Michał T. - ocena (1) Bardzo polecam. Dziękuję za wygranie sprawy frankowej. Bank zapłacił całą... Michał T. Ela - opinia (1) Szczerze polecam współpracę z p. Martą Miecznikowską. Pełen profesjonalizm,... Ela IM - opinia (1) Korzystałam z pomocy Pana Marka w kilku sprawach. Zawsze 100% zaangażowania i... IM
Bartosz - opinia (1) Bardzo polecam kancelarię w sprawach frankowiczów. Wyjątkowo profesjonalne... Bartosz Aneta Ch. - opinia (1) zdecydowanie polecam! Pan Mecenas Marek Miecznikowski, który prowadził moja... Aneta Ch. Bardzo polecam (1) Chciałbym polecić tę kancelarię prawniczą. Niezwykle ludzkie i profesjonalne... Mężczyzna 39lat Szczerze mogę polecić .Naprawdę warto. (1) Bardzo miła obsługa a co najważniejsze wysoka skuteczność w prowadzonych... Patryk Goraco polecam (1) Goraco polecam te Kancelarie jako niezwykle profesjonalna, na bardzo wysokim... Dominika z Kanady ZDECYDOWANIE POLECAM !!! (1) Miałem wielkie szczęście, że trafiłem do tej Kancelarii. Pani Mecenas, od... Jacek Polecam (1) Korzystalam z uslug kancelarii w sprawie zaleglych alimentow, na ktorych... Samotna matka Najlepsza kacelaria w Trójmieście! (1) Miałam ogromne szczęście, że trafiłam do Kancelarii Państwa Miecznikowskich.... Wiktoria Gosc - opinia (1) Pani Marta prowadzila moja sprawę karną niedawno temu i to dzięki Niej... Gosc Polecam (1) Korzystałem z usług kancelarii w sprawie wezwania do zapłaty - jak się... Karol