Serwis na gwarancji (1) Serwis na gwarancji pozostawia wiele do życzenia, nie uznają gwarancji gdzie... Klient Naprawa blacharska (1) Jestem zadowolona z naprawy mojej szkody w tym serwisie. Pan Arkadiusz pomógł... Kasia Rozliczenie szkody (1) Serwis godny polecenia. Profesjonalna obsługa, szybki czas realizacji.,... Natalia
Wszystko ok (1) Polecam serwis mimo, że troszkę się po zmieniało tzn. nowi ludzie, nowy... Grdegorz Polecam! (1) Auto super zrobione, wyglada jak nowe. Profesjonalna obsługa, Pan Arek... Karolina Uwaga na naprawy blacharskie!!! Tragedia (1) Zgłosiłam rdzę przy klamkach , została wykonana naprawa lakiernicza na... klientka Drodzy ale warto ! (1) Mam Hyundai I30 CRDi 90 KM z 2010 r. . Przez cały czas robiłem przeglądy... ossauer Pochwała (1) Wysoka jakość usług, rewelacyjna obsługa . Ada POCHWAŁA (3) W dniu 27.12.2013 roku o godzinie 8.00 przyjechałem ze Szczepkowa - Borowego... Bronek 4 przegląd okresowy (1) Umówiony serwis telefonicznie.Wykonano wszystko co należy w 4... Krystyna Budzeń bardzo slaby warsztat (3) bardzo dlugi czas realizacji, brak możliwosci dodzwonienia się, odniosłem... ryszard Trajet (1) Potrzebowałem oryginalnych części do Trajeta i tu właśnie zakupiłem je po... kowal Serwis (1) Niemiła oraz bezczelna obsługa,ceny z kosmosu. Nie polecam!!!!!! pajton marti - opinia (1) Witam ja też potwierdzam bardzo wysoki poziom obsługi w serwisie MARGO. Już... marti Wstyd że sprzedają takie auta !!!!! (1) Kupiłem hyundaia ix 20 - z uszkodzonym amortyzatorem .Maska samochodu od... Krzysztof Ja bym tego serwisem nie nazwał (2) Najgorszy serwis jaki w życiu widziałem w dodatku w jakim miejscu!!! Po... Tomasz PROFESIONALIŚCI !!! POLECAM (1) Witam, chciałbym bardzo pochwalić ten SERWIS !!! Jestem zadowolony z obsługi... Kamil Krzysztof - opinia (1) Polecam ten serwis, przyjechałem z problemem w moim Hyundai'u i30 wszystko... Krzysztof Jarek - opinia (1) Jak dla mnie serwis godny polecenia. Użytkuje Hyundaia i30, byłem u nich już... Jarek TO FACHOWCY (1) Witam,bardzo polecam,duża fachowość mechaników i elektryków,znają się na... MARIUSZ