniej uczyłam się gdzie indziej.)... Patrycja Chiny w Sopocie :) (1) Polecam szkołę językową pod każdym względem. Na zajecia chodzi się z... Maja Polecam każdemu (1) Trafiłem do szkoły przypadkiem, ale zostanę tu na dłużej. Nauka trudnego... Jureq Świetna szkoła Chińskiego! (1) Ukończyłem w lipcu krótki kurs na poziomie A1.1, a wcześniej uczęszczałem na... Michał Polecam goraco .! (1) Ukończyłam kurs na poziomie A0 i jestem badzo zadowolona. Super kadra,... Alicja Świetna szkoła! (1) Polecam wszystkim jeszcze się wahającym - przemiła kadra, zajęcia z lektorem... Patrycja Polecam (1) Osoby prowadzące zajęcia są bardzo miłe i ciekawie prowadzą zajecia. Wystrój... P. Dla tych co chcą się nauczyć japońskiego... (1) ... to bardzo dobra okazja, ponieważ lektor jest profesjonalny i... Marta Nekou Super KURS! Super Szkoła! (1) Ukończyłem kursy na poziomie A0 i A1. Dobry program nauczania, miła... Marcin Polecam! (1) nauka to sama przyjemność, w szkole co chwila zmiany, widać inwestowane... Megan Tak!:))) (1) Polecam każdemu zainteresowanemu językiem chińskimi naukę w Mandarynce.... An Polecam! (1) Bardzo wysoki poziom nauczania, profesjonalna kadra i materiały pomocnicze.... Witold orientalna szkoła językowa z prawdziwego zdarzenia (1) Swoje pasje lingwistyczne rozwijam w Mandarynce praktycznie od początku jej... Piter