Manekin

Naleśnikarnie Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Grunwaldzka 270

Jak zwykle super (1) wczoraj byliśmy pierwszy raz od czasu remontu i niestety trochę się... Paweł rozczarowanie (1) byłam dziś pierwszy raz po remoncie i niestety strasznie się rozczarowałam,... basia Bardzo fajna restauracja (1) Ceny niziutkie, a jedzenie bardzo dobre. Jedynie na obsluge mozna troche... Foult
pysznie. (1) zawsze smacznie i nastrojowo. polecam. asia słabo (1) Pojawiliśmy się pierwszy raz po remoncie i zawiedliśmy się. Samo wnętrze nie... Avi Gorzej po remoncie.. Brak dawnego uroku i klimatu. (1) Przed remontem miejsce miało niepowtarzalny klimat.. Zaś teraz - totalna... Arnoldclass Godny polecenia (1) Bywałem już kilkakrotnie - najczęściej zamawiałem naleśnika primavere z... Bartosz manekin się popsuł (1) Masakra. Kiedyś chodziłam do manekina nawet 2 razy w tygodniu i polecałam... Magdalena NIC DO ZARZUCENIA:) (1) NIC DO ZARZUCENIA:) no, nic poważnego :) jedyne to długi czas oczekiwania... Kasia NIC DO ZARZUCENIA:) (1) no, nic poważnego :) jedyne to długi czas oczekiwania najpierw na kelnerkę,... Kasia Smacznie i niedrogo (1) Duży plus za smak jeszcze większy za jakość obsługi. Bardzo miłe wrażenie... Dorota Manekin "trzyma" wysoki poziom (1) Z reguły staram się nie oceniać, jednak w tym konkretnym przypadku pokusiłem... Erdi TRADYCYJNIE PYSZNIE I SYMPATYCZNIE (1) Wraz z przyjaciółmi wybraliśmy się kolejny raz do Manekina na obiad. Nasi... stały bywalec Szczerze polecam! (1) Restauracja Manekin zrobiła na mnie świetne wrażenie, w szczególności miła... Rafał Wszystko psuje obsługa...niestety (1) Byłam częstym gościem Manekina, było wcześniej kilka wpadek ale dzisiejsza to... E rozczarowanie (1) Czas oczekiwania jest zdecydowanie nie do przyjęcia. Byłam wczoraj z... niezadowolona zmiany na gorsze (2) Drogi menedżerze... Zamiast zmniejszać ilość grzybów w sosie i proporcje... Monika Rozczarowanie za każdym razem (1) Za każdym razem, kiedy chcę Manekinowi dać kolejną szansę, następuje... Mimi Manekin sie zepsul (1) Wszystko fajnie , git majonez ale czas oczekiwania na kelnerke i na dania... DjGrubaz Pozytywne Zaskoczenie !! (1) Byłem wraz z rodziną na kolacji w Manekinie, muszę Wam powiedzieć, że lokal... Alex