Polecam (1) Swietne miejsce zeby w spokoju popracowac nad swoim cialem. Nie ma panow,... Monika Gosia - opinia (1) Klub godny polecenia, fachowo i profesjonalnie. Instruktorki cierpliwie i... Gosia Polecam serdecznie (1) Jestem stałą klientką klubu od kilku lat. Chodziłam także na inne zajęcia... Ania
Najlepszy klub fitness w Trójmieście (1) Zdecydowanie najlepszy klub fitness dla kobiet w Trójmieście. Poranne... Dorcia zapytanie (1) A ja bym się chciała od stycznia zapisać na pół roku prawdopodobnie hahaha i... nowa OKI (1) Wszystko jest ok atmosfera,zajęcia super.Tylko czasami muzyka zagłusza... jedna z fitnesek Bardzo pozytywnie (1) Byłam dziś pierwszy raz, kupiłam karnet na cały miesiąc. Pani recepcjonistka... Dziczek Polecam :) (2) Obsługa przesympatyczna! Zajęcia i klimat tam panujący nie do opisania,... kobieta Polecam (2) Cóż można napisać? Szósteczka! Pani w recepcji miła i znosi wszelkie pytania... Jedna z Marletek Polecam :)) (2) Skuszona niską ceną oferty na grouponie skusiłam się na zakup karnetu. Po... Usiaa polecam (1) kupiłam swój karnet na gruponie tylko dlatego, że salon fitness jest blisko... e salon fryzjerski (1) Niedawno byłam na farbowaniu i ścięciu włosów u Pani fryzjerki w fitness... k. Ekstra (1) Cóż można napisać? Szósteczka! Pani w recepcji miła i znosi wszelkie pytania... fiola Korzystam i polecam za atmosferę i całokształt (1) Chciałam dodać swoją opinię. Korzystam z Fitnessu od początku sierpnia i... Małgosia Szczerze Polecam (1) Kupiłam karnet na gruponie i bardzo podobają mi sie zajęcia. Instruktorki... Nina Polecam! (1) Korzystałam z karnetu na 10 wejść zakupionego na grouponie. Przede wszystkich... Gosia Super atmosfera, świetna obsługa, profesjonalne instruktorki (1) Kupiłam kupon na zajęcia w Klubie Zniżek i będę uczęszczała stale na zajęcia.... Sylwia ogolnie Super! (2) Klub ma swoją jedną największą zaletę-w postaci instruktorki ASI. Kluby... Klientka Marletu jestem przerażona (2) Jeżeli idzie się do Akademii Fitness znanej osoby to spodziewa się czegoś... Hela Opinia o klubie (1) Poszłam do kosmetyczki na regulację brwi zostałam u fryzjera a teraz... Kaśka