Marchołt Sprośny i rozsypka umysłu

Do tej pory mogliśmy mówić o rozpadzie imperiów, państw lub to naocznie obserwować, a teraz nadarza nam się bezprecedensowam okazja, by, bez korzystania z pośrednictwa psychiatrów, obserwować rozsypkę umysłów.

Najpierw trzeba wyprostować szereg nieporozumień.
Umysł to nie mózg.
Mózg jest sprzętem, sprzętem biologicznym.
Umysł jest oprogramowaniem, a oprogramowanie wymaga zainstalowania na sprzęcie i jest rzeczą oczywistą, że nie jest bytem biologicznym.

Widać z tego, że umysł nie wyrasta z mózgu jak drzewo z nasienia, lecz pochodzi z zewnątrz i jest kształtowany przez wzorce kulturowe i doświadczenie w procesie socjalizacji. A socjalizacja może się udać albo też i nie, co widać dookoła.

Przede wszystkim umysł musi być zintegrowany i nie może mieć struktury bez ładu i składu jak worek na śmieci, a integrację jego struktury zapewniają mu standardy kulturowe, realizujące kluczowe dla wspólnoty relacje społeczne.

W obecnej fazie upadku demoliberalizmu doszło do wyraźnej dezintegracji standardów i instytucji, co zresztą jest z góry założone w ideologii demoliberalizmu, skupionej na idei wolności indywidualnej. Stąd rozsypka, której najlepszą ilustracją są zachowania aktywistów LGBT, szczególnie owego Marchołta Sprośnego.

Stan umysłu jest więc generalnie odbiciem stanu otoczenia społecznego. Z zależności tej nie zdają sobie sprawy osobniki napompowane egotyzmem i pychą i przeświadczone o własnej autonomii i wyjątkowości, i to one właśnie pdają najłatwiej ofiarą rozsypki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tak bardzo lubię myśleć o sprzęcie męskim i o nasieniu. Ślinka mi cieknie.
Szkoda, że lato się skończyło. Codziennie siedziałem na pętli Havla i oglądałem młodych chłopców w krótkich spodenkach.
Rozmarzyłem się........
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

> Tak bardzo lubię myśleć o sprzęcie męskim i o nasieniu. Ślinka mi cieknie.

@P:
Zebrało ci się na szczerość? Brawo. Czas wyjśc z szafy.
Tylko dlaczego podpisujesz się zetjotem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jestem łowcą, zdobywcą, biorę to co chcę!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

> aktywistów LGBT, szczególnie owego Marchołta Sprośnego.

Akurat margoł robi za literkę, której nie wymieniłeś, czyli "Q".
Jest to jednostka chorobowa, oznaczona jako F 64 wg klasyfikacji ICD 10.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

sadyl

Takich rzeczy staram się nie wymieniać,żeby nie rozpowszechniać fake newsów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Myślę, że Michał powinien teraz ogłosić, że jest norką. Bo zainteresowanie nim przygasa.
Dobrowolnie ludzie mu wpłacali datki. Zaś pan premier ofiarował jakiejś pani z Białorusi willę należącą do skarbu państwa. Co jest ważniejszym tematem?
Jeszcze taka interpelacja, w sensie zapytanie. Czy jest możliwe wprowadzenie srogiej dyktatury i terroru zupełnie niepostrzeżenie, bez jednego wystrzału i przy całkowitej bierności obywateli? W jakimś kraju powiedzmy. Co tam w kraju, na kontynencie całym. I jeszcze żeby w pozostałych krajach i na pozostałych kontynentach zupełnie nikt się tym nie przejął. Wie ktoś, co się teraz w Australii dzieje?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tu widzimy OMON aresztujący i wywlekający z domu ciężarną Białorusinkę w piżamie za działania na rzecz wolności i demokracji.

https://youtu.be/S4Tp9oRw5aw
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pysiek, z nasiona. Nie z nasienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idę na rydze. Zapaliłabym ale Lukrecja ponad wszystko.
https://party.pl/newsy/kim-jestanna-walter-narzeczona-tomasza-komendy-129886-r1/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanownej nie urywa, ale alibi jest.
https://naforum.zapodaj.net/061f7a145f76.jpg.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

anonim

Z racji częstego przebywania z baby juniorem, zaczynam mieć kłopoty językowe, długo się zastanawiałem na wyborem wersji, a w koncu wyszło tak jak wyszło.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przestań kręcić. To był pretekst by Ci wpełznąć na kolana i zdjąć okulary.
Ps
Co to za ustępstwa? Przecież nie mam racji w swoim komentarzu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przez to częste obcowanie z juniorem, nasiono myli ci się z nasieniem ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

To nie jest pomyłka.
O ile sperma to nasienie a nie nasiono, to rośliny mogą rozmnażać się generatywnie zarówno z nasiona jak i z nasienia, bo w tym znaczeniu można używać tych słów zamiennie.
https://poradnia-jezykowa.uni.lodz.pl/faq/nasienie-a-nasiono/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Yhy. Ciekawe, co wyrośnie z nasienia w Twoim Spamie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (5 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...