Basia - ocena (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem cięcia i koloryzacji włosów blond u... Basia Kasia - ocena (1) Z usług Marleny korzystam od maja.Zawsze wychodzę szczęśliwa z pięknym... Kasia Alicja - ocena (1) Super fryzura mi wyszła. Główna Specjalistka od blondu. Pełna Profeska,... Alicja
Natalia - opinia (1) Polecam z całego serca. Długo szukałam osoby która dobrze się zajmie moimi... Natalia Asia - opinia (1) Najlepsza specjalistka od blondu i najlepszego strzyżenia. Pełen... Asia Iza - opinia (1) Farbuję i obcinam włosy u Marleny od 10 lat i z czystym sercem polecam! Używa... Iza Marzena - opinia (1) Polecam! Zawsze jestem zadowolona z wizyty, pani Marlena świetnie dobiera... Marzena Nikola - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług. Mam bardzo gęste włosy i długo szukałam... Nikola Asia - opinia (1) Najlepsza fryzjerka, profesjonalna obsluga, umie doradzić, Asia Agnieszka - opinia (1) Wysoka jakość usług, idealnie dobrany kolor oraz przesympatyczna osobowość... Agnieszka Iwona - opinia (1) Rewelacja. Pani Marlenka bardzo dokładna i staranna, idealnie dobrała fryzurę... Iwona Anna - opinia (1) Z usług Marleny korzystam od lat ️ Zawsze wychodzę z uśmiechem na twarzy.... Anna